Kızlık zarı hakkında soru...

Kızlık zarı kontrolu için hastaneye gidildiğinde;

en son ne zaman ilişkiye girildiği

analdan ilişkiye girilip girilmediği

öğrenilebilir mi?

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• Bir bayanın cinsel ilişkiye girip girmediği , eğer zorlama ile oldu ise vajina duvarlarındaki yırtılmalardan anlaşılır ve ortalama gün dahi verilir. Kendi istegi ile oldu ise bunu anlamak , daralma ya da genişleme teorileri one surerek belirlemek mumkun degildir.

Bakire bir kızın ilişkiye girdiği , zardaki yırtık ve bunun zorla olup olmadığı çekeleme yırtıkları denen zarın yataga bağlandığı yerlerdeki zorlamalardan anlaşılır. Bunun süresi ise 1 haftadır, bundan sonra zarın ne zaman yırtıldıgı ya da ilişkiye girip girmediği belirlenemez.

Doktor genelde , kontrole " getirilen " bayanla işbirliği yapar ve ortada suç unsuru varsa buna göre rapor verir, ya da aileden gelecek tehlike varsa , yine buna göre rapor verir.

Muayeneye giden değil ama, götürülen kızın doktorla konuşması gerek ne oldu ise ..

1|1
    0|0
    • arkadaş ekledim kabul ederseniz bir sorum olacak...

Kızlar Ne Diyor 4

• ne saçma soru bu ya :) kızlık zarı kontrolu için hastaneye gidildiğinde zaten zar görülemezse, vajina ister genişlesin ister daralsın ilişki gerçekleşmiş demektir..

0|0
    0|1
  • bilirler doktor çünkü

0|0
    0|0
  • Uzun süre ilişkiye girilmediği vajinanın eski haline dönmesinden anlaşılabilir.

0|0
    0|0
    • 10 gündür falan ilişki olmadı hastanede doktor 10-15 gün önce ilişkiye girmiş şeklinde yorum yapabilir mi?

• İşte orasını hiç bilmiyorum.

• ama düşününce mantıksız değil mi? bilemez bence

• bir kaç günlükse anlaşılır tabii ki tecavüz olaylarında ona bakılıyor. anal da eğer sorulursa doktor anlar tabii ki

0|1
    0|0
    • 10 günlük falansa anlaşılır mı ki?

• bakire olmadığı anlaşılır tabii ki ama en son on gün önce ilişikiye girdiğini anlamak imkansızdır bence

Erkekler Ne Diyor 4

• İçerde sperm yoksa öğrenemezler. heralde kız banyo yapıyordur. girerken giriş çıkış kaydetmiyor yani

0|0
    0|0
    • vajina genişlemesinden falan anlaşılabilir mi demek istiyorum yani en son ilişki tarihi _?

• İmkanı yok karpuz sokmuyon heralde

• sana niye lazım ki

0|0
    0|0
  • hayır anal zor ama benim gibi biriyle günde 2-3 defa analdan yaptıysa genişleme olmaması imkansız

0|0
    0|0
  • sen cortladın .

0|0
    0|0
Yükleniyor...