Kızlık zarı dikim ücreti ne kadar?

kızlığımı ne kadara diktirebilirim ? acil Bana yardım edin!!!! yargılamayın

0|0
7|20

En İyi Erkek Görüşü

• kız bişey soruyor herkes yadırgıyor erkeğin biri evlenecem diye kızı kandırmış olabilir bunu yapan şerefsiz evladı kızı terk etmiş olabilir kız sevmişse bunun ne müslümanlıkla ne başka bişeyle alakası var bugün hangi erkek çıktığı kızla yatmak istemiyor %95 si istiyor evlenecem diyor böyle yapacam diyor kızı kandırıyor sonra terk ediyor şerefisizin evladı her zaman eli kanayana nasıl yaptın nasıl becerdin diyecegine ona sebeb olana söyleyin sebeb... biraz insansanız adam gibi yorum yapın

2|1
    0|2
    • Allah razi olsun... Kimse kimsenin neler yasadigini bilemez.. Bu yarin bigun onlsrin bacisinin esinin ya da evladinin basina gelmeyecegi ne malum.. Rabbim demis neyi kimi kinarsan bu dunyada onu yasamadan gitmeyeceksin diyee.. Hepsini allaha havale ediyorum.. Adam olmayan belli edio kendini... D

• allah razı olsun sizden ben yapacağım seyi onaylamıyorum kı ama bir yara almısım zaten en büyügündenn kaç kere intihara kalkısmısım kı baska erkek olmadı hayatımda 7 yıl sewdim baska kmseye selam bile vermedm hala konusmam erkeklerle ama kıma deyim hadi kabul etse ilerde sorun çıkartacak ben hergün yalvarıyorum Rabbime ben bakıreyim deyip günlük sevgili değiştirenlerden değilim kımse düşmanımın basına vermesıın

Erkekler Ne Diyor 19

• Kardeşim diktirme işlemi 3 ila 7 günde tekrar yırtılma ile sonuçlanacaktır. Yani kalıcı değildir.

Bence acilen bu işe girip bir yığın para verip, uzman mı belli olmayan kişilere, sağlıksız koşullarda bunu yaptıracağına gel sen şu bekaret konusunu düşün.

Kadının namusu bacakarasında, hele hele ordaki zarda değildir. aşağaıdaki iğrenç yorumlara takma kafanı. İşte bekarete önem verenlerin ahlak değerleri bu kadar.

Seni zarın için kabul eden ya da etmeyen biriyle evleneceğine hiç evlenme daha iyi.

Bir erkek seni sen olduğun için seviyorsa, sana saygı duyuyorsa, karşılıklı açık ve dürüst olabiliyorsanız en güzel ilişki odur.

Bir daha düşün derim.

6|1
    1|5
    • arkadasım bak ben tek bir kısıyi sevdim ve ben ister inan ister inanma tek bir erkekle konusmusluğum bile yok düğüne 2 3 gün kala terk etti benı ben onaylamıyorum kı yapacamı yaptığımı insanlara ne kadar basit hersey ben zaten 3 kere intihar esiğinden dönmusum çarem yok baska benm kımse kabul etmez etse de illa olay çıkaracak günün birinde cahillikti bir anda nisanı attı

• Seni anlıyorum. Senin bakış açından da bekaret önemli. Ben bunu düşün, yani o zara böyle bir anlam yükleme. Seni bu halinle kimse almaz diye düşünüyorsun. Bence kimseye kendini vermek zorunda değilsin. Senin ve içinde olduğun çevre için böyle olabilir. Ama bekaret kavramına farklı bakan insanların sayısı da gün geçtikçe artıyor. Kadının etiketli ambalajda tutulan bir mal gibi görülmesi kadının aşağılanmasıdır. Bu kadına yapılan bir haksızlıktır. Seni bekaretin için seven sevmesin...

• 3 milyar diye biliyorum özel hastane de dikiyorlar ve doktor garanti veriyor sana.. şunun garantisini veriyor doktor hariç kimse anlamaz zarın dikildiğini..

