Anatomik olarak her çift birbirine uygun mudur?

Büyük bir samimiyetle soruyorum. Açık konuşursam kusuruma bakmayın. Ama bu soruya fena halde takıldım. Erkek arkadaşımın penisi fazla kalın, avucuma sığmıyor diyebilirim. Haliyle bu da beni korkuttu ve gerildim. İlişki sırasında da canım acıdı. Uzunluk olarak normal sayılır ama kalınlığı fazla. Daha önce kimse zorlanmadı mı diye sorunca hayır zorlanmadı dedi. Bende bir sorun mu var die düşünmeye başladım. Bakire misin bu ne böyle falan dedi. Yani vajinam fazla dar ya da kısa olabilir mi? Sonuçta penis standart olmuyorsa vajina da standart olmaz dimi?

Güncellemeler:
Minyon falan değilim bu arada 168 boyum var.

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• Minyonsan normaldir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• her türlü girmesi lazım sonuçta esnek bişey ön sevişmeyi falan uzun tutun

0|0
    0|0
  • Vajina darlığı insan boyu ile orantılı değildir. Dar olabilirsin ama düzenli ilişki ile bir süre sonra genişler ve her şey yoluna girer. Bu sürede bir miktar acı duyman normal. Bu arada dar olması daha iyi.

0|0
    0|0
  • Degildir oyle olsa aldatmalar daha az olur.

0|0
    0|0
  • ön sevişme ön sevişme ön sevişme...

0|0
    1|0
  • Ne güzelmiş ya şanslı çocukmuş seninki :) ben dar agucuk diye ta konyaya gittim valla.

0|0
    0|0
  • yavaş yavaş girerse birşey olmaz

0|0
    0|0
  • alışırsın birşey olmaz sevişmeyi uzun tutun

0|0
    0|0
  • zayıfmısın zayıf bayanların vajınaları daha dar oluyor

0|0
    0|0
  • insan bünyesi farklı olur tabi

0|0
    0|0
  • memleket nere

0|0
    0|0
  • alışırsın heralde zamanla

0|0
    0|0
  • Çocuk çıkıyor oradan evladım yaklaşık olarak 50x10x10 boyutlarında pipi de neymiş

0|0
    0|0
  • benim de sevgilinki gibi aletim var ama ilişkim olmadı hiç nası bir etki yaptını mrk ettm simdi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Çok inanma ona

0|0
    0|0
  • hislerime tercüman oldun arkadaşım bendede bu sorun var.

0|0
    0|0
Yükleniyor...