Anüsün okşanmasından veya parmaklanmasından erkek mi zevk alır kadın mı ?

Bıızm ızledıgmı erotık fılmlerde vs kadın erkek tarafından anüsü okşanır ellenir parmaklarnı hatta anal seks yapılır. Anal seks zaten ayrı bir tartışma benim kabul etmediğim birşey.

İşin bilimsel tarafına gelince de erkeklerin G noktası anüsün hemen üstünde prostata baskı veya masajla ortaya çıkar. Geçen gün bende yumurtalıklarım ıle anusumuun arasına baskı ve masaj yapınca 2 kere ust uste bosalıdm. Acaba bir terlsik mı var dıye dusudnmustum ki normalmiş..

Bu durumda asıl konuya donecek olursak kadınların anüsünde g noktası bulunmadıgı ıcın zevk almaması gerek gibi geliyor erkekerin alması normal olan bilimsel olarak kadınlar vajinanını üsüt tarafından bulunanna g noktasından doyuma ulasılarlar.

Bu durumu açıklayabılecek olan var mı? Anal sekse meraktan mı kaynaklanıyor erkeklerın bayanların anüsünü okşaması veya parmaklması yoksa bayanlar hoslanıyormusuunzu bılımsel olmasa da ? Erkekler zaten genel olarak oyle bırseyden hoslanmaz dıye dsunuyorum.

Sizce bayanlar siz zevk alıyor musunuz yoksa sadece karşıdaki parterin hoşnutlugu ıcın mı yapyıorsunuz?

Erkekler zaten zevk alıyorlarsa istiyoarlardır diye dusundum . Karşıdaki memnun etme dıye bısı yok cunku zaten cogu erkek bundan cekınır gay mıyım acaba erkek delıklanlı adam yaptırmaz bole bısı dıye sevdgı kısı ona boyle bır zevk verırse kım ıstemez kı ?

• Erkeğim anüsümden veya prostattan zevk alıyorum .
    6% (1)65% (26)47% (27)Oy Ver
  • Erkeğim anüsüme elletmedim ama zevk alacagımı tahmın edıyorum
    6% (1)22% (9)18% (10)Oy Ver
  • Bayanım anüsümden zevk almıyorum
    18% (3)5% (2)9% (5)Oy Ver
  • Bayanım anüsümden zevk alıyorum
    47% (8)5% (2)18% (10)Oy Ver
  • Bayanım anüsümden partnerim memnun oluyor diye zevk alıyorum sadece
    23% (4)3% (1)8% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Erkekler ve bayanlar utanırlar diye cevap veremeyenler için anket yaptım...
Sonuçlara göre çok da tabu birşey değilmiş hem erkek için hem bayan için anüsü okşanınıca zevk alabiliyor demek ki herkes analadıgm kadarıyla gay lik le alakası yokmuş :) teşekkür ederim butun yorumlara :)

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Hosumuza gidiyor hatta orgazma sa ulaştırıyor.

0|1
    1|0
    • Erkekler de g noktası orada bulunmasına rağmen kızlarda oyle bırsey yok erkekler zevk almyor kızlar okşanınınca bosalıyor anlamlı gelmedı :) cevabını bulamamıyorm tabu mudur yanı erkek ıcın bu kız ıcın ?

• Illa gay olmak zorunda degilsin :D

• değilim zaten sonucta erkek kabul edemıo tabu nolursa olsun :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Ya ilk zamanlar svgilim istiyor diye anal yapiyprduk.. Sinra benim de hoşuma gitmeye başladi ama tabi vajinal sex daha başka oluyo.. O dediğini bende yaptim.. Sevgilimin anusünu parmakladim ve hemen bosaldi.. Onu oyle titrerken gormek hosuma gidiyo baska bir haz veriyo.. Hem anal

Yaparken hem de onun anüsünü parmaklarken zevk aliyorrrum :)

0|2
    0|0
    • anal yaparken demedım aslıdna sen de yanlıs anlamssın anüsünü okşamak ve parmaklamak erkegın g noktasına degınce bosalır kızlarda da bole bır okşama parmakalam zevk verır mı dedım aslında ? anal olayını hıc bılmırom yorum yapamıyrom D sevdıgın mutlu olsun dıye mı yoksa zevk mı alıorsun ne tarz oleyse ?

• Tamam teşekkür ederim :) yararlı oldu benım ıcın :)

• Rca ederim :)

Erkekler Ne Diyor 4

• Bilincli olan her iki cinste zevk alir ama ben bunu burada anlatamadim

0|2
    0|0
    • anlat dostum aydınlanalım :) dınlırom onun ıcın sordum zaten erkekte g noktası var anus cıvarıdna kadında yok enden kız alır da tam tersıne erkek reddetder ?

• Kadin erkek farketmez insan sinir yogunlugunun oldugu bolgelerden zevk alir anuste sinirlerin en yogun o,ldugu bolgelerden biridir anal yapilan oraldan zevk almamak mumkun degildir ama on yargilar tabular buna engel olur

• Tsekklr

• erkeklerdede var bu olay evet

0|1
    0|0
  • Sapıkmısın olum sen.Anüsünün partneri tarafından parmaklanmasını hiçbir erkek kabul etmez.İçinde topluk olan erkek bundan zevk alır.Ama adam gibi adam delikanlı adam böyle bir durumla karşılaştığında partnerini üzebilir.Aman ha bayanlar denemeyin bence.

0|0
    1|2
    • sizin gibi insanlar yüzünden gelişemiyoruz beynindeki kılcal damarın patlasın

• her 2 sıde zevk alır ama erkek , erkeklık gururundan dolayı top, gay vs gıbı benzetmelerın yapılmaması adına zevk almadıgını fılan soyler

0|1
    0|0
Yükleniyor...