Lezbiyen kıza aşık oldum. Ne yapmalıyım?

Ben bir kıza aşık oldum. Ama onun lezbiyan olduğunu düşünüyorum.

Ne yapmalıyım? Sizce bir şansım varmı? Bana aşık olurmu? Zaten bu ülkede eşcinsel evlilik mümkün olmadığına göre, ve ailesine lezbiyan olduğunu söyleyemediğine göre, bir erkek bulmalı. Sizce benden hoşlanırmı?

0|0
13|11

En İyi Kız Görüşü

• lezbiyen olduğunu düşündüren ne merak ettim doğrusu

ayrıca o ne demek ya nasılsa ailesine söyleyemez bir erkek bulmak zorunda biraz saygısızlık sezdim

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• lezbiyanı görünce kahkaha attım :D

0|1
    0|0
  • Eğer öyleyse senle işi olmaz.

0|0
    0|0
  • LezbiYANsa düz olanini bul :) Arkadasim olmayacak duaya amin denmez sen kiz arkadasi bana yolla biz birbirimizin dilinden anlariz.

1|0
    0|0
  • İlk bulduğu lezle aldatılmak istersen olur :) Kız arkadaşının bir kızla aldatması ne kadar hoş olur muamma :)

1|0
    0|0
  • Eğer lezbiyense sen onu bir erkek olarak düşün, yani iki erkek anca kanka olur.

0|0
    0|0
  • güldürdün la beni.

1|0
    0|0
  • Beni kendine paravan yapar mı yani diyosun?

0|0
    0|0
    • Onu kendime asik edib, heteroseksual yapmam mumkunmu? Ilk once iyi arkadas ola biliriz, sonra ben onu sevdigini derim

• kızlara ılgısı varsa senı anca biladerı olarak görür :/

0|0
    0|0
  • İşi olmaz senle.

0|0
    0|0
  • bir soru sormuştum ama pişman oldum şimdi :D:D lezbiyenler erkeklerden hoşlanır mı bilemedim:D:D

0|0
    0|0
  • lezbiyense ve bir erkek bulması gerekiyorsa o sen olur musun peki olmak ister misin

0|0
    0|0
  • lezbiyAn olduğunu mu düşünüyorsun :) nerenle düşündün onu

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Bak benim tavsiyem lezbiyen kadindan hoslndigi icn sana ilgi duymaz hic bir erkege yani bende gaym bu durum cok zor hoslansa bile arkadas olur fazlasi olmaz ben kizlara ilgi duymuyorum en fazla arkads olabiliyorum yani

0|1
    0|0
  • Lezbiyen mi düşünüyor musun? Karar ver.

0|0
    0|0
  • Manyak mısın sen ya?Bırak onu. Lezbiyenlik ya da eşcilsellik bir seçim değil ayrıca.Bunu ben değil İsveçli bilim adamları söylüyor.

0|0
    0|0
  • "kestirip atarsan" bir şansın var :P

0|0
    0|0
  • lezbiyenlerin anca başını dönderecek yANİ DİKKATİNİ ÇEKECEK birşey yapman lazım ki senden elektrik alabilsin prizi prize takamayacağımıza göre fiş prize girecek caktın :)

0|0
    0|0
  • Hiç bişi yapma unut bence direk :D

0|0
    0|0
  • ona kadınlığını hatırlat

0|0
    0|0
  • Lezbiyan değil. Lezbiyen.

0|0
    0|0
  • aşk için herseyı yaparım dıyenlerdensen