Bakire olarak öleceğim sanırım. Sizce sorun nedir?

sevgilim içime giremiyor daha doğrusu sorun bende belli bir noktaya geldikten sonra canım çok yandıgı için durduruyorum internette okuyorum yaşayan arkadaşlarım bir anlık sızlıyo çok acımıyo diyo ama benim sanki sokak lambasının direği girmiş gibi oluyor analda bile bu kadar acımıyor sizce sorun nedir

0|0
3|21

En İyi Erkek Görüşü

• Merhaba arkadaşım.

Öncelikle bu tür olaylarda herşeye "vajinusmussun sen" tabirini söyleyen arkadaşlara öncelikle o hastalığın ne olduğunu araştırması gerektiğini 9302532984093 kere söylesemde bir türlü anlatamadım. Her acı ve yanma hissi vajinismussa tüm asyalı kızlar vajinismus o zaman!(?)

Senin sorununa gelince şöyle bir şey sorayım. Eğer vajina bölgenizde yeteri kadar ıslanma olmamışsa, partneriniz bu konuda hızlı davranıyorsa son olarak her seferinde daha fazla acı hissediyorsanız bu tür problem çekmeniz normal gibi görünüyor. Sizlerden cevaplamanızı isteyeceğim bir kaç soru olacak.

- Yeteri kadar ıslanıyormusunuz?

- Partneriniz bu konuda ne kadar sabırlı davranıyor?

- Oral sonrası ilişki denediniz mi?

- Kuruluk problemi yaşadığınızı düşünüyormusunuz?

Bu sorulara cevap verirseniz sıkıntınızın ne olduğunu çözebilirim... Dilersenizde arkadaş olarak ekleyebilir, sorununuz çözüldükten sonra da silip engelleyebilirsiniz, benim için problem değil :)

0|0
    0|0
    • hayır kayganlık tam

• Sadece kayganlık olması önemli değil. Size şöyle bir tavsiyede bulunayım. Partnerinizden oral yapmasını isteyin boşalmaya yakınken ya da boşaldıktan sonra hafiften sizi yoklamaya başlasın eğer acınız sürekli devam ediyorsa parmaklarının 2 sini yavaş ardından 3 adetini yavaş olarak kullansın.

Eğer ondan sonra da acınız devam ediyorsa Üroloji doktoruna ya da Aile Hekiminize görünmeniz sizin için en sağlıklı yol olacaktır.

• Aile hekimine ya da Üroloji doktoruna göründünüz mü? Soru askıda kaldı ama...

Erkekler Ne Diyor 20

• bakire ısenız tabıkı normaldır .anladım kadarıyla sevgılınız baya bır acemı gercı beımde bakıre bırıyle ılskım olmadı ama teknık olarak benım fıkrım sızı haırlamalı once nasıl olacagını anlarmak uzun surebılır .yanı sıızn bosalma anınızla bu işi aynı ana getırmelı dıycem ama bu da cıddı tecrube ıster bu erkekgın kabılıyetıne baglı bır sey .öyle allah ne verdıyse dıye gırerse bu işe husran tabıkı bazı bayanların zarıda sağlam olur bırazdaha arastırma .ama yasadıklarınız normal bır surec

0|1
    0|0
  • senin sorununun tedavisi tibbi sende vajina kitlenmesi var bu olay hayvanlarda da olur hiç köpek ilişkisine sait olduysan vajinasını kitler köpek ve kolay kolay açılmaz sakın zorlayıpta erkek arkadaşının içine girmesini yardımcı olma içerde kitlersin cocugun şeyini sonra gülünç duruma düşersiniz doktora git ve sorununu çözsün vajina kitlenmesi olan kızlar kolay kolay hamilede kalamaz

0|0
    0|0
  • Sen bakireliğini sevgilin de değil kocanda kaybetme yoluna git bence.Hoş gerçi bence bakireliğin çoktan bozulmuş...

0|1
    1|0
  • Kız yapmış yapmış hala bakire diyo yaa kuruluk vardir ısla biraz h

0|0
    0|0
  • erkek arkadaşın ilk önce sulandırsın emsın vvıcık olur kaygan olur vajına onadan sonra acımaz ;)

0|0
    1|0
  • ks üyeleri olarak sana yardımcı olabiliriz ama anca yatakta olur o da :D

0|0
    2|1
    • hep de çıkar 1-2 tane böyle gerizekalılar

• vajina deliğin çok küçüktür onun için daha nolsun...;))

0|1
    0|0
  • Patlatmaya çalışmak ha. Memlekete bak. Neyse, sevgilin yeterince hazırlamıyordur seni.

0|0
    0|0
  • bolca vazalin sür ve ilişkiye girmeden önce 1 parmak sonra 2. parmak sonra 3. parmakla genişlet ve sonra ilişkiye girin

0|0
    0|0
    • Vazelin vajinaya sürülebilecek doğal içeriğe sahip bir krem ya da kayganlaştırıcı değil açıkçası. Sürmeyin. İçeriğinde petrol maddeleri de bulunuyor.

• erkek penisine sürse de olur bizde bir sorun olmadı önden de arkadan da

• millet bakireliğini koruma peşinde haspam azmış

0|0
    1|0
  • Kayganlastirici kremler sür vajinana biraz dayan acıya ne olacak

0|1
    0|0
  • sevgilin senin ellerini bağlayıp ağzını kapatsın ve öyle soksun

1|0
    0|0
  • sorun ıslaklık olabilir bence yeterince ıslanıyor musun peki

0|0
    0|0
  • kayganlaştırıcı kullan, hatta sexshoptan bir anal açıcı alıp alıştırma yapabilirsin

0|0
    0|0
  • benzetme çok hoş ^^

0|0
    0|0
    • bayanların fantazisi bizleri bile geçmiş sokak lambasının direği neleri almak istiyolarda alamıyolar

• benim gibi biri sana soksa senin için çok farklı olurdu

0|0
    0|0
  • GEBER GİT SOKAK LAMBASIYMIS.DDDDD

0|0
    0|0
  • bu konuda yardımcı olayım ben sanaa. acısız sızısız...

0|0
    0|0
  • sorun buna kendini şartlandırman akışına bırakmaman.. yani buna bu kadar odaklanırsan aşırı stres ve aşırı acı olması doğaldır... birde sevgilinle alakalı bir durum, demekki seni o an yumuşatamıyo ve senin o an için bunu aşırı istemeni sağlayamıyo... bişey daha var neden bunu bu kadar çok istiyosun?

0|0
    0|0
  • vajinismussun sen

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 3

• soru başlığı ve içeriği çok farklı. Kendini bakire olarak görüyorsan helal olsun.

1|4
    1|0
  • vajinismussun olabılırsın.

bu durumdan dolayı eşler boşanmalr bıle yaşıyor

doktora bı gördun derım ilerde evlenemezsınde.

0|0
    0|1
  • Islaklik ne durumda. Cok kuru kaliyordur belki.

0|1
    0|0
    • hayır ıslaklık okey oralden sonra yapıyoruz zaten

• Oralde orgazm oluyormusun?

Yükleniyor...