Simdi bu taciz mi oluyor bir bakin

Geçenlerde dolmuşa bindim, tıklım tıklımdı. Kapının sağ tarafındaki demirden tutundum. Biraz ilerde bir kız bndi ve hemen önümde durdu. Başka duracak yer kalmamıştı. Biraz ilerledikten snra kız geri geri bana yanaştı. Yanlışlıkla olmuştur diye kendimi geri atmak istedim ama yok kurtaramadım. Dolmuş hareket ettikçe kız sokuldu bana. Kafasını demirden tutunduğum koluma koydu sırtınıda bana yasladı iyice. Bir bütün olmuştuk artık. Cinsellik değildi amacı. Belkide sarılmamı ona sevgi ya da sıcaklık göstermemi istiyordu. Belkide ihtiyacı vardı sevgiye ya da sarılmaya. Çünkü kafasını koluma koyması bana sokulması yumuşak davranması hiç cinsellik çağrıştırmadı bana, manevi ruhum kabardı o an.

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• Olmaması gereken bir şey..

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• ne desem bilemedim gizlim. ilk cevabımsın, tebrik et beni. birazdan gidecegim ama.

0|0
    1|0
  • ne çekmiş acaba ?

0|0
    1|0
  • Ilgincc ://

0|0
    1|0
  • kutsal insan sevilmeye muhtaç kızlarımızı sevin böyle kim bilir kimde bulamadığı şevkati sende buldu :(

0|0
    1|0
  • tansiyonu düşmüş kızın belli ki...

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Bana öyle bir şey yapsa ben ona daha çok girişirim, kızsa kendini korusun yabancı bir erkeğe kendini niye bu kadar teslim ediyor amacı ne

0|0
    1|0
  • hahahahahhahahaahahhah

fortlamışsın kızı birde manevi diyorsun

0|1
    1|0
    • Yok haci ya fortlasam fortladim derim :) kiz yanasti kacmak istedim ama olmadi.

• banada yaptılar birkaç kez ama güzel olmadıklari için yüz vermedim.kızlarda taciz ediyor

ve biz yakışıklı erkeklerin çilesi bu:)

• Ama cok samimi soluyorum hic cinsel lülürüklerim,dusuncelerim olmadi. Sarilasim geldi kiza ama zor tuttum kendimi

• Kıza dayadın değil mi?

0|0
    1|0
  • bu ne *mk sokak kedisimi.

0|0
    1|0
  • konuşsaydın mk.

0|0
    1|0
Yükleniyor...