Kapat

Bekaret sizin için ne kadar önemli?

Beyler merak ediyorum en moderniniz, inancsizin da dahi hepiniz ya da cogunuz genelde kimseyle seks yapmamis bir kizi mi tercih edersiniz evlilik icin yoksa gercekten bazilariniz baska biri veya birileriyle seks yapmis kadinin bu yonunu umursamaz mi? Umursamiyorum erkekler kadar kadinlarin da hakki ayrimcilik hic bir konuda dogru diil diyen erkege inanmak guvenmek dogru mu?

0|0
1|21

En İyi Erkek Görüşü

• Merhaba arkadaşım,

32 Yaşındayım, hayatıma şimdiye kadar 7 kadın girdi, bunların 6'sıyla birlikte oldum. Her birini ayrı ayrı gerçekten sevdim, her biri hayatıma ayrı şeyler kattı, her biriyle aslında evlilik umuduyla başladık ama maalesef olmadı.

Evet sevgililerimden hiç biri bakire değildi, hiçbirinin benden önceki ilişkilerini merak etmedim, sorgulamadım, yargılamadım. Herkesin yaşadığı ilişkinin mutluluğu da hüznü de o kişiye aittir.

Tüm bunları bilen, yaşayan biri olarak samimiyetle bakire biriyle evlenmek gibi bir ısrarım da tercihim de yok.

Kaldı ki, hayatına 7 kadın giren biri olarak "Ben bakire bir kadını hak ediyorum" demek ne kadar samimi, ne kadar onurlu, ne kadar adamlığa yakışır bir durum olur ki?

Evet, bakire olmayan bir kadını tercih ederim... Sevdiğim kadını tüm yaşanmışlıklarıyla kabul ederim...

3|2
    0|1
    • Mantkli olan

• Cok sagol. Tabii haklisin merak etme

• Teşekkürler, mutluluklar bir kez daha...

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 20

• O kan akacak!1!11!11!11!1

2|2
    1|0
  • soru yanlış,mantık hatası var,sız ıstermısınız bırılerıyle herseyı yasamış ve paylasmış bırını,bunu ıstese ıstese afedersınız anca gavatlar ıster!

ha seversın deger lıdır senın ıcın karsındakı gormezden gelırsın orası baska,oncelıklı tercıhı dusup kalkmış bır ınsan olanın karakterınden suphe duyarım ben!

1|1
    1|1
  • En iyi cevap seçtiğiniz cevaba mukabil ben de şöyle cevap vereyim sorunuza, 38 yaşındayım tokalaşmak dışında hiç bir kadının elini tutmadım, sevmek istedim ama olmadı bir türlü, benim istediğim beni istemedi ben de beni isteyeni

Bu anlattığım koşullar çerçevesinde erkek olarak bu asırda bu zamanda bir kızın elini 38 yaşına kadar tutmamış biri olarak benim de en tabii isteğimdir benim gibi bakire el değmemiş bir kızla evlenmek isteği.

1|0
    0|0
    • doğru, sende kendi açından haklısın

• seks yapmamısı tercih ederim ama seviyorsam bir şeyler yaşamıs olmasını es geçebilirim

1|0
    0|1
  • kimse için değil,kendin için düşün bunu. için elveriyosa hiç bişeyin önemi yok

3|0
    0|0
  • Tercih yapabilecek bir konumdaysan tercihim seks yapmamış bir kız olur.

0|1
    1|0
  • evlendiğim kişinin her yönüyle yalnızca bana ait olmasını istiyorum. tıpkı benim de onun olacağım gibi...

1|1
    0|0
  • ben bakire olmayan kızla evlenmem ama dürüst gerçek bakire mümkünse muhafazakar kimse benim isteğimi yargılayamaz kaslı vucutlu modern bir erkeğim tipim sarışın seksi hatunlarla yan yana hayal edilsede evlenmek istediğim kız türü budur çünkü yaşadığım ortamdaki her kız kaşar dürüstüne rastlamadım

0|1
    0|1
  • sevgi varsa bekaretin önemi yok

3|0
    1|1
  • Seks yapmak ya da yapmamak değil, Dürüst olup ben böyle bir şey yaşadım demesi ve, karşındaki insanı mutlu etmesi, Daha önemli. İnsanlar neden aldatıyor? Karısı ya Odun, hödük gibi cıkıyor adamın karşısına isteksiz, adam kacıyor baskasına. Aynı durum bayan içinde gecerli... :)

0|0
    0|0
  • bu sorunun çok uzun bir cevabı var link vercektim beceremedim. isterseniz mesaj olarak gönderebilim

0|0
    0|0
  • ben daha önce yaşamadığım için benim gibi birisini isterim

2|0
    2|1
  • Fazka sekste ileri gitmemis olsun

1|0
    1|1
  • cinselliği dokunuşları sevişmeyi yaşamamış kız sayısı sanırım çok az bence o yüzden geçmişini irdelememek gerek bekaret dışında

0|0
    0|1
  • ilk birlikte oldugum sevgilim ve ciddi bir ilişkiydi şöyle yap böyle yap falan acemiydik aga merak uyandırdı bende nerden biliyosun öyle zevk aldıgını falan baskı kurunca sölemek zorunda kaldı daha önce biriyle seviştim diye ve o zamandan sonra her seferinde acaba onada söyledimi falan cok soru takıldı aklıma . ve senden öncekinin verdigini verememek düşünceside zor

0|0
    0|0
  • ya geçecen bu din ayaklarını. dinciler neler yapıyo. bmwye binio en kral arabalara binio karı kızla gezio sonra ben dinciyim allah büyük diyorlar :D geçsinler bu din ayaklarını .

3|0
    1|1
  • ben tecrübeli ararım bakireyle çıktımda ne oldu benle yattıktan sonra 3 kişiyle aldattı beni evleneceğim kız benden önce yatsın sorun değil

2|1
    1|1
  • Hayatta yanlıslar yapabılır bu her ınsanın basınagelebılır bu yanlısından ders almıssa ve sureklılık halıne getırmemısse gecmısını kurcalamam asla oldugu gıbı kabullenırım.

1|0
    0|1
  • açık söliyim eğer türkle evlenirsem (ki bu inşallah olmaz) bakire olmalı ama eğer bir avrupalıyla evlenirsem gerek yok...

1|0
    2|1
    • Niye

• çünkü birisi kendini en azından hanım hanımcık bakire kız olarak satmıyorda ondan

• Seks yapmasa da teorik olarak bilmeli. En azından masturbasyon falan yapsın ki vücudunu tanısın. Neresine dokunursa vücudu hangi tepkiyi verir, bunu bilsin.

1|0
    1|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 1

• kişiye göre değişen bir konu.

0|0
    0|0
Yükleniyor...