Kapat

Sadece prezervatif ile korunma yeter mi?

Yardım edebilirmisiniz ?

Merhaba ben nişanlım ile ters ilişkiye girmek istiyorum ve çok takıntılı biriym. Sadece prezervatif ile korunma yeter mi yoksa herhangi bir koruma gerekiyor mu ? Örneğin ilişki esnasında prezervatif patlama Durumu olursa , anal ilişki Olmasına rağmen bir sıkıntı olur mu ? Ve ilişki esnasında 2 kat kondum kullanmak sıkıntı yaratır mı ? Ve buna güvenip nişanlımın içine boşalabilirmiyim ? Bu. Konuda bilgi ve fikirlerinizi söylerseniz sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim..

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• bak kardeş şunu çok iyi dinle ama ne olursun uygula kimsin sen ya deme yüce yaradanın aşkı için hz muhammed mustafa s.a.v şefati için ters ilişkiye girme doldu isen başka yol dene ama ters ilişkiye girme senin için iyi olabilir ama başkası için hiçte iyi değil ve yakışık almaz

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 1

• Günah günah arkadaşım hak yolu varken b.. yoluna gitmeyin

0|1
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 5

• sen bence nişanlını sevmiyorsun sevseydin ona saygı gösterirdin kadınlar anal seksten sadece acı ve nefret duyar

0|1
    0|0
  • nişanlının zevk alacağınımı sanıyorsun,kadınların anal bölgesinde zevk alabilecek sinir uçları yoktur onun için sadece acı çekerler..,vazgeç bu sevdadan evleneceğin kadın o biraz saygı göster

0|1
    0|0
  • peki neden ters ilişki

0|0
    0|0
  • prezervatif yeterlidir korkma sen dinle doktoru

0|0
    0|0
  • demedi deme nişanlın çektiği acı yüzünden senn onu sevmdni dşünüp senden ayrılıt ha ayrlrsa ayrlsın yapçm dyosanda durex kygnlştrcı kullan önce prmkla hafif gnşlet snra tak condomu yavas yavas gir. Kesin terkedlrsn ama untma

0|1
    0|0
Yükleniyor...