Cinsel ilişkiye girerken önlem alıyor musunuz?

5 kişiden kaçı mesela ilşkiye girerken önlem alıyo merak ettiğim şeylerden biridir bu.erkekler kondom kullanıyormu genel olarak yada kızlar hap kullanıyorlarmı

0|0
11|8

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

• aduket yapıyorum :)

0|0
    1|1
  • öncesinde alınan doğum kontrol hapı işe yaramaz kondom kullanılmalı. Ertesi gün hapı kullananlar var ilşki sonrası ne kadar güvenilir bilinmez . Et ete değecek mantığı bir anlık zevk herkes bundan hoşlanır ama o dakkalık olay için hayat karartmaya değmez.Sonrasında sorumluluk alacaksanız amenna.

0|0
    0|0
    • bizde hep o korunuyor ama ben istiyorumki içime boşalsın. ertesi gün hapı alsam etkilimidir?

• et ete değmeli diye boşa demiyolar doğal olmalı sex.. :)

0|1
    0|0
  • Hap şart.

0|0
    0|0
  • İlişkiye girmiyorum.

0|1
    2|0
    • okay bye=)

• Yapmadığım bilmediğim anlamına gelmez ama genede dinlemek istediğin tarzda bir şey anlatmam.

• tamam anlatma

• deldirme zamanı gelmedi daha..

0|0
    0|0
  • dkh:)

0|0
    0|0
  • ya ben hiç korunmuyorum çünkü benim sevgilimle olan sexlerim hep ani, birden bire oluyo ve bunun önüne geçemiyoruz hani :) bi ker sırf buyüzden ertsi gün hapı kullanmak zornda kaldm. hatta o da çok eğlenceliydi. kızıp gidip onu sen alıcaksın demiştim. ee kolay değil eczaneye gidip onu alması. baya utanmıştı :) kıyamamm ya

0|0
    0|0
  • bence 5 kişiden 2'si alıyodur.

0|0
    0|0
  • hem hap hem kondom

0|0
    0|1

• kürtaj yaptırmanın zararları konusunda bilgin olsaydı. ( hoş bu eğitimini ailenin vermesi gerekirdi. ) bu kadar rahat konuşmazdın berilcim.

• beril sen kafayı yemşsn

Erkekler Ne Diyor 8

• duş alırken yağmurluk giymemmmmm...

1|0
    0|0
  • Grup seks yapanlara katıl, bak bakalım nasıl korunuyorlar.

0|0
    0|0
  • Zabıtaya haber veriyoruz, belediyeden adam dikiyo kapıya..

1|1
    0|0
  • bakirim... bilemiyorum .

1|1
    0|0
  • doğal seks daha güzel. sabun varken su varken niye hapla felan uğraşayım ki...

1|1
    1|0
  • Eğer Sınırları Biraz Geçtiysek Acil Durumlar için ertesi gün hapı ;)

0|0
    0|0
  • asla

0|0
    0|0
  • kadını seviyorsam önlem almaya gerek duymam...

bir gecelik ilişkide ise kesinlikle önlem almak lazım..sonra başa bela olmasın..

0|0
    0|0
Yükleniyor...