Erken boşalma problemi nasıl giderilir?

mastürbasyon sırasında ereksiyon sağlandıktan 1 dakka sonra falan anında boşalıyorum ikincide buna benzer bi şekilde oluyo ilerde bi partnerle düzelir mi yoksa problem ciddi mi

Güncellemeler:
internette anlatılan egzersizleri deneyen arkadaşlar var mı faydası oluyo mu

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

• gizli kullanıcıyı korkutmayın birader düzenli ilişkide düzelicektir ...

0|1
    0|0
    • arkadaşlar beni baya korkuttu ama sana güveniyorum dostum

• düzenli ilişki ... kesin çözüm ... kızların dilene düşme dikkat :D

Kızlar Ne Diyor 5

• Sen ölmüşsün ağlayanın yok be koçum.

0|1
    0|1
  • tutun azcık kendinizi

0|1
    0|1
  • Ciddi olabilir bir doktora görünmelisin bu konuda.

0|0
    0|0
  • 6 ay düzenlilik ve süreklilik herşeyi yoluna koyar

0|1
    0|0
  • Yapacağın şey kegel egzersizi ve daha uzun sürelerde boşalmaya çalışmak.. Nette araştırmalsın..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• sorun yok geçmesede geciktirici diye birşey var

2|1
    0|0
  • İnternette anlatılan egzersizler derken dur-kalk egzersizleri ise evet kontrol sağlıyor. Bir viraja girerken daha geç fren yapmayı öğrenmek gibi.. Önce ya geç fren yapıp dışarı taşıyorsun ya da çok erken yapıp duruyorsun. Deneye deneye optimum frenajı yakalayıp daha hızlı dönmeyi öğreniyorsun..

Boşalmaya yaklaşınca dur, bekle sonra devam et, bunu her seferinde yap, meseal 5.ide falan boşal. Zamanla durup beklemek yerine tempo düşürerek dene. Benim de erken boşalma problemim var, işe yarıyor; ama aman kim uğraşacak deyip de kendimi bırakmazsam durabiliyorum.

Ve düzenli bir ilişkiyle herşey tamamen rayına girer ama önce senin birazcık kendini raya oturtman gerekli sonra herşey güzel olur.

0|0
    0|0
  • erken boşalma yüzde 90 fiziksel bir olaydır

düzenli ilişkin olsa bile ilk başlarda erken boşalacaksın

zamanla artacak süre

sonra yine yalnız kalırsan, ilk masturbasyonların baya uzun sürecek

zamanla tekrar hızlanıp şu anki haline dönecek çünkü kimse oturup 45 dakika masturbasyon yapmak istemez, doğal olarak ister istemez hızlanır süreç...

yıllarca 1 dakikada boşalmış bir ogranın kadının karşısında şak diye 1 saat dayanmasını beklemek saflıktır..

practice makes it perfect diyerek sozlerime son veriorum :)

0|0
    0|0
  • eskiler mastürbasyona havanda sarımsak dövmek derlermiş.düşün artık normali ne kadar uzun sürüyor...

1|0
    0|0
  • duzelir merak etme. anlasilan 20 yas civarindasin simdi sende atom bombasi kadar enerji var oda bi etken 31 de kendini kasarsin ama bi bayanla sex yaparken kasmayacaksin buda sureyi uzatir bende 31 de normal sexten daha cabuk gelirim hic bi problem yok endiselenme

0|0
    0|0
  • gogo doktor

0|0
    0|0
  • Kardeşim aşırı mastürbasyon bunun sebebidir. Düzenli bir ilişkide zamanla düzelecektir. Ama kendini insan frenleyebiliyor. Bu bir hastalık değil bence ama bir sorun. Herşey beyinde bitiyor kontrol güçü sende unutma.

0|0
    0|0
  • düzenli ilişki lazım

0|0
    0|0
  • minimum 10 dakka hesab et :d

0|0
    0|0
    • 10 dk çok be 10 dk da iki kere yapıyorum buda normal değil sanki

• doktoro git yoksa kısır kalacan haberin olsun

0|0
    0|0