Neden çıkarcısınız? cemaati müslimin

Üniye yeni başlamıştım hazırlıktaydım. şimdi 2. sınıfım. tanımadığım bir grup kız beni ısrarla evine çağrıyordu. yani adımı biliyorlar sadece ve de sınıfımı. nolur gel lütfen seni tanımak istiyoruz vs. lan dedim kendi kendime kaşıma gözüme desem lezbiyen değildir bunlar huyumu suyumu sevdiler desem soğuk birisiyim öyle sıcaklığımdan etkilenmiş de olamazlar niye diye düşünüp durdum günlerce. sonra kızlardan biri bizim sınıftaydı onla da samimi değilim işte aynı sınıftayız adını biliyorum. soruyorum beni niye çağrıyosun, niye başkası değil tek ben falan baya sıkıştırdım bunu. eve gitmedim tabi tanımadığım adamların evine ne gitcem. kız söküldü sonra meğer babamın zengin olduğunu duymuşlar para koparacaklarmış benden "YARDIM" adına. babam da biliyo ya beni tembihlemişti sakın kimseye tek başına yardımda bulunma bana yönlendir diye. babam da gerçekten ihtiyacı olanı araştırır bulur burs verir. dedim benim babamın yeri belli arkadaşlar gitsin konuşsun yalanları dolanları yoksa bursu alırlar. velhasıl adresi de verdiğim halde babamın yanına kimse uğramamış. ayık olun zenginler bu cemaatler akbaba gibi kıçınızdaki donu bile alır

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Senden ve babandan birşey istiyebilirmiyim. Sokaklarda top oynuyan çocuklar var ya. Bir çoğu gariban.. Onlara ayakkabı ve forma alırmısınız ..

İşe başladığım gün ilk bunu yapıcam.. Onların mutluluğu paha biçilemez.

2|0
    0|0
    • bana sınıfındaki durumu iyi olmayan arkadaşlarını tespit et bana söyle demişti ajan gibi milletin ailesinin maaşını ceplerine giren parayı öğrenmeye çalışıyordum. inşallah çok zengin olursun sen de ulaştığın herkese yardım edersin

• kesinlikle. her yere ulaşamıyor işte elin. her zengin kendi bulunduğu bölgeye yardım etse o tabloları hiç görmezdik

• Aynen ya ...

Erkekler Ne Diyor 6

• Ne acaip insanlar varmış. Ama belki de sen böyle söyledikten sonra utanmış babanın yanına gitmemiş olabilirler. Üniversitede okuyan durumu iyi olmayan kızlara çok üzülüyorum ben gerçekten, sadece okulunu bitirmek için cep harçlığını çıkarabilmek için afedersiniz vücudunu kullanan kızlar var. Tabi ki lüks yaşamak için yapan da var bunu ama başka çaresi olmadığı için yapan da . Baban bence erkeklerden çok kızlara burs sağlasın, erkekler bir şekilde çalışır parasını çıkarır ama bütün kızlar bunu yapamıyor.

0|0
    0|0
    • Abicim bu kızlar her ay farklı pardesü alıp giyiyor marka. o pardesüler 200-300 tl den aşağı değil nerden biliyorsun dersen annem de pardesü giyiyor bazen beraber gidip bakıyoruz. benden güzel giyiniyorlar ben normal sıradan bir kot üstüne defactodan 60 tlye aldığım bir montu giyiyorum varoş gibi gidiyorum. onlar bir de aldığı pardesüye uygun eşarp çanta alıyorlar ki onlar da marka. tepem atıyor benim böyle olunca.

• Ve buna rağmen utanmadan babandan burs mu istiyorlar :) Evet insanları iyi analiz etmek lazım, yaptığın yardımın boşa gittiğini görmek, diğer yoksul insanlara büyük haksızlık olur. Ne diyeyim seni de babanı da takdir ettim, para içinde yüzüp kimseye zırnık koklatmayan insanlar da var.

• sağolasın. onlar kesinlikle mutlu, huzurlu değiller. yazık ediyorlar

• Babana de hele bizede burs versin ya la

0|0
    0|0
    • tamam ya la numaranı ver görüştüreyim sizi

• biz de zamanında fakirdik pampa :( 6lık boya kalemiyle çocukluk geçirdim düşün 12lik bile değil :( renkleri de siyah kahverengi sarı kırmızı mavi BEYAZ düşünebiliyo musun beyaz ya. küfreder gibi. bari turuncu koysaydın.

• Üzüldüm beya :( bende o kadar fakirim ki oyuncak araba alıp kullaniyom ya :(

• Cemaat i müslimin i bilemem ama , ben çıkarcı değilim.

0|0
    0|0
  • akşam akşam çok güldüm..

0|0
    0|0
    • ben de bir yandan kendime acıyorum bir yandan gülüyorum böyle bir araf sürekli :))

• haci hocadan korkacan abi :)

0|0
    0|0
  • benim aldılar geri alamadım 5 vakit namaz kıl verelim dediler allah için ağladım ben de o da bana yeni don nasip etti :(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• neyseki fakirim.

0|1
    0|0
    • en azından çıkar için mi benimle arkadaş paranoyaklığı yaşamıyorsun

• hadi ya aslında kızlar tam tersi güzel bulduklarına anlamsız bir kin besler senin arkadaşlarda sorun var

• şaka şaka çirkinim afdsfa

• birkaç kişinin yaptığı bir şeyi genele mal etmek hoş bir şey değil.genel konuşuyorum,savunduğum kimse yok..

0|1
    0|0
    • bi kaç kişi iyi diye de ben hümanist olamıyorum üzgünüm. genelde sömürülmeye çalışılan taraf olduğum için

• kendileri için istiyorlarmış. öyle olsa zaten yardım ederdik

• anladım..araştırmak mantıklı olan zaten..

Yükleniyor...