Neden çok zevk alamadım?

Sevgilimle sevistik. Ona oral yaptim kendime yaptirmadim. Elbeselerden dokundu. İlk kez yaptigim icin cekindim biraz ama sevisirken pek heycanlanmadim kendimden de gecmedim acaba sex yapsam zevk alabilir miyim? Sebep ne ki ya? Kisa sure sonra bir bara gidip lezbiyen iliski yasamayi dusunuyorum belki erkeklere ilgim yoktur, bilmiyorum yaa siz ne diyorsunuz buna?

0|0
3|28

En İyi Erkek Görüşü

• İlk olduğu için zevk alamıyorsun. Ne olacak, nasıl olacak diye kafan sürekli meşkul ve kendini veremiyorsun. Kaldı ki elbiselerle diyorsun. Bu da etken kendini o konuya verememek için. Ten tene değdiğinde işler çok farklıdır. Lezbiyen ilişkiden eminim daha çok zevk alacaksın ama doğanın kanunu dişi-erkek olduğundan sen bir erkekten haz almanın yolunu ara. Gerekirse erkeği değiştir. Bu tam bana göre diyene kadar devam.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 27

• Kendinden geçmek için uyarılman lazım. Giyinik vaziyette sınırlı dokunuşlarda ve deneyimsizlikle çok zevk alıp heyecanlanmaman gayet normal.

Sen de bir anormallik yok.

Ama illa lez ilişki denemek istiyorsan dene içinde kalmasın :)))

1|0
    0|0
    • Hmmm ok anladm bir sorikine boyle olmiycak:)

• :))) Henüz yaşadıkların ciddi bir cinsel deneyim değil. Yaşamadan bilemezsin. Daha deneyimli bir sevgili ya da beraber deneyim kazanacağınız bir sevgili ile.

• cinsellikte temek ilke bence oral ilişkidir, ilişki öncesi oral yapmak ve yapılması ön sevişmeyi uzun tutmak çiftlere olmadığı kadar zevk ve istek verir, öncelikle senin daha kolay ve ateşli orgasm olabilmen için önsevişmeyi uzun tutmalı ve vajinal ilişki düşünmüyorsan şuan o şekilde orgasm olmalı ve heyecan katmalısın ilişkine, yalanmak hangi kadının hoşuna gitmezki

1|0
    0|0
  • Ben de bunu anlamıyorum hiç senin partnerin deneyimsizse ya da onu yeterince arzulamıyorsan bizim suçumuz ne sanki erkekler becereiksizmiz ya da arzulanmazmış gibi konuşuyorsun sen adam gibi adamla bir seks yapta gör bakalım anyayı konyayı...

1|0
    0|0
    • Hmmm arayista olucam o zmn:))

• eeee ne demişler klavuzu karga olanın... sen şu kargadan bir kurtul ilk önce gerisi basit...

• karşındaki adamın eksikliği bence. doğru başlamamış senin için bu olay.tamamen psikolojik olduğnu düşnüyrum

1|0
    0|0
  • garip oral yaptırsaydın derim keşke.bence sen o erkeği yeterince arzulayamıyorsun o da muhtemelen odunun teki seni azdıramamış :D

1|0
    0|0
  • bir kaç kere daha dene, ya bide bilmeninde etkisi olmuş olabilir internetten ordan burdan her türlü bilgiyi alıyor kızlar.

1|0
    0|0
  • Kendine oral yaptır bak zevk alıyormusun :)

1|0
    0|0
  • Ne kadar zamandan beri çıkıyorsunuz.

1|0
    0|0
  • sen hem oral hemde normla ilişkiyi düşün ama oralı yapacak kişi sana iyi yapması Lazım ki lezbiyenlik düşünme

1|0
    0|0
  • seni kıvamına getşrememiş demekki

1|0
    0|0
  • Sevgilin beceriksizmiş kadını çıldırmak için orala bile gerek yok,dudaklar boyunun bazı noktalarına küçük dokunuşlar zaten kadını çıldırmaya yeter.

1|0
    0|0
  • aklında arayış içinde olduğunun düşüncesi var ondan dolayı zevk alamamış olabilirsin... lezbiyen ilişkide daha mı zevk alırım düşüncesnden dolayı olabilir..

1|0
    0|0
  • alırsın tatlım seni kıvama getirememiştir sevgilin, zaten bir zevk almaya başladığında onun kucağından inmeyeceksin:)) ama oral yaptır bu güne kadar yaptığım tüm kızlar aşırı memnun kalıyorlardı:)

1|0
    0|0
  • Nasıl yani tek deneyimin bu mu?Buna göre mi karar vereceksin?

1|0
    0|0
    • Evet ama pipisini sevdim icime alsam kesin cildiririm

sanirim oyle yapcam

• Boş konuşuyorsun..Bol şans..

• demek kı kusura bakma ama sevgılın işi bilmiyor sen bilenın bırının elıne düş uçmazsan o zaman de :)

1|0
    0|0
  • Oral yaptır ve kendini adapte et bence sorun bu.

1|0
    0|0
  • oral sexten dolayı rahatlamadın sanırım oralı deneseydn ozamn zevke gelırdın

1|0
    0|0
  • alırsın canım hele sana oral yapılırsa devamlı istersin

1|0
    0|0
  • hep bu zevk veremeyen erkekler yüzünden kızlar lezbiyen oluyor lezbiyenlerin sayısı bir tane daha arttı :) ben hep derim bir kız erkeklerden zevk almıyor ise ya lezbiyen olur ya da feminist net

0|1
    0|0
  • bebeğim zevk alırsın sen kendini teslim et...

1|0
    0|0
  • bunun için bir bara gitmene gerek yok aç p*rno izle orda senin hoşuna giden şey ne onu söyle ben sana lezbiyen olup olmadıgını soylıyım link al izle

0|0
    0|0
  • Lezbiyn ilişki yaşamak için barlaramı takılmak gerekiyor sevgili pembe boyalı mavi

0|0
    0|0
  • Iğrenç bardan bulduğunlamı sevişeceksin tanımadan hastalığı var mıyokmu bilmeden ne biçim mideniz var

0|0
    0|0
  • Kişiden kişiye değişir.

0|0
    0|0
  • yuhhh artıkk :D senin sorunların var bencee :D:D:D

0|0
    0|0
  • acele etme ilk seferinde normal benim kız arkadaşımda ilk seferinde kütük gibi durdu ıslanamadı bile

1|0
    0|0
    • yo kütük gibi durmadım. ıslandım da. onu ilk denemede oralla orgazm ettim.. sorun ben bişi hissetmedim fazla. kendimden geçmedim baya normaldi yani

• istek gönderdim arkadaşıma olanları anlat bileyim diye belki faydası olur

• bence bir beni de dene sonra karar ver neye ilgin olduğuna:))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ilk denemeyle böyle bir karar verilir mi ya sen bir kendini keşfet

1|0
    0|0
  • iyi misin bebeğim sabah sabah ne içtin :D

0|0
    0|0
    • Her yanim agriyo nasil unutucam o anlari:)) sabah sabahh

• :DDD oral yaptın diye mi ağrıyor anacım sen baya sevişsen napacan ?

• oral yaptirsaydin görürdün...bence ondan kaynaklaniyor

1|0
    0|0
    • Olabilir. Vajinal sex beni ucurur bence

• çok fenasın :)

• yuh :DDDD

Yükleniyor...