Norlevo Kullanım, yardım.

Merhaba, 20 agustos gibi erkek arkadasımla beraberliğim oldu. İçime boşalma olmadı ama giriş kısmına boşalma oldu. İlk ilişkim olduğundan fazlasıyla korktum. Yaklaşık 4 saat içinde Norlevo'nun iki tabletini aynı anda aldım. 1 hafta kadar sonra yine 5 gün kadar süren kanamam oldu. Normal adet tarihim ayın 12sine falan geliyordu ki çok düzenli bir adet döngüm yok. Şu an 10 gün geçmiş durumda çok stres yapıyorum, sizce risk nedir?

0|0
2|10

En İyi Kız Görüşü

• Norlevo; ilişkiden sonraki ilk 12 saat içinde kullanıldığında %95 koruma etkisi gösterir, kullanımından sonraki hafta içinde kanama görülmesi normaldir, buna ara kanama denir ve ilacın etkili olduğunu ve gebelik varsa bile önlendiğini gösterir, ki vajinanın giriş kısmına boşalmalarda gebelik olasılığı çok düşük ihtimaldir, çünkü sperm havayla temas eder etmez özelliklerini kaybeder. Bir sonraki adet gününü eski döngüye göre hesaplamayacaksın artık. Bu kanama senin yeni adet döngünü oluşturuyor, bundan 28 gün sonra yeni adet döngün başlayacak, tabii düzeni bozulmazsa. Çünkü o hap biraz düzensizlik yapabiliyor. 6 ayda 1den fazla kullanmamaya dikkat et. Allah korusun, kısırlığa bile sebep olabiliyor. Ama bence stres yapma, gebelik yoktur. Yine de kanaman bittikten sonra gebelik testi yapabilirsin. Geçmiş olsun.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• normal sartlarda hamile kalmış olsaydın o tarihlerde ki ilişkiden dolayı yaklasık 14 gün sonrasında kanda ve idrar da gebelik testini öğrenme sansın var. hamile kalıp kalmamanın netliğini ağustos ayındaki reglinin başlangıç tarihi ve ovulasyon zamanın belirler. endişelenme. regl düzensizliğine içtiğin hap neden olmuş olabilir.

0|0
    0|0
  • Kanaman olmuş norlevodan sonra ondan sonra ilşikin oldu mu hiç peki?

0|0
    0|0
    • Hayır hiç olmadı

• Adet günün değişir zaten norlevodan sonra.Korun bundan sonra ama.Stres yapma gecikir iyice.Eski olduğun günlerde olamzısn zaten doğal olarak.

• riskli falan değil ilişkide partnerin içine spermini bıraktıysa bile %3 ihtimal hamile kalma riskin öyle he diyince olmuyor çocuk falan ayrıca norlevoyu 48 saat içinde kullandıysanız kesinlikle hamilelik riski diye bişey yok bidahakine daha dikkatli olun :D

0|0
    0|0
  • merak etme hiçbişi olmaz.. sıkma kendini..

0|0
    0|0
  • valla bugüne kadar norlevo hiç yarı yolda bırakmadı beni

0|0
    0|0
  • İlk ilişki..Umarım pişman olmazsın.

0|0
    0|0
    • 5 yıllık bir ilişki ve ikimizinde ilk beraberliği. Evlenceğim adamla bile bu kadar isteyerek beraber olmazdım sanırım, o yüzden sadece yardım amaçlı cevaplar lütfen :)

• Hayat benim hayatım olduğu için yargılayamazsın. Ki konuşmalarından anladığım kadarıyla ablan olcak yaştayım o yüzden daha fazla muhattap olmayacağım.

• Tamam tatlım sen zevk almaya bak. Ne desek boş.

• Merak etme bende sevgilimle birlkte oldum yani bozdum namusum desek daha iyi olur adette düzenszlik oldu adet gecikmesi felan tabi sonra herşey yoluna girdi kanamaları vardı bide bir kaç gün sıkıntı yok yani

0|0
    0|0
  • Yüzde elli :)

0|0
    0|0
  • saat kaçda ve hava durumnunda yazmamışsın bunlrı bılmden cvb vermem mumkun değil :P

0|0
    1|0
  • Belli olmaz kimisi 100 atışta bulmaz kimi ilk atışta Bingo. O yüzden o oranlar yüzde 3 tür. Adet bir haftadan fazla gecikmişse doktora git. O ilaçların çalışma prensibi farklı o yüzden her bünyeye aynı etkiyi yapmaz diye biliyorum. Kesin hamilesin sen kesin;))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• norlevo döngüyü bozar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...