Doğum kontrol hapı 1 tane eksik kullanımı

Arkadaslar dogum kontrol haplarindan birini duşürmüştüm haliyle 21 tane degil 20 tane kullandım. Regl olmayı bekliyorum. Korunmasiz iliskiye giriyorum bir sorun olur mu bir eksik kullanimdan?

Güncellemeler:
Hapım bitti işte son 3 gundur kullanmiyorum ertesi gun hapi kullanmama gerek var mı? En son kullandigimda cok kanama yaptı o yuzden kullanmak istemiyorum.son dogum kontrol hapini icmemem reglimin tarihini ya da hamileligi etkiler mi
Bi taneden bisey olmaz da ben en sonununcu hapi kullanmadim.ama normal kullanmisg ibi reglimi bekliyorim.nasolsa regl olucam diye korunmasiz iliskiye girdim.ertesi gun hapi da kullanmak istemiyorum.

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Düşürdüğünün yerine bir sonraki günkünü neden kullanmadın ki? Benim konuyla alakalı bir bilgim maalesef yok, umarım bir sorun olmaz.

0|0
    0|0
    • Kullandim bu yuzden paket 1 hap erken bitti iste son hapi kullanmadim

• Yeni paket almadın mı? Onun da ilkini eksik kalan yerine kullansaydın keşke.

• Kullanmadim ya :(

Erkekler Ne Diyor 7

• DSoğum kontrol hapı kullanılan dönemde ertesi gün hapı kullanılması sakıncalı zaten.Bundan sonra eksik kullanma ama risk olabilir çünkü.

0|0
    0|0
  • o haplar zaten bünyeni etkilyo

bişey olmaz

0|0
    0|0
    • öyle deme o haplar gunluk kullanılmak zorunda bır tanesı eksık ıcılırse ek koruma yontemı sart ögren ögrenn

• Sorun yok devam...

0|0
    0|0
  • lan ne boş boş güncelleme yapıyon

0|0
    0|0
  • hamilesin

0|0
    0|0
  • hamilesin kasma

0|0
    0|0
  • yok ya ne olucak bir taneden normal ilaç gibi düşün

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bır tane eksık ıcmek sorun yaratır ben dıyım dee

0|0
    0|0
  • bir taneden ne olurki

0|0
    0|0
  • İlacı her gün düzenli olarak kullan. Bu şekilde kullandığında sadece son tableti almamış olursun. Bu durumda gebeliğe karşı koruyuculukta azalma olmaz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...