1|0
    0|1
  • 2 tur dikim sekli var normal lazer ancak biliyorsunuz dikim sonrasi belirli surede iliski olmasi gerekiyor sonrasinda bir ise yaramiyor biri 600 biri 1500 tl civari sanirim.ancak ben olsam gerek duymazdim

2|0
    0|0
  • ah be kızım patlatırken düşünmüyonuz patlayınca kaça patlar diyonuz ne yapcan kaçlıra olduğunu katlanacan artık ne kadarsa

2|1
    0|2
  • geçmiş olsun google dan yaşadıgın şehrin ad ile kızlık zarı dikimi de çıkan sağlık merkezlerının telefonunu al tel le bir görüş..yada tanıdık bir doktor bulman lazım..

2|0
    0|1
  • neden diktiriyorsun sevdiğin varsa dürüst olmayı dene daha mutlu olursun

1|4
    1|2
  • onun fiyatı doktordan doktora değişir ama tekrar bozdurmadan belli bir süre önce diktirmen lazım

0|1
    1|0
  • İstediğiniz kadar küfür edebilirsiniz. Evet! Tüm yavşaklara ve kaltaklara ve sıradan eksileyip geçtim. Arkadaş burada derdini açmış, cevap aramış. Bütün herkes kızlarda dahil ya alaya almış ya da dalga geçmiş... milletim insanına tebrikler.

1|0
    1|3
    • allah senden de razı olsun arkadasım kımseyi rabbim bu duruma düşürmesin ama yapacak bişeyim yok napım öldürüyüm mu kendimi

• Hayır canım ne alakası var ölümle. Senden daha kötü durumda olanlar da var ve onlar yaşıyor. Mutlaka vardır bir çözüm yolu. Ve mutlu olursun inşallah sonunda.

• 2000 tl civarında..üniversiteden bayan arkadaş diktirmişti...yamaya ne gerek var be yawrum doğal ol..giren girmiş kimi kandıracaksın ki..gerçi memlekette enayi mi yok değil mi..?

1|1
    1|2
    • sizin gibi erkekler olduktan sonra mecburuz

• uyanığın biri patlatsın kaçsın gitsin sen git sonra diktir..enayinin birine yaman olacak iş mi bu..bizim gibi erkeklermiş..sen git onu patlatana söyle..

• Ortam acayip bozuldu kızlığını diktiren diktirene ! bakireyim diyene inanasım gelmiyor

• Seni bu şekilde kabul eden birini bulabilirsen işte o zaman gerçek aşkı buldun demektir. Ya da yaparken düşünseydin! mi demeliydim? :)

0|1
    1|1
  • Bir ara piyasada çin malı kızlık zarları satılıyordu. Ciddi söylüyorum.

1|0
    0|3
  • Evliliğe yakın bir tarihte bunu yap bence

1|0
    1|0
  • bildiğim kadarıyla 1000-1500 arası bir fiyatı var.

0|0
    0|1
  • 1500 ila 3000 arası diye biliyorum

0|1
    1|0
  • gerçi iş işten geçmiş ama kızlık zarı dikim fiyatı dikilecek alana göre fiyatlandırılır ..

0|0
    1|1
  • niye gerek duyuyorsun ki..

seni böyle kabul edecek kişi ile gerçek mutluluğu yakalarsın zaten...

