Arkadaşlar sevdıgım kadınlar bulusunca bunları söylemek istiyorum sızce sansımvar mı tipim yukarda ?

16 Eylül 2013 Pazartesi

(01.45)

Eğer buluşunca gözlerine bakıp dilim tutulursa ve içimdekileri diyemezsem şunları demek istiyorum sana:

'' Buraya seni seviyorum veya aşkından ölüyorum emek için veya bana karşılık ver diye de çağırmadım. Bu senin kararın olacak sonuçta ve ben her durumda saygı duyacağım.. Bu devirde insanların aşk dedikleri şey tek gecelik ilişki olmuş.Bu kadar kirlenmiş,basitleşmiş aşk denilen kavram.Belki şaşıracaksın ama ben aşkın sadece cinsellik olmadığını kavrayabilecek bir avuç erkekten biriyim.

Seni sevmeye başladıktan beri davranışlarım iyi yönde değişti.Daha iyi bir insan oldum.. Artık hiç tanımadığım,sokaktan geçen bir adama bile yardım ediyorum.Kısacası hayatıma en ufak girişin bile bana yetti.

Birini bu kadar çok istedin mi? Her gece yatmadan önce Allahım, bu kız benim için hayırlıysa bana nasip et diye.İçten,yalvarırcasına,içinden yakarırcasına...

Peki ya her dinlediğim şarkıda hayal ettiklerime ne demeli?Umutsuzca beklemeyi bilir misin ? Elinden birşey gelmez çaresizce mucize beklersin sanki.

Ve en kötüsü bugüne kadar beklemek.En ufak bir telefon,bir mesaj.En ufak bir sesin hasreti...

Bunlara rağmen bir kadını bekleyen bir adam gördün mü?Hele bu devirde.Bu yüzden seni elde edecek olgunluğa ve yüreğe sahibim.Bundan en ufak şüphen olmasın.Sana değer vermesem bu defteri yazmadım.

Çok iyi düşün.Vereceğin karar hayatının dönüm noktası olabilir.Eğer seni elde edebilirsem ilk ve son aşkım ol istiyorum.Eğer bu defteri sonuna kadar okuyup da fikirlerinde değişiklik olmazsa veya sonradan pişman olursan artık sana deliler gibi aşık olan adam ölür ...

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Kardeşim seni en iyi ben anlarım bende bir kıza tutuldum hemde daha 1 hafta bile olmadı :D ama çoğu kızın fazla ilgiye ters tepki verdiğini daha önceki tecrübelerimden biliyorum o yüzden bence hiç bir kıza gereğinden fazla ilgi gösterme derim hele hele tanışmadan bu kadar değer verirsen ilişkide seni zor duruma sokar kısacası sev o da bunu bilsin ama kızın bir tarafı kalkmasın ilgiden

0|0
    0|0
    • bu kızı 1 snedır tanıyorum sevdıgımı bılıyor. ve kıza dedım buluştuğumuz zaman etkilersem ıcıkalım etkileyemezsem vazgeccem dıye kabul ettı. bu dda krıtık darbe

• Kardeş 1 senedir arkadaşım olarak gördüm.. ayrıldıktan sonra aşık olmuşum... Bu arada o kasları nasıl yaptın. Günde kaç sınav çeksem olur um

• bu kaslar doğuştan geliyor şınavla olucak iş değil :D

Yükleniyor...