Evlendiniz ve kızlık zarınız çok esnek, kanama olmadı.. Bu durumda neler yaşanabilir?

sizce zarın esnekligi kabul edilebilir mi veya edilir mi nasıl bir duygudur nasıl olaylar gelirşir

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• İyi de zarı doğumda dahi yırtılan bayanlar var, bunun neresi sorun, her şey zamanında karşılıklı konuşulur zaten, bir şey yaşamamış isem yaşamamışımdır bu kadar kesin, eşim bana güvenir...

0|1
    0|0
    • inş. güvenir sana inşç sorun çıkmaz

• Sıkıntılı geçen kısım cinsel uyumunuz mu, bekaret ve güven ile alakalı değil mi, doğru mu anladım

• bekaret ve güven sorunu yok 2miz arasında cinsel yöndende sorun yok ama benim libidomun yüksekolması ve onun her zaman beni nette takip etmesi bu arada özelden yazışsak mümkün mü

Kızlar Ne Diyor 4

• evlendığın kişiye güveneceksın o zman.

0|0
    0|0
  • Kabul edilebilir mi derken?

0|0
    0|0
    • yani eşinin aklında soru işareti kalır mı sence

• Bizim ailede genetik gibi bir şey kızlık zarı bende olurmu olmazmlı bilmiyorum ama birazcık kötü bir durum olmasını istemem değildir yani inşallah

• böyle cevaplar güzel işte inş. senin istedigin gibidir

• diyelim öyle oldu ben ne yapar eder parmaklarım bir şey yaparım karşıdaki için kötü bir durum güvenle alakası yok bunun güvenen inanır saçmalığı olamaz ama soruda dediğine göre bakire olduğu kesin sadece esnek sanırım bunu kastettin o zaman sorun yapmam uğraşmam yani bırakırım esnek kalsın kan olmasın vs.

0|0
    0|0
    • evet dpogru anladımn ama ben diyorum ki eşin inanmazsa sana aklında soru işareti kalcak

• ha işte o zaman parmaklarım bir şekilde yaparım ki parmakla da zor ya ben korkuyorum zaten ya benimki esnekse diye şimdi iyice kötü oldum

• işte bende tam bu korkudan bahsediyorum

• belkı de kız bakıre değil?

0|0
    1|0
    • bakireligi tartışmıyorum kızlık zarınız esnek diorum biliyorsunuz bakiresiniz esneklik kabul edlirmi diyorum yani

• kabul edilir

Erkekler Ne Diyor 1

• nicke bak soruya bak :):)

inanmiyorsa gidersin kadin doktoruna iki dakkada isin gercegi anlasilir.

1|0
    0|0
Yükleniyor...