Sizler ne düşünüyorsunuz?

İngiltere'de yapılan bir araştırmaya göre dolgun fiziğe sahip olan kadınların daha iyi seviştiği belirlenmiş. sizcede öyle mi?hangisini tercih ederdiniz? link

link

link sizce hangileri balık etli ?

0|1
4|35

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 34

• sevişme esnasında vucud kısmen etkılıdır...

onemlı olan o şevke , ihtirasa ne kadar sahıp oldugun ve bunu karsındakıne ne derece aktarabıldıgındır...

1|0
    0|0
  • gönderdiğin ikinci link herzaman favorimdir.balık et ile zayıflıgın arasıdır.bu formu korumak baya zordur bildiğim kadaryla :)

2|0
    0|0
  • C size 16 iyidr. Sarılması bile güzel olur. Hatun dediqin zaten hükümet gibi olmalıdr :-D

1|0
    0|0
  • caroline size 16 vb. idealdir hastayım yastayım çok fena abazayım

1|0
    0|0
  • benim içinde haffif balık etli olmalı badiciyim hard seviyorum öyle ince bi hatun elimde kalır valla :D

1|0
    0|0
  • ya ben lıkle ugrasmıcam da bence de balık etlı bır fızıge sahıp olan daha sexı dır bence bana ıkı zayıf kız verseler bıde bır tane balık etlı bır kız verseler tercıhım tereddutsuz balık etlı kızdan yana olurdu emın ol

1|0
    0|0
  • kesinlikle balık etli olmalı, aşırı zayıflamışlar hiçbir zman ideal olamaz

1|0
    0|0
  • walla balık etli kadın hr zaman tercihimdir zayıf kadın ne öyle ya kemikleri kırılır :D

1|0
    0|0
  • dolgun kadın daha kadınsı ve sexi duruyor benim favorimdir tam yalamalık :))

2|0
    0|0
  • link 1 sagdaki liink 3 en sagdaki bali eti balik eti daha cekici

1|0
    0|0
  • Nickin çok tahrik edici senin fizik nasıl?

1|0
    0|0
  • En üstteki link ve sarışın balık etli olan tercihim.

1|0
    0|0
  • bu araştırmayı yapan kişilerin tabi gerçekse bin belasını versin Allah. gençleri nasılda zehirliyorlar. seviyorsan zaten her yaptığı güzeldir.

1|0
    0|0
  • aslında dolgun fizikteki kadının daha iyi seviştiğinden değil. erkek öyle kadını daha iyi hissettiğinden öyle geliyor. yani bi kaplumbağa gibi suratı olan patlak teker gibi kalçası olan göğüsleri ayarsız bi yaratıktan kim haz alır ki?

0|0
    0|0
  • kimden nasıl hünerler çıkacağı hiç belli olmuyor.bakıyorsun çok iyi sevişir dediğin kadınlar monoton çıkıyor ummadığın kişilerde öyle güzel anlar yaşatıyor ki sanırım tecrübeyle alakalı

1|0
    0|0
  • Benim bu zamana kadar tek farkkettiğim fark sex konusunda balık etli bayanlar zayıf bayanlara göre daha fazla ıslanıyorlar buda sexi uzatmayı kolaylaştırıyor. Bana sorarsan fit olmalı yatakta benden iri biriyle yatmak istemem :)

0|0
    0|0
    • hmm. e tabi senin da zayıf olmaman güçlü yapılı olman lazım öyle kadın için:)

• emin ol güçlü sandıgın erkekten daha güçlüyümdür zevk meselesi ;)

• tabiki olabilir.

• 2 link =)

0|0
    0|0
  • kadınında gore degısır bence sevışmeyı bılıyorsa zayıf balık etlı farketmez bu araştırma yatakta patates çuvalı gbi yatan turk kızlarını kapsamıyor malesef :(

0|0
    0|0
    • genelleme yapma sen gidip patates çuvallarını bulmuşsun :)

• bilmem walla cogu turk kızı aynı yatıp acıolar bacanı ona da sex

• 3.linkin ortasındaki taşş taşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş of :)

0|0
    0|0
  • ikinci link super =D

0|0
    0|0
  • siyahlı kadınlardan ortadakini alırım ben çok feet ve seksi görünüyor ;)

0|0
    0|0
  • ikinci lınk

0|0
    0|0
  • kesinlikli normal olmalı. hatta ince. Balık bile fazla bana.

0|0
    0|0
  • balıketi olmalı

0|0
    0|0
  • zayıf

0|0
    0|0
  • kate upton tarzı kadın tabiki

0|0
    0|0
  • bencede etine dolgun olmalıdır:D

0|0
    0|0
  • yani daha çok tercih edildikleri iiçin..olsa diye düşündüm

0|0
    0|0
  • bencede balık etli kadınlar daha hoş :) zayıf sanki elimde kalacakmış gibi .):;=)

0|0
    0|0
  • ben bılmem bılım adamları bılır hayatımı deneylere teslım ettım

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 4

• balik etli en iyisi. birde balik etli olan bayanlarin yuzude daha guzel genelde ciltleri, yuz hatlari daha guzel duruyor. bakin etrafinizda super fizikli zayif dediginiz 36 beden giyen hatunlara suratlari cirkin genelde cunku asiri zayifliktan dolayi. renkleri soluk yada mor gibi. yuzlerindeki kemikler firliycakmis gibi. o yuzden balik etli kadinlar hem sexy kadin gibi gorunuyorlar birde daha guzel yuzleri ortaya cikiyor soluk gibi gorunmuyorlar. hani cokmu$ gibi.

1|0
    0|0
  • bende balık etlıydım bu aralar cok kılo verdım:)) sevısmeye gelınce şişko kadınlar daga ıyı sevısıyo dogru ıyy böğğ:D

0|0
    0|0
  • nedne bilmiyorum ama erkekler genelde balık etli tercih ediyorlar

0|1
    0|0
  • ben 2. sarışın siyah bikiniliyi alıyım:)

1|0
    0|0
Yükleniyor...