Evli bayanlar anneleri ne derse onu mu yapar?

Bir abimiz var kendisi evlidir.Geçenler de cinselllikten muhabebet açıldı.Ve kendisinin bu konuda sıkıntı yaşadığını söyledi.Eşinin annesinin kendisine verdiği akılla hareket ettiğini söyledi.Cinsellik konusunda erkeğe her zaman kendini bırakma.Bugun istemiyorum de.Cinsellik her istediğinde kabul etme ilerde baş edemezsin gibi nasihatler veriyormuş.Bu tip akılları alan evli bayanlar varmı?

0|0
9|1

En İyi Kız Görüşü

• Adam da kadına bir ay boyunca hiç beraber olalım demesin, bende seni istemiyorum modunda takılsın bak kadın nasıl adama süprizler yapıcam diye uğraşıyor.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• aynı akılları alan erkekleride biliyorum ben. o yüzden karı koca anlaşacak ailelerini dinlemeyecek

0|1
    0|0
  • Annem ne derse desin yapmam. eşimi en iyi ben tanırım. onun isteklerine ihtiyaçlarına cevap vermeyip kendimi naza çekmenin bir anlamı yok. Aynı evi aynı yatağı payaştığın insanı mutlu edip, evliliğine her konuda heyecan katman gerekir.

Uymaca akıllı olanlarında evliliği çok sürmüyor zaten.

Akıllı bir kadın başkasının sözüne göre hareket etmez. Ne yapacağını bilir

0|1
    0|0
  • bu kadın bunları kaç kişiyle test etmiş acaba kızını akıl veriyo ki maymun gözünü başka bayanlarda açtımı kızın kocanın altında kalma derr:)

0|1
    0|0
  • bunun evli olup olmamakla bir alakasi yok, karakter meselesi.

0|1
    0|0
  • ben almıyorum almayıda düşünmem açıkcası

0|1
    0|0
  • ÖYLE YAPANIN EVLİLİĞİ SALLANTIDADIR ZATEN . BÖYLE YAPMAK ÇOK SAÇMA SONUÇTA EŞİNİ SEN TANIYORSUN ANNEN DEĞİL.

EŞİMLE ARAMDA Kİ ÖZEL KONULAR İÇİN KİMSEDEN AKIL ALMAM

0|1
    0|0
  • Way be..daha neler..anne kizinin cinsel hayatina bile karisior :)

0|1
    0|0
  • sogutur bu erkeğı bence.cilve nazyapmak dururken bunlar ne ya.)bu anne boşatır bunları.)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• evet aynen oyle yapar

0|1
    0|0
Yükleniyor...