Bakirelik hala önemini koruyor mu ?

bakirelik hala önemli mi? benim çevremde çoğu kişi bunu takmıyor. sizin tanıdıklarınızdan takan var mıbuna çok?

2|0
8|25

En İyi Kız Görüşü

• Bu her insanın kendi bedeni ve kendi kararı, kimseyi yargılamak haddimize düşmez... Ayrıca mesele zar değildir; niyettir, zihniyettir...

Doğru bir karar olduğuna inanılmasıdır önemli olan; kimi insan için doğru zaman bir akdi beklememektir, kimi insan için doğru zaman evliliği beklemektir, kimi insan için de bir duygu bağı aramaksızın hayatın tadını çıkarmaktır... Bunların her biri birer tercih; ahlak ve vicdan kişisel fenomenlerdir, ne birisini akitsiz yaşadığı için ahlaksızlıkla itham ederim, ne de bir başka birisini bir akdi bekliyor diye gerikafalılık ile yargılarım... Benim tercihim ise bir şeylerin tadında bırakılması ve özel olmasından yanadır, böylelik ile daha fazla anlam bulacağına inanıyorum, bu da benim şahsi kanaatim...

2|3
    1|0

Erkekler Ne Diyor 25

• Takmıyor gibi gözüken;

Kadınlar: Zaten bekaretlerini kaybetmiştir. Herkes kaybetsin ki bizim onlardan bir eksiğimiz olmasın diye düşünen zavallılardır.

Erkekler: Fazladan bir karıya daha vursam oda bana kar diye düşünen, ahmak kızları "bekarete önem vermiyorum, aten kimse önem vermiyor" diye kandırabileceğini düşünen, bazen de başarılı olan mahluklar. Lakin bu mahlukların çoğu evleneceği kızın bakire olmasını ister nedense...

Bakire değil diye 2 kızla ilişkimi bitirdim. İlerde evlenemeyeceksem, sevgili kalmanın ne anlamı var?

5|6
    2|0
  • Takmamak değil bu...

Ama bakirelik önemli değil diye de ora misafirhane gibi de olmasın...

Bakirelik önemli değil diye de kolay kaptırılmasın...

Tipik anlayış var " erkeklerin hepsi cinsel ilişki yaşıyor evlilik öncesi" diye

Fakat bunu yapmayanlarda var, ayırt edemezsin ama o en azından kendisi gibi hiç el değmemiş olmayı haketmiyor mu?

Şayet bakirelik de ayrı konudur, kızlıgı sağlam olup ruhu or... olanlarda mevcut.. takıntı yapılmayan konu asıl burası...

Fakat kişiye kalmış şeyler bunlar, herkes eşini bulur.

2|2
    0|1
  • çevren önemli

2|0
    0|0
  • Buraya sorarsan kimse icin önemli degil

Ama o yazanlar kız bulmak icin böyle yaparlar evlenmeye gelince de bakire ararlar

Burada yazılanlara çizilenlere bakma sen tabi ki önemli

Sen ne kadar esine temiz olursan esın de sana o kadar deger verir .

Ayrıca sunu unutma ciddi düşünen bir erkek icin eşiyle yasatlyacagi cinsellik her zaman en son plandadir . Çünkü cinsellik en güzelidir en ozelidir . ...

0|5
    0|0
    • sonrada eşi onu tatmin edemiyor diye gençliğindeki heyecanlara koşuyor erkek.

• yani sen eş değil, gençlikteki heyecan olmak istiyorsun.

• Ne yani şimdi bakire olmasa da olur desem, sonra bir daha bakire bulamıyor muyum? İlle de afedersiniz s*k*p verin diye bir talebimiz olabilir mi? Nedir yani?

0|0
    2|0
  • Eskisi kadar olmasada koruyor

1|0
    0|0
  • kenks millet rahat artık

1|0
    0|1
  • Çevren umursamıyorsa ne duruyorsun o zaman sıraya dizsene erkekelri :)))

1|0
    1|0
  • Iki şeyin ikinci eli alınmaz bir arabanın bir de kızın . Vur kaç taktiği uygulayan erkeklerdenim ama evleneceğim kız bakire olacak yoksa aklım onda kalır bütün gün birlikte olamayacağımıza göre gün boyu acaba bir erkekle mi diye onu düşünemem kafam rahat olacak . Ilişki yaşadıklarıma gelince zorla yapmıyoruz ya alan memnun satan memnun .

