Sadece iki seçenek var. sorumun dışında bir cevap istemiyorum :)

Fark ettim ki herkes namustan söz ediyor ama kimileri de yokluktan ;D

Şimdi size soru, iki tane çok güzel kız var. bakire olmayan bir kızı mı yoksa çirkinliğinden kilosundan dolayı bugüne kadar hiç bir çıkma teklifi dahi alamamış utangac sonradan güzelleşen bir kızı mı tercih edersiniz? Peki kızlar siz de beğenilmediği için bir kızla ilişkisi olmayan erkeği mi yoksa fırsatı eline geçtiğinde değerlendiren bakir olmayan bir erkeği mi tercih edersiniz?

0|0
2|15

En İyi Erkek Görüşü

• şimdi tecrübeli olsun istiyor bayanlar genelde fakat söyleyincede darılıyor anlamadım ben :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Kilolu kız, her şartta 1-0 öndedir.

Hatun dediğin, etli butlu olacak. :)

1|1
    0|0
  • çirkinliğinden kilosundan dolayı bugüne kadar hiç bir çıkma teklifi dahi alamamış utangac sonradan güzelleşen bir kızı

Tercih ederim şayet öngörüm bu kadar yüksekse...

Dipnot: Duruma göre değişir..

cut.

0|0
    0|0
  • tabiki ikincisi.

1|0
    0|0
  • Sonradan güzelleşeni. Sonradan güzelleşen senindir. Öteki kamu malı, eğlenilip bırakılır: Otobüsle, araba gibi. Üzgünüm ama gerçekler bunlar.

1|0
    0|0
  • Hiç kimseyle çıkmamış birini bulduğun an onu bırakma evlen,bu devirde çok zor çünkü millet elbise değiştirir gibi sevgili değiştiriyor ne yazık ki böyle bir devirde yaşıyoruz,keşke eski devirde yaşasaydım bütün güzellikler eskide kaldı

0|0
    0|0
  • çirkinliğinden kilosundan dolayı bugüne kadar hiç bir çıkma teklifi dahi alamamış utangac sonradan güzelleşen bir kızı tercih ederim...1. kız da olabilir ama 2 .kız bakire olmasıyla 1-0 öne geçti..

0|0
    0|0
  • bakire olması şart değil.. hiç kimseyi geçmişi için yargılamadım..

0|0
    0|0
  • Paradoks, depresyona girerim:)

0|0
    0|0
  • utangaç kız 1 adım öndedir ben açarım onu zamanla :D

1|0
    0|0
  • yani illa elimde iki seçenek varsa tabiki bakire olanı seçerim en azından sevebileceğim biri olur

1|0
    0|0
  • sonradan falan yani sonuçta güzelleşmiş onu tercih ederim

1|0
    0|0
  • bakire kızı tercih ederdim.

1|0
    0|0
  • ama bak çirkin olmasa demekki aslında o da verecek. fiziksel sorunları yüzünden cinsellik yaşayamamış bir kızı da istemem bakire olmayanı da. İlki ve tek erkeğin ben olduğum dürüst bir kız tercihimdir.

0|0
    1|0
    • fiziksel sorunlar sorun değil. Veren veriyor.

• fiziksel sorunu yüzünden kimse ondan istememiş. İsteseler verecek anladım ben mevzuyu kardeş.

• sonradan güzelleşen iyiymiş.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bakiri tercih ederdim

1|1
    0|0
  • erkek ddiğin tecrübeli olacak benleyken hala devam ediyosa değerlendirmeye ben onun ipini çeker kısaltıp dizginini alırım elime öyle de bir öz güvenim var :p

0|0
    1|1
    • tecrubelı bır erkegı elınde tutman ıcın tecrubelı bır bayan olmalısın ama ;)

• yapamazsın deme yaptım ben bunu hayatımdaki kişi yani nişanlım o yuzden bu kadar kendimden emin konuştum.

• Orçun kardeşim kimi insanlar elde tutmayı elde tutulmak ile karıştırıp tecrübeye gerek duyarlar kimleri ise sevgileri dürüstlükleri ve kişilikleri ile On plana çıkarlar ve vazgeçilmezdirler. Akrep kraliçesi doğru dusunuyor bence

Yükleniyor...