İlk ilişkide erken boşalma olur mu?

Bu zamana kadar hiç cinsel ilişkiye girmedim, eğer olursa ileride böyle bir problem yaşamaktan korkuyorum. ilk ilişkilerde erken boşalma olur mu, aşılabilen bir sorun mudur?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• bende çok düşünürüm ve yaşayabilirim diye .olursada olur derim bazen .kadın bedeni nin hissetmek çok çekiicidir gerçekten .erken boşalma yaşayabiliriz .alışmak içinde hislerimizi kontrol edebiliriz .çok istekli yaklaşmadan yavaş ve zamana yayarak yapmak en iiyisi olabilir .

0|0
    0|0
    • Bende aynı şekilde düşünüyorum işte ne bilim sonuçta bilmiyoruz yani kadınlarda hoşnut değil zaten bu durumdan o yüzden çok kafama takıla nbir konu

• birazda kendimizi düşünmeliyiz .kadınları hoşnut etmek için kendimizi kasıyoruz .birazda umursamaz olmalıyız .kafayada çok takarsak heyecanlı olabiliriz .heyecan da etkili olur erken boşalma için .kadınları hoşnut etmek için ve bizimde zevk almamız için ön sevişmeyi uzun tutabiliriz .isteğimizi bir nebze olsun ön sevişme ile bastırabiliriz .

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Ben ilkinde boşalamamıştım hacı :) ilişkiler arası uzadıkça gireceğin ilk ilişkide erken boşalma oluyor ama.Düzenli cinsel hayatın olduğu sürece aşılabilen bir sorun bu

0|0
    0|0
  • Ben ilk ilişkimde -erken boşalmayı beklediğim halde- bir saatten biraz daha uzun bir sürede boşalmıştım, bünyeye göre değişir yani denemeden bilemezsin ;)

0|0
    0|0
  • ben ilk ilişkimde 25 dakikada filan boşalmıştım .Problem etme kendine

0|0
    0|0
Yükleniyor...