Arkadaşlar gerçekten önemli yardımlarınıza ihtiyacım var.

arkadaşlar benim 8 ay sonra düğünüm var. ancak uzun zamandır farkettiğim bişey varki nişanlım cinsellik konusunda biraz soğuktu ama bugünlerde farkettiğim şey artık iyiden iyiye soğumuş olması. ben düşündüğünüz gibi kaba saba bir insan değilim. çok yumuşak davaranıyorum bir sorun var mıyokmu sürekli gözetliyorum ve eğer varsa çözmek için elimden geleni yapıyorum. aklınıza boşalmadığı da gelmesin. kendine sorduğumda boşaldığını söylüyor ve bende zaten bunu anlayabiliyorum tabi ben 3 kere boşalırken o ise 1 kere boşalıyor bunuda normal karşılıyorum. ön sevişmeyide uzun tutuyoruz vs bunların hepsi olması gereken şeyler ama gel gelelim bir problem varki o istemiyor sırf ben istiyorum diye istiyor. ona sorduğumda sebebini bilmediğini söylüyor oda bu durumdan rahatsız. bende bugün evlendikten sonra bu sorunun iyice büyüyüp ayrı yatakta yatmalara kadar gidebileceğine hatta boşanmaya gideceğine kadar anlattım ve bir çözüm bulmamız gerektiğini ve her an yanında olduğumu söyledim. ama gel gelelimoda çok üzülüyor bende çok üzülüyorum ama aklımıza başka bişeyde gelmiyor kötü bir durumdayız. internetten de araştırdım oradaki sebeplerden biriside değil çok garip oldu. arkadaşlar lütfen rica ediyorum dalga geçecekler yazmasın gerçekten ciddi bir sorundur.. lütfen fikirlerinizii yazarsanız bir kapı açmış olursunuz.bunun evlilikte daha beter bir hal alacağını düşünüyorum şimdiden çok keskin bir kıyıda kaldım.

Güncellemeler:
ki ben birde bugün buna bir çözüm yolu bulamazsak evlenmekten vazgeçebileceğimi düşündüğümü söyledim evlendikten sonra daha büyük problemler yaşayıp ayrılmamak adına şimdiden temkinli davranmak istedim bilmiyorum iyimi ettim kötümü ama o şu anda kötü bir durumda.

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• şimdi sız evleneceksınız ya kız utandıgı ıcın olmuyodur ya da psıkolojıkte olabılır evlenın acılırsınız

0|0
    0|0
    • yani 2 yıldır birlikte oluyoruz zaten yeni bişey değil bizim için bu ama soğuktu iyice soğudu ne gibi psikolojik bir sorun olabilir ? evlenince açılmak gibi bişey olacağınıda sanmıyorum çünkü aynı olacak değişen bişey olmayacakki.

• hee ben ılk defa yaıpıyorsunuz sandım pardon bu benı aşar ben evlı degılım

Erkekler Ne Diyor 1

• Biraz ara verin, 1 ay falan, değişik fanteziler üretin ne biliyim. Sevişmek için karar almayın. Duygusal bir anda öpüşmeye başlayın ve elleşmelerle falan sevişmeye gidin. Hadi sevişelim diyince belki kasılıyodur

0|0
    0|0
    • bi zaman hafta bir ara verdik ilk gün iyiydi diğer gün yine aynı durum söz konusu oldu. böylede zaten 3-4 günde bir birlikte oluyoruz. her an birlikte olmuyoruz. yani direk dediğin gibide hadi gel olalım diyede birlikte olmuyoruz inan senin dediğin gibi oluyor zaten. o yüzden çok kötü bir köşeye sıkıştım ya.

• valla bilemicem ama kremşanti işine girin bari ne diyim :)

Yükleniyor...