0|0
    3|0
  • Mesele delik değil evlenene kadar bir ömrü paylaşacağın insanı bulana dek var olan saflığını temizliğini koruyabilmen o sebeple halası yok hep önemli olacaktır.

1|0
    2|0
  • Bakirelik tabiki önemli ama baki kalıp namustan eser bırakmayan insanlara şahit olduk bu sitede

1|0
    1|0
  • Tabi ki koruyor. Ara ara yoklamayın şunu. Bu değişmez

3|0
    2|0
  • evet önemli. çok önemli.

1|0
    2|0
  • ee heralde önemli

0|0
    2|0
  • senin çevren hosaff olmus gülümm

1|0
    2|0
  • bazı kesimlerde evet önemli ama bazı kesimler aşmış olayı sorun olmuyor

1|0
    0|0
  • Milletten sanane, senin bedenin.

1|0
    0|0
  • Evet kızlar artık bakireliği takmıyor sebebide bakireliğe önem vermeyen erkeklerin çoğalması

1|0
    0|0
  • takmayanlar kendini kandıranlar bence ben kısmen önem vermem ama verilmeli.

1|0
    0|0
  • benim için boş bir kavram.

1|0
    0|0
  • sen hangi çevrede yaşıosun, amerika mı

0|0
    0|0
  • meclıs komısyonunda su an yururlukde kanunalşmadı daha :P

0|0
    0|0
  • sen avrupai bir çevrede yaşıyorsun galiba ama benim çevremde bakire olmayan kadınları öldürürler.

0|0
    1|0
  • Takıyoruz.

1|0
    2|0
  • kızlık zarı ne için konmuştur oraya sence ?

2|2
    4|2
    • link

erkekler gibi bir çıkıntı olmadıgından ve esneyebilen iç organlara kadar uzanabilen bir yapıda oldugundan koruma sağlayan kadınlık organıdır bir nevi.

• bunu bir jinekolog uzmanına sormanı tavsiye ederim. Delik olmasa zaten adet kanı içerde birikip zehirler. delikler o kadar devasa genişlikte değildir.

• hemende eksilemişler kesin kız olmayanlardır ne insanlar var ya soru sormakta suç oldu :)) burda takıp takmayan vardır yoktur çok önemli değilde takan birine gelipte ilk geceden defol git geldiğin yere denip o hale düşmeyide göz önüne getirmek lazım

Kızlar Ne Diyor 7

• Bu bir tabu v.s. değil. İnançlı insanlar sakınırlar; çünkü günah. Bu kadar basit.

2|3
    2|0
  • Benim cevremdede takmamis gibi davranan cok var ama ici iclerini yiyor ama unutuyorlar bazi bakirelerin ruhunun kasar oldugunu bir kere oldu tamam ama devamida senin elindedir artik is isten gecti hesabi degil olay ruhi korumaktir.

1|1
    0|0
  • evet önemli

0|0
    2|0
  • elbette...

0|0
    2|0
  • evet canım.bizim buralarda bekaret hala çok önemli:)

0|0
    2|0
  • tabiki koruyor ben yurtdisinda olmama ragmen burdaki turkler muslumanlar vs bakire olmasini istiyo evlencegi kizin

1|4
    1|0
    • Yurtdışındaki Türkler Türkiyedikilerden daha tutucu.

• almanyadakide türkiyedekide bu zamanin acigi kapalisi hepsi ayni boklar olay bu kadar basit artik.

• günde kaç tane bekaret sorusu çıkıyor bir de sen sormasan iyiyidi

1|0
    1|0
    • tabu olmaktan çıksa iyiydi.

• tabu nedir ya. millet tutturmuş tabu. bu inanç meselesi. herkes inandığı gibi yaşar, yaşadığı gibi ölür, öldüğü gibi dirilir.

• yamançelişki helal sana be

Yükleniyor...