Cinsel kimliğiniz ve farklı kimliklere bakış açınız nedir?

Arkadaşlar sizin cinsel kimliğiniz nedir? Gay, lezbiyen, normal, travesti, biseksüel, homoseksüel, aseksüel vs. vs. Farklı kimliklere saygı gösterir misiniz ve onlara karşı yaklaşımınız nasıldır? Mesela "gay ya da lezbiyen" insanlara farklı gözle mi bakarsınız yoksa onun da kendi görüşü mü dersiniz?

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Ben straight im ve diğerlerine karışmam yargılamam. Hatta gay lezbiyenler bana göre biz normallerden daha insancıllardır. Doğaya insana zarar vermezler. Hayvan sevgisi hepsinde vardır. Savaş yanlısı değillerdir. Duygusal kişilerdir. Bizim gibi yani normaller gibi hayvani duyguları olup savaşalım kavga edelim yakalım yıkalım özellikleri yoktur. Ayrıca biseksüeller ilgimi çeker :PP

2|1
    0|1
    • kendilerini kabul ettirmek icin humanist takiliyorlar hepsi bu.

Erkekler Ne Diyor 9

• lezbiyen benı ılgılendırmez kendı secımı derım ama abi kendı cınsım koskoca adam gay oldgnu blsem bu ne lan derım yuhh derımm ayıp derim. dusunemem ya bı erkek ve gene bı erkek :D yok yok dusmann g*tünee :D

1|0
    1|0
  • ben hetroyum diğer tercihlerede saygı duyarım çünkü ben o tercihi yapmadım diye olmaması gerektiği anlamına gelmez ... ama farklıkılara açığım her zaman grup gibi

1|0
    0|0
  • Tabiki farklı gözle bakarım ya gay Bu ne yaptıklarını düşündükçe midem bulanıyor bu nasıl normal karşılanır kafam almiyo

1|0
    1|1
  • Hiçbirşey demem ilgilenmem.

1|0
    0|0
  • karıya kıza ilgi duyuyorum hacı diğerlerini s*ktir et

1|0
    0|0
  • Bayanlara hayranim digereri beni ilgilendirmez

1|0
    0|0
  • ben herkese saygı duyarım sonuçta isteyen isteğini yaşar ama ben lezbiyenleri merak ediyorum onların sex anlayışın erkekle

0|0
    0|0
  • Karşı cinsime ilgi duyan biriyim

0|0
    0|0
  • nedense kızlara gay ler erkeklerde lezbiyenler sempatik geliyor...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...