Abi gey olmaktan korkuyorum bu aralar benim neyim var?

yaklaşık 1 aydır falan gay hissi oluşmaya başladı bende anlamış değilim mast yaparken p*rnda gördüğüm iri penise oral yapmak geliyo bir 5 10 dk hayalini kuruyorum iyi güzel ondan sonra kafam dank ediyo kendime geliyorum ama bu halk arasında bamya dediklerimizden değil bildiğiniz kol gibi olanlar için geçerli dahademin she male p*rnosu izledim erkek bayanın penisine oral yapmaya başladı ve ende mast yaparken orgazm oldum bu durumdan memnun değilim napmam lazım sizce yardım ederseniz sevinirim :)

Güncellemeler:
öncelikle geyleri kınadığımdan değil onlarda cinsel tercihte özgür insanlar öyle haz alıyolarsa bişey diyemem ama kendim için olunca ters geliyo tekrardan belirtiyim hiç bir LGBTT ye düşman değilim sadece kendim için ters geliyo okadar :)

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• Kardes cok p*rno izlersen boyle olur. Sen onu izlerken ister istemez kendini o kizin,yerine,koyuyorsun bilincaltinda yatiyor gay,degilsin sadece p*rnoyu azalt.

0|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• İçindeki duyguları bastırman lazım. İnkar et içindeki duyguları ama nereye kadar edeceksin?

0|1
    0|0
    • orasını bende bilmiyorum :)

• Biseksüelliğe doğru gidiyorsun

0|1
    0|0
    • peki o yolda ilerlememek için napmam lazım ?

• Ben de kızları izlemekten hoşlanıyorum ama lez değilim, merak etme. İlişkide bir erkeği istemedikçe ve bunu gerçekleştirmedikçe sorun yok.

0|1
    0|0
    • aynen öyle

• sevişirken bir kızı izlemekten mi hoşlanıyosun yoksa normal olarak çıplak şekilde bir kızı izlemeyimi seviyorsun

• P*rnoda

• niye korkuyorsun, ol gitsin.

0|1
    0|1
    • olay olmak değil ben istemiyorum zaten olmak bana ters yani :D

• içinde böyle bir istek varsa eninde sonunda yaşarsın bunu, kaçarın yok. o yüzden duygularını inkar etme, erteleme. yoksa sonra mutsuz geçen yıllarına yanarsın.

• O kadar mutluluk veriyormu ya yıllarına yansın ?

Erkekler Ne Diyor 8

• İçindeki duyguları bastırma... Gerçi ne kadar bastırsanda o duygular kendiliğnden gelip buluyo seni... Ben çok bastırmak istedim olamaz dedim... Ağladım. Bileklerimi kestim... Amaa sonuç olarakk kabullendim... Ve çok mutluyum beni seven arkadaşlarım KARDEŞİM ANNEM VE BABAM VAR. Ve hepside ne olduğumu biliyor. Ne olursanız olun her ne iseniz DOĞRU OLUN. Ozaman kimse size bişey demiyor bunu yaşıyorum ve görüyorum neden derseniz. Eşcinselsin ama doğrusun diyorlar çevremdekiler. Taksimde orda burda gördüğümüz gibiler gibi değilsin diyorlar mesela bu bir örnekti.

1|1
    0|0
  • la zaten en başında çatlak var shemale mıdır nedir işte onu izlemen sıkıntı demekki sende biseksüellik var ak bendede tam tersi normal p*rno izlemiyorum erkekleri görmeyim diye genelde lezbiyen :D :D

0|0
    0|1
  • Lezbiyen veya solo izle erkek olmasın içinde izlemedikçe geçer :)

0|1
    0|0
  • gay olsan ne olur olmasan ne olur

0|1
    0|0
  • shemaleleri bende izliyorum hoşuma gidiyor merak etme ilişkiye girmedigin sürece olmaz öyle bişey

0|1
    0|0
  • Olmuşsun sen .

0|0
    0|0
    • daha bir birliktelik yaşamadan nasıl olucam ?

• düzenli bir sex hayatın olunca düzelirsin mrk etme seninki tamamen abazalıktan oluşan bir durum

0|1
    0|0
  • La bişi olmaz :D Ver coskuyu :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...