Namus zardan ibaret değildir de neyden ibarettir?

Arkadaslar bu sitede ve başka yerlerde hep duyuyoruz namus bir zardan ibaret değildir diye.peki namus neyden ibarettir.kızlık zarını devre dışı bıraktık namus kavramını neyle ölçeceğiz.kimlere namussuz diyebilirsiniz?

0|0
11|11

En İyi Kız Görüşü

• namus sadece kıza mıdır?

Erkekte de namus onemlıdır; zar namus olcme aracı olsaydı erkekte de olur.

Beyın yapısıdır olcu.

Zaten dusunce olarak kısılık olarak namuslu olan kısı bedenını de korur.

Ancak zar olarak goreceksek; tecavuze de ugrayabılır. Bu kız namussuz mudur?

Veya her turlu sey yapıp normal bı ılıskıye gırmemıs olabılır. Bu kız namuslu mudur?

11|13
    2|1

Kızlar Ne Diyor 10

• Şimdi gizliş, düşünelim beraberce.

Ben bakireyim sayalım. Ama erkek arkadaşımla anal yoldan ilişkiye girmişiz. Oral desen gırla.

Her buluştuğumuzda öpüşüp elleşiyoruz. Ama tek yapmadığımız şey normal ilişki.

Neden? Bekaret zarı demek, namus demek! Senin gibi düşünen erkekler yüzünden, kızlar her b*ku yiyip sonra bakireyim diyor. Erkekler ise her b*ku yiyip, ben el değmemiş kız isterim diyor.

Şimdi bu insanlar namusluysa eğer, ben namuzsuz olmayı kabul ediyorum.

8|5
    0|1
    • tamamda niye sinirleniyosunki bende merak ettiğim için soruyorum işte.senin açından namussuz kimdir onu soruyorum zaten

• Namusu, hepsini koruyanla ölçeceksin. Bu anlattığım kişilerin hepsi yanlış insanlardır.

Ben sinirlenmedim. Güzelce açıklama yaptım.

• bu açıklaman daha güzel olmuş teşekkür ederim

• neden sadece kızların namusu tartısılır hep?Bence zardan ibaret degildir,Sen git opüs sevis elles yiyis sonra zarım var namusluyum diye gez boyle birsey sana mantıklı geliyor mu :D

peki erkekler ne olacak :D onlar super namuslumu

4|4
    0|0
    • toplumun genel baskıs açısı işte erkeğe öyle bakan yok :)

• Anal oral sürtünme öpüşme elleşme her haltı yapıp zarını evlendiği adama saklayan kız namuslu kız siz bekaret takıntılı erkeklere özel birde bunla övünenler yokmu sevişiyoruz ama bakireyim diyen kızlar başkalarınıda lekeliyor beyin zarı yok onlar da da

3|5
    2|1
  • Bekareti korumak kisisel bir tercihtir. O yuzden namus degil diyoruz. Kadinin bedenine bu kadar anlam yuklemeyin diye yani.

1|2
    4|1
  • Senin mantığınla bakarsak erkek bedeninde bir zar yok. O zaman bütün erkekler doğuştan namussuz mu? Erkekte neye göre değerlendiriyorsan kadını da aynı şekilde değerlendireceksin. Yoksa günümüzde zarı duran ama o...pudan daha beterler de var!

0|0
    0|0
  • Siz erkeklerden nefret ediyorum ama namys sadce kiza var dmi sizde hic bir bok yok istedginiz gbi sevisin opusun size serbest neymis ihtiyacmis mk ihtiyacina sokiyim ihtiyac olsaydi Allah haram etmezdi onu sana ha baktin dayanamiyosun evlen abi gunaha grmek dahami kolay geliyo artik sunu akliniza sokun yobaz beyinler kizada erkegede ayni derecede zina haramdir!

0|1
    0|0
    • neden bu kadar öfkelisin anlamıs degilim.erkeklerden nefret ediyosan lezbiyen ol arkadasım o zaman.zinanin haram oldugunu bilmeyen yoktut bu sitede.anlamadigim konu senin neyi savundugun benim soruma senden bir cevap cikmamis

• soruna yanıt veren bayanların yorumuna şaşırmadım burda sürekli fantezi penis vagina sorusu soranlar. kaybettikleri şeyin büyüklüğü nispetinde öfkeliler. bastırılmış pişmanlıkları var. seksi doya doya yaşadılar ama ahlaktan zerre nasip almadılar. kızlık zarına kurtulunması gereken bir sorun gözüyle baktılar ve şimdi kafa tutuyorlar. sadece acıyorum

0|9
    5|0
  • Beyin ve yürekle ilgilidir. Türkiye de namus yanlış yerde aranıyor. Bacak arasında değildir.. Zihniyettedir.. Bunu bilmeyenlerin torununun torunu belki bilecek o da eğitimle...

1|2
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Erkeğin namusu ne olacak? Ee onda zar yok? Demek ki yanlış yoldasin.

2|4
    0|0
    • Erkekler hep namuslu demek ki :)

• Üslubun pek öyle demiyor çünkü sorunda.

• uslubum yanlış anlaşılmış olabilir gerçekten bu konuda insanların fikirlerini merak ettiğim için sordum

Erkekler Ne Diyor 11

• Tıp Olarak bakarsan o organın sağlığı için gerekli birşey din açısıından bakarsan namus yani hiç ilişki girmedi anlamına gelir ama ilişki girmeyip çok şey yapanlar var yani

1|0
    0|0
  • Bir kız düşün normal ilişki hariç her türlüsünü yapmış,farklı farklı erkeklerle bir sürü şey yaşamış ve bakire başka bir kız düşün tek bir adama güvenmiş,ve onunla geleceğinin olacağını düşünmüş ve birlikte olmuş sonra adam onu bırakmış sence hangisi daha namuslu ?

2|2
    0|0
    • senin namussuz kavranıb gayet açıklamalı olmuş çok haklısın

• akıl kafa ve karakterden ibarettir. Namus aslında sadakattir. Zardan ibaret olduğunu düşünenlerin o zar kadar zekası yoktur.

1|0
    0|0
  • beyindeymiş:) beynini sqtirmezsen namuslu oluyorsun yani:D

1|3
    2|0
  • bu soruya çok uzun cevaba gerek yok.bir laf vardır .caps locku açayım önce BEDENİN BAKİRE OLMASI ÖNEMLİ DEĞİL,RUHUN FAHİŞE OLMASIN

1|0
    0|0
  • herşey kişilikte biter

1|0
    0|0
  • Benim zarım yok. Bakireyim. Namussuz mu oluyom?

2|1
    0|0
  • Hatun yalancıysa, karaktersizse zar olsa kaç yazar?

1|0
    0|0
  • Gördüğüm kadarıyla zarı sağlam olup her haltı yiyip namusluyum diyenler...Bide zarıda verip yine namusluyum diyenler var :S İlginç...

0|1
    0|0
  • O zar bosuna konmadi

1|1
    4|2
    • Evet konmadı neden zar var biliyormusun ? Kendini mal gibi görüp erkeğe sunmak için mi ?

• Nikahli olmadikca kendini mal gibi sunan kizlara sor onu

• Bence zarda önemli ama tıp ilerledi derler ya bazen ilerlemesi kötü oluyormuş bunu öğrendik.diktirme falan çıktı.birde ters ilişki yaşayıp bakireyim diyenler var onlara ne demeli onu hiç bilmiyorum. .

1|2
    1|1
Yükleniyor...