Evlilik öncesi cinsellik hakkında siz ne düşünüyorsunuz?

arkadaşlar lütfen mantıklı cevaplar verirmisiniz...

ben evlilik öncesi ilişkinin olmasından yanayım 26 yaşındayım ve bu güne dek 6 ciddi ilişkimi evlilik öncesi ilişki yüzünden bitirdim...

6 sı da bakire olduğunu söyledi ve ileri götürmedik..

benim de kadınlarda olduğu gibi korkularım var bu konuda cinsel uyumu ve fiziksel yapıdaki uyumu yakalayamayacağımız dan ve seksten soğumaktan korkuyorum bunun içinde kesinlikle evlilik öncesi ilişki ve fiziken,ruhen birlikteliğin sağlıklı olacağına kanaat getirmek istiyorum...

daha önce bayanlarla birlikteliğim oldu kimisinde mükemmel derecede hoşlanıyor ve arzuluyor olsam da sonunu getirmediğim oldu.kimisinde pek hoşlanmadığım halde çok hoşuma gittiği de oldu...

ciddi yorumlarınızı ve düşüncelerinizi lütfen aktarın...

Güncellemeler:
tamamen cinselliğe dayamayalım arkadaşlar...

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• evlilik cinsellikle mi yürüyecek ?

o zaman al eskort evlen hem o hem sen kurtulursun

2|4
    0|0
    • evlimisin ?

• arkadaşım anlamıyorsun sen beni tamamen cinsellikten bahsetmiyorum. burada bir kaç sorun var ve başlık atılması gerektiği için evlilikte cinsellik şeklinde başlık attım...ama sen tutturdun evlilik cinsellikle mi yürüyecek.. lütfen sorunumu tekrar okur musun.

Kızlar Ne Diyor 2

• bayan olarak ben de evlendikten sonra olsun stiyorum hatta erkek arkadaşım da benm gibi düşünüyor neyseki, anlamı olmalı bazı seylerin... mesela sevişiyoruzi birbirimizin ten kokusuna da seviyor ve arzuluyoruz bunun için ilşkiye girmeye gerek yok bence.. bu kadar sevmek,arzulamak evlilik sonrası da bir problem olmayacagının göstergesidir, cevremde de hep öyle olmştr bugüne kadar,hepsi de mutlu yani...

0|1
    0|1
    • benim bu konuda ciddi düşüncelerim var ve ciddi anlamda beni korkutuyor.. bedenen mutlu olamadığım bir insanla ruhen de mutlu olabileceğimi düşünmüyorum... hani insanları zaman geçtikçe tanırsın hatalarıyla yargılarsın ya bu ruhendir...bedenen de karşıma ne çıkacağını bilmiyorum buda beni korkutuyor

• bu 6 ciddi ilşkinde de öpüşmeisevişme gibi seyler olduysa ve bu seni tatmin ettyse (ruhen) neden korkuyosun? bu nedenle ayrıldıysanız da helal olsun o kızlara, cidden çok sağlam kızlr bulmuşsun, beni bırakp gtcek die ilşkiyi kabul etmemişler ben olsam ben de etmem, senin korkuların yüzünden hiçbi kız bunu yapmk zorunda değil ataerkil bir toplmda yaşıyoruz, korkularını bir uzmanla paylaş bence

• bir uzmanın cidden yararlı olacağına bende inanıyorum.fakat bu konuyu konuşup tartışıp fikir alışverişinde bulunup ciddi anlamda yardım edebilecek uzman malesef yok...bu konuyu sadece birine açtım.. ciddi anlamda kendini yetiştirmiş bir bayandı görüşlere ve fikirlere saygısı vardı. 6 sı içerisinde sadece 2 siyle öpüştüm birini ben diğerinde o beni öptü bu kadar yani başka bir şey olmadı.. içekindiğin buysa sapık ruhlu bir insan değilim

• ten uyumunu anlamak için illa birlikte olmak gerekmiyor arkadaşım..Kokusu konuşması gülüşü bile tahrik eder bazen ya da öpüşürken anlarsın ten uyumunuz olduğunu

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• sen ne istediğini bilmiyorsun anlattığından anlaşıldığı kadarıyla:D

0|0
    0|0
    • ne istediğimi biliyorum.

• sadece az tanıdığım ve kesinlikle uyumu yakalayabileceğim ve partnerim olarak görmediğim ilişki.veya ilişkiler ...bunu neden garipsedin ?

• bana öyle geldi, neyse yok bişey:)

• cinsellik önemli de abartmaya gerek yok ama illa evlenmeden yapacam diyorsan dul al dostum

0|0
    0|0
Yükleniyor...