Sevgilimle cinsel hayatımız bir tuhaf ama neden böyle !

Ya şimdi sevişmeye başlıyoruz öpmek koklamak normal tamam çıplak kalıp sevişmeye başlıyoruz tamam yine normal bakire olduğu için vajinal yapamıyoruz ben anal deneyelim dedim o istemedi sonra zevkten ben haifi yapınca ses çıkarmadı sonra neyse girdi acıyor diyor her yapışımızda geçtim oral yap diyorum midem bulanıyor diyo sonra iş ona geliyo hadi aşkım yala diyo oldu canım diyorum bende sen hiç bir bok yapma bana gelince yala var mıböyle birşey yaa cinsellikten soğuyorum valla sanki köle gibi hissediyorum kendimi aranızda böyle kızlar var mıbana neler yapabilir lütfen ya da ben ne yapabilirim mutlu değilim bu durumdan hep o kendini mutlu ettişriryo ben herşeyi yapıyorum oan sırf o mutlu olsun diye ama bense mutlu olamıyorum :(((

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• bütün erkeklerın yalanını kullan benım rahatlamam lazın şu anala bari razı ol de :)

0|2
    0|0
    • yalan falan değil yaa ben nasıl rahatlayacağım ben hiç birşey anlamıyorum o cinsellikten. eliyle bari boşalttın oda yok uff.

• aynen katılıyorum erkek zaten çekilmiş kılıç kadın için bişeyler yapmak istiyor ama o öyle davranınca onun için hiçbirşey yapasın gelmiyor sonra aklıma onu aldatmak geliyor ama sonra onu sevdiğim aklıma geliyor iki boyut arasında sıkıştım cinsel hayatım yok lan :(

• orasını bılemıcem senın hayatın ve secimin kolay gelsın...

Kızlar Ne Diyor 3

• Sen adammısın nan ?!

Karşılıksız yapacaksın madem seviyorsun .

0|0
    2|4
  • Piskolojik Piskolojik.

0|0
    0|0
  • sen erkek değilsin. soru şeklin ufff buff demen bariz kız.

erkekler kız profili alıyor da kızlar neden gerek duyuyor nasıl bir hayal dünyanın var anasını satayım ya

0|0
    0|0
    • ne kızından bahsediyorsun sen neyin kafasını yaşıyorsun bir uff puf dedim diye nereye vardın abi a.q sikeyim mi diyeyim o an aklıma öyle bir sıkkınlık belişrtisi geldi yazdım abartmayalım sapına kadar erkeğim merak etme.

• bencede kız bu :)

Erkekler Ne Diyor 3

• Bu yoldan bende geçtim bir kez ama , ben hiç şikayet etmedim. Onun mutlu oldugunu görmekte beni tatmin ediyordu açıkcası. Herkes ben değil demek ki :D Karşılık bulamıyorsan , bundan şikayetçiysen konusacaksın .olmuyorsa ve bu olmadan da yürütemiyorsan bitireceksin.

0|0
    0|0
    • olmuyor işte o dediğin sevmesem heralde böyle veryansın etmezdim çare aramazdım sevdiğim için neden böyle acaba ne yapabilrimde düzeltebilirim derdindeyim kardeşim ben şu an.

• Tahrik edip yapmayacaksın. Bunun dozajını ve ayarı iyi vermelisin. haydi bol şans

• hiç uğraşamam canım ı fena sıktı ne bok yerse yesin artık.

• bence yanlış yoldasın birader onu söyliğim

0|0
    0|0
    • nedeninide yazarsan sevinirim kardeş.

• ben ona oral yapıyorum sevmediğim halde o ise bana yapmıyor midem bulanıyor diye asıl beim bulanıyor iğrenç bir sıvı geliyor onun için katlanıyorum ben ona.

• cinsel hayatınız berbat boşa cabalamayın derim o senden iğreniyor sen ondan

• kardeşim başın ağrımassa bir sorum olabilir mi sana ? :(

0|0
    0|0
    • tabi olabilir sorun olmaz biladerim.

• abi kız nişanlım daha ne merak ediyorsun. dahası yok yani.

• peki tamam

Yükleniyor...