Cinsel ilişkide en büyük sorunum erken boşalma, bundan nefret ediyorum, Geciktirici haplar işe yarar mı?

Cinsel ilişkide en büyük sorunum erken boşalma, bundan nefret ediyorum, Geciktirici haplar işe yarar mı? geçiktirici haplar sizi ne kadar uzun süre ilişkide tutar, bilgisi olan var mı, ayrıca fiyatları ne kadar hapların?

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• arkadaşım çok basit iki önerim var. birincisi sık sık yapmalısın. günde 3-5 defa ilişkiye gir.. sakın masturbasyon yapma. içerideyken temponu ayarla. özellikle nefes almanı. yavaş nefes al. heyecanına yenilme. ilk 5 dk öpüşme sonrasında bir 5 dk sakin olma görevin. sadece karşındakini mutlu etmeye odaklan. 10 dk geçti. sonrasında daha rahat olacaksın. sık tekrar ile geç boşalmanı kontrol edeceksin.

ikincisi daha değişik bir teknik:) çişini yaparken kendini durdurmayı dene. ellerini kullanmadan. bu egzersiz saçma gibi ama işe yarıyormuş.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• asagıda arkadaslar gayet guzel acıklamıslar zaten ..hapları bılmem ama en pratık yontem bence OKEY in ROTER (gecıktırıcı ozellıklı ) prezervatıfını dene esımdede erken bosalma problemı vardı onu kullanınca bısure daha uzatıyor bırde ılışkıye gırerken sakın ol baska seler dusun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Geciktirici spreyler hissi azaltarak boşalma süresini geciktiriyor.İlişki öncesi boşalıp ilişkiye girme ya da prezervatif takma da aynı sistem işliyor.Erken boşalma için cinsel terapi alman gerekiyor. link

1|0
    0|1
  • geciktirici hapları bilmiyorum. ama bir üroloğa gidersen sana verceği bir hapla bu sorundan kurtulursun. zaten özel olarak erken boşalmayı ortadan kaldıran merkezler var. internetten bi araştır. onların değişik egzersiz yöntemleri falan var. faydalı olur. erken boşalma genelde bilinç altındaki heyecan va kaygılardan kaynaklanır.

0|0
    0|0
  • zamanla ilşkilerin sıklastıkca düzelicek ilşkinin arası uzarsa aclık artıyo tabi zamanla düzene girdikce bişi kalmaz rahat oll

0|0
    0|0
  • arkadasım bu hapların etkısını gösterdıgı doğrudur ama bu hapların kısının bünyesine göre yan etkılerı de oluyor genelde bu hapları doktor tavsiyesinin dısında alanlar bu hapların yan etkısını göruyor benım sana önerim cinsel anlamda deneyiminin biraz artmasını bekle sonra boyle bir sorunlar karşılasmassın

0|0
    0|0
  • haplar zararlıdır. kullanma! hele ki bu yaşta... eğer böyle bi sorunun varsa bi psikologla görüş kesin çözüm onlarda. hap alkol gibidir. sorununu bu gün unutursun yarın yine dövünürsün. keger egzersizi yap bol bol. sonra git psikoloğunla görüş.

0|0
    0|0
  • ilaçlara gerek yok gerekli olan beynin

0|1
    0|0
  • herşey beyinde bitiyor geciktiricilerin internnet üzerinde kalitesiz ezanelerdeki iyi ben interneet üzerindende aldım işe yaramadı ama diğer ezanedeli aldığım işe yaratı

0|0
    0|0
  • Ya bu işin hapı kremi spreyi her bişeyi var ama benden sana tavsiye masturbasyonu bırak yada azalt:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...