0|1
    0|0
  • bunu özel hastanelerde yaptırmanda yarar vardr oda tabıkı evlenmden bırkacgun önce yanı daha önce dıktırmenı hıc bır doktor tavsıye etmez ben devlet hastanesınde calısıyorum kdın hastalıklrı üzerine öeli olan bazı doc doktorlarımız var bu işlerle ugrasan yardımcı olurum ma memleket neresı bırde evlılık nezaman

0|0
    0|0
    • evlilik yok daha 4 5 yıl sonra

• yok zaten bir kere yasadım oda evlenecektık nısanlıyken ama bıraktı benı kımseyle ilişki yasadığım yok

• yani neyın ne olacagı hıc bellı olmuyor bu dönemlerde neyse hakkında hayırlısı olur ınsallah

• en yakın jinekoloğa git o seni yönlendirir

2|0
    0|0
  • 0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• buna burda bir yanıt alamazsın zira memleketimiz yemediği halt kalmayıp milletin karısına kızına sarkıp en yakın akraba kızlarını dahil mastürbasyon malzemesi yapacak hatta her tanıstığı kızla yatma fikri düsünecek her boku yiyip bakire kız arayan adam(!)larla dolu.sorunda yargılamayın demissin ama hele ki bir kızın bekareti dönsün ortada en olmicak adamlar namus bekçisi kesilir. genelleme yapmıyorum tabi gerçekten çok kaliteli insanlar var onlarda heryerde kendini belli ediyor zaten . öncelikle geçmis olsun arkadasım . bildiğim kadarıyla bu isi jinekologlar yapıyor küçük biyerde yasıyosan duyulmasından ya da biri görür diye korkuyorsan yakın bir ilede gidebilirsin . steril bir hastanede ol operasyonunu 300 500 daha az vercem diye sağlığından olma . lazer ve dikim yöntemi var sanırım lazeri tercih etme. yumurtalıklarına zarar verebilir.bu derdini acabileceğin güvendiğin bir arkadasın varsa bu surecte destek olabilir. en önemliside bu opersyon gecicidir. cinsel birlesmeye girmeden 2 3 gün önce yapılması gerekir.senin için zor bir durum olduğunun farkındayım ama karsındaki anlayıslı biriyse bence anlat hem vijdanen hem madden rahat olursun . esine senden önce kimseyle yatmadım diyerek evliliğini bir yalan üzerine kurmazsın . ama bunu gururuna yediremicek insanlarda var gerçekten olman gerekiyosa böle bir islemi iyi bir hastanede ol merdiven altı cerrahların eline bırakma kendini

0|3
    0|2
  • diktirme dürüst ol kabul eden etsin etmeyen etmesin hem kendini hem karşındakini kandırma...

1|2
    0|1
  • Nasil diktiricen dusunicemi kendini Allaha nasil affetiriceni dusun. Tövbe et önce.

0|2
    0|2
  • kıyamam ya, valla bak..

0|2
    0|1
  • Ateistim ve bakireyim,Allah'ın adını anıyorsun ve bu işe kalkışıyorsun.Başka bir şey söylemiyorum.

1|0
    1|1
    • 2 sorununada çözüm bulabilirim Ş)

• Senin bise soylemene ihtiyacim yok ... Helede ateistletle isim yok... Sana laf anlatmkla mesgul edemem kendimi .. Dogru sandigin kuyularinda bogul .. Okk ikile..

• Bunu söylerken aslinda bana laf atmis ve ugrasmis oldun mümine bacim...Okk ikilee.. İngilizcen de saglammis

• şu soruyu soran kıza yaptığınız muameleye bakın. yazıktır günahtır be. ne biliyorsunuz belki

tecavüze uğradı belki başına başka bir şey geldi.belki bir kez yaptı da pişman oldu...

kadın cinselliğini özgürce yaşasın diyenler nerde hani ? alın işte aranızda para toplayın da verin o zaman!

önyargılarınız ve insanlığınız 3 kuruş etmez.

sayın soran hangi şehirdesin bilmem Ankara ist. vs büyük şehirlerde daha uygundur lazım olmadı fiyat hakkında bilgim yok ama ikibin tl den de aşağı değildir.

evleneceksen eğer bir kaç günde yapılıyor bu dikme işi daha erken değil

2|5
    0|2
  • canım bence diktirme hem parana yazık..ilişkiye gireceğin kişi açıp bakacak haki yok içine girerkene acıyor falan dersin hem kan gelmesi şart diil esnek dersin

0|1
    0|3
Yükleniyor...