P*rno ile nasıl mücadele edebiliriz ?

İnsanımız cinsel yaşamlarını p*ornolara endeksliyorlar . Vay efendim p*rno da adam 1 saatte boşalıyor bende erken boşalma var. Adamın ki şukar santim bende öyle değil ...

Ya da bayanlar açısından.. falanca kişi böyle orgazm oluyor ben olamıyorum vs. gibi ...

Açıkçası bu tarz filmden içten içe yaşantılarımıza zarar veriyor.. Yuvaları yıkıyor... Peki bu kadar talep neden ?

Sesleri bile dublaj olan uydurma şeyler bunlar...

Güncellemeler:
İşte Cinsel Eğitim bu yüzden gerekli.. Cinsel eğitim deyince zıplıyor millet yerinden... Animasyon şeklinde öğreti yapılabilir bence... Psikolojik yönü öğretilebilir.

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• Soru :

P*rno Bağımlılığı

uzun zamandır p*rno bağımlısıyım ve de sürekli bu bağımlılıktan kurtulmak istiyorum ancak bir türü başarabilmiş değilim p*rno izledikten sonra üzerim de aşırı bir suçluluk duygusu ve kendine kızma var kendime ne kadar söz verdiysem de p*rno bağımlılığından kurtulamıyorum bilgisayarın ve televizyonun başına geçtiğim anda kendimi kontrol edemiyor ve bir şekilde martürbasyon yapıyorum ve bu alışkanlık artık beni sosyal hayatımda da kovalamaya başladı insanlarla otururken olur olmadık yerlerde kendimi p*rnografik hayallere kaptırıyorum ne yapmam gerektiğini bilmiyorum lütfen bana yardım edin Ahlaklı bir insan olmak istiyorum.

Böyle bir soruya benim cevabım:

Merhabalar

Sizi ona götüren yolları kapatmanız gerekiyor. Bu da p*rnoyu nerede izliyorsanız oradaki imkanları ortadan aldırmanız gerek. İnternet bağlantınızı iptal ettirebilirsininiz. Bilgisayara ya da akıllı telefon kullanımınızı engellemelisiniz. En azından güvenli internete geçiş yapabilirsiniz. ma bilgisayarınızda yüklü dosyalar olabilir. En güzeli uzun bir süre evde ve yalnız kaldığınız ortamalrda teknolojiden uzak durmak. İlla kullanmanız gerekiyorsa yanınızda biri olduğu zamanlarda işinizi yapabilirsiniz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• O tür filmleri sadece tatmin olmak için izleyenler işin gerçek yüzünü bilemezler. O filmlerde birçok ilaç vs kullanılıyor. Aldıkları zevk bile sadece para için, gerçek bir duygu değil. Çok belli oluyor. Kendi yaşamını o filmlerle kıyaslayan kişi bilgisiz, cahil, ahmağın tekidir.

0|1
    0|0
    • Güncellemene de katılıyorum kesinlikle ve bu sitede cinsellik kategorisinde böyle akıllı, mantıklı sorular gördüğüme sevindim açıkçası. Tebrikler.

Erkekler Ne Diyor 5

• İnsan cahil olursa yapılabilecek bir şey yok,amatör filmler bile bazı yapımlardan daha gerçekçi ama bunu anlayamıyorlar.

1|0
    0|0
  • öncelikli olarak kendin izlemeyerek bu konuyla ilgilenmeyerek mücadeleye başlaya bilirsin :)

0|0
    0|0
    • Konuyla ks de okuduklarımdan ötürü ilgileniyorum ancak kendim izlemiyorum...

• Işte bu beyinde bitiyor insanlar p*rno filmlerin gerçeği yansıtmadığını algılayabilmeli onlar para için rol yapıyor ben filmlerde çoğunun geciktirici aldığını biliyorum

0|0
    0|0
  • p*rno ile mücadele edemezsin

dark side of the force is calling you

0|0
    0|0
  • şimdi bir aksiyon bir bilimkurgu filmi seğretmiş birisine soruyorsun ulan nasıl çekiliyor bu film abi diyor işte bilgisayar hieleri çok özenilen sahneler özel dubkörler aylar yıllar süren çekimler. Buna inanıyorda kendisini p*rnoya endexliyor ulan oda film öyle pat diye hadi hop motor pompa bitti değilki.

0|0
    0|0
Yükleniyor...