Doğru insanı bulmak..

Doğru insanı bulmak nasıl olacak erkek bakir mi kız bakire mi? anlayamıyor kimse bir hata yapıp nefsine yenik düşen kişiler kızlıklarını diktirmek için sıraya girmiş durumda neredeyse.

1|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• Merhaba Arkadaşım.

Şu ana kadar hayatıma giren 5 kişi oldu, 23 yaşımdayım ve kasımda 24 nasipse... Şu ana kadar 1 kişi hariç hiçbiriyle cinsellik yaşamadım ve 1 tanesi hariç diğerlerinden hiçbiri bakire değildi. Bu cinsel durumunu bahane etmek / kullanmak adına hiçbiriyle beraber olmadım. Hiçbirinin duygularıyla oynayacak kadar karaktersiz olmadım ve hiç lay lay lom düşünmedim, ciddilik arkasındaydım... Açıkçası bu zamana kadar çok sevgim şanssız geldi ve geçiyor...

Kızda açıkçası dikkat edilmesi gereken en büyük şey ruhunun bakireliğinin bozulmamış olması. Bugün diktirdi, yarın eşiyle ilk defa olmuş gibi numara yaptı. Peki bu yalanla ne kadar ilişkisini yürütebilecek? Hadi anlamadı bilmedi, bunu nasıl kendine kabul ettirebilecek... Dürüst olmaktan öte yol mu var şu dünyada? Hoş dürüst olan insanlar da her zaman yargılanır ve kaybeder ama muhakkak kazandığı bir nokta vardır.

Bende sanırım artık bu yaşıma gelene kadar şansımı çok zorladım, artık Aileme bıraktım. 2 - 3 senelik okul hayatım olacak açıköğretim, bu arada da çok iyi bir firmada çalışıyorum 1 yıl içinde de sanırım evlenirim...

Bedeni bozuk insanı çoğu insan kabul eder fakat ruhu, sütü ve karakteri bozuk bir insanı hiçkimse asla kabul etmez. Olay bu kadar ince...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Size abes gelebilir bu söyliyeceğim, bana seni müzeye koyalım da diyebilirsiniz :) 38 yaşımdayım bu saate kadar bir kızın elini dahi tutmuş değilim, sevmek istedim ama karşımdaki beni istemedi :( ben istediğim kişiyide en başından düşünürken severken bile eşim olarak düşünerek niyetleneek sevdim!Aşık oldum.

Allah evlilik nasip ederse cinselliği yaşayacağım bu dünyada yoksa öteki türlü Allah o büyük günahtan beni korusun inşallah.

0|0
    0|0
  • bekaret i diktirdikten sonra kime kakalıycaklar kendilerini hangi vicdan ile anlamış değilim .

Yani kız ben bakire değilim diyemiyor mu? Dürüstlük gerçek bir hazine aslında !

0|0
    0|0
    • Bunu her erkek kabul etmeyebilir. Bende eşimin cinsellik yaşamasını istemem ilk deneyimi benimle olsun..

• Sanane... en doğalı bize ne...

0|0
    0|0
  • doğur insanın bulmak için ilk önce iyi tanıman Lazım

0|0
    0|0
  • evet zor hayat ama sekssizde olmaz canım

0|0
    0|0
    • yapmayanlar nasıl duruyor.. Demek ki olabiliyormuş. Nefsi kontrol etmek yeterlidir.

• sen zaten zor olmayı zorları bulmayı seversin :)

• zorları bulmaktan üstüme yoktur. MaşAllah nasıl oluyor bende anlamış değilim..

• çok haklısın. bu devirde çok zor doğru kişiyi bulmak

0|0
    0|0
  • cevap yok

0|0
    0|0
  • karşı cinsin bacak arasına bakarak karar verme derim..

kişilikli, mert ve dürüst olsun..

bacak arası durumu zaten bir dakikalık bir şey..yani aldığın şeyin ambalajı..

ambalajı yırttığında altından gerçeği çıkacak..asıl sen ona kıymet ver...

0|0
    0|0
  • doğru insanı bulmak için bekaret kontrolü yapmaya gerek yok.

0|0
    0|0
  • canım bakirlik veya bakirelik bir anlık olay doğru kişi ise ömürlük o yüzden sadece ona bakmamak lazım

1|0
    0|0
    • başkasıyla birlikte birşeyler yaşamış biri ne kadar doğru olabilir.

• amin amin ben yapmadım yapanıda istemem durumu ya da istesem mi kararsızım

• istemesen de yaptığını nasıl bileceksin ki?

Kızlar Ne Diyor 1

• deneye deneye buluyorlar işte

0|0
    0|0
Yükleniyor...