Bekaretim bozulmuş olmalı, ne yapmalıyım?

4 yıl önce sevgilim bana tecavüz etti ve kan gelmedi. 4 yıl boyuncada sürekli yaptı bu işi ama hiç kan gelmedi. ne zaman onu bırakmaya çalışsam izin vermedi..neyseki ayrıldık artık kurtuldum ondan. şimdi başka birini seviyorum ve o daha önce briyle birlikte olduğumu bilmiyor. evlenmeden önce kızlık zarımı diktirmek istiyorum. ama kan gelmedi işte acaba bozulmadımı anlamıyorumne yapmalıyımki

0|0
3|16

En İyi Erkek Görüşü

• Her kızlık bozulmasında kan gelecek diye bir kural yok... Kiminde çarşafa bulaşacak kadar gelirken kiminde 1-2 damla gelebilir. Ya da hiç gelmez. Sizin ki de muhtemel böyle olmuş olabilir. Nadiren de kızlık zarları esnek olabiliyor. Hiç yırtılmadan ilişkiye izin verebiliyor. Az da olsa öyle vakalar mevcut. Hatta ilişkiye girip zar bozulmadan hamile kalıp doğum esnasında yırtılanların bile olduğunu okumuştum. Bu işin bir boyutu... Diğer boyutu senin vicdani durumun. Yani karşı tarafı zar diktirerek %100 kandırabilirsin. Lakin bu sende kocan olacak kişiyi enayi olarak görmene sebep olacak mı? Bence olacak... Ben bu tür kandırmacaları hiç beğenmiyorum. Kişiler önceki yaşantılarını gizleyerek karşı tarafla ilişki yaşamaları saçma. Aynı şeyi bir kız arkadaşım da yapmıştı. 6 sene biriyle bölük pörçük bir ilişki yaşadı. O kadar derinin anlatmadı ama tahmin ediyorum o kadar sürede mutlaka cinsellikte yaşanmıştır. Sonra ayrıldılar. Başka biriyle çıktı. 27 yaşında o kişiyle evlendiğinde çocuğa hayatıma giren ilk ve tek insansın yalanını attı. Eskisiyle cinsellik yaşanmışsa muhtemel o da diktirdi. Hadi cinsellik boyutunu gizledin de o yaşa kadar flört etmeme durumuna inanan erkeğe de salak derim başka bir şey demem. Konuya gelirsem tekrar, yeni erkek arkadaşınızı sadece kızlık zarıyla kendinize bağlıyorsanız o ilişkiden hayır gelmez. Bu devirde uzun soluklu flört edip de bir şekilde cinselliğe bulaşmamış insan yoktur. Benim açımdan anal, oral, sürtünme veya elle temas edenle gerçek ilişkiye girenler arasından namus faktörü açısından hiçbir fark yoktur. O yüzden hele bu devirde zar, el değmemişliğin sembolü olamaz... Ben en az 10 sene kızlık zarına zarar verdirtmeden flört ettiği 4-5 erkekle (daha fazla da olabilir) yatıp tabiri caizse yatakta yapmadığını bırakmayan kız da biliyorum ki o erkeklerden bir tanesi de bendim. Evet erkek için bekaret önemsiz bir şey demiyorum ama artık benim önceliğim tek o değil. Bir erkek 7-8 kızla yatıp kalkıp bir de üstüne hiç el değmemiş istemesi komik ve mantıksız. Zira her erkek özellikle de büyük kentlerde en az 3-5 kızla yüzeysel dahi olsa bir şeyler yaşıyor. Türküye'de kadın nüfusu ne ki? Benim için bir kızın kişiliğini ve samimiyeti, benle beraberken ki olan tutumu önemli. Bana olan sadakat ve sevgisi önemli. Başıma gelmedi büyük konuşmayayım ama ben bu özelliklerde bir kız bulup ona vurulmuşken tutup da "Zar yok mu? Hadi bana eyvallah" demem. Bir kızı sırf zar için seveceksem hiç sevmem daha iyi...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• 4 yılda vajinan eskimiştir bile fakat sen yinede bir jinekoloğa muayene ol, umut etmekten kimseye zarar gelmez.

0|0
    0|0
  • sokaklarda nasıl yaşadın anlamadım

0|1
    0|0
  • itiraf et ilki zorla olduysada sonrakiler senin isteğinle olmuştur şimdi seni seven adam senin aşk yaşadığınıda bilmicek öylemi?başkasından öğrenmeden sen söyle istersen

0|0
    0|0
  • Keşke o zarı bazı kadın beyinlerine de dikebilseler ve yırtıldığında inkar edilemese..

0|0
    0|0
  • esnek zarlar var ondan olabilir, ama 4 yılda uzun bir süre acaba kanadıda sen mi farketmedin?

0|0
    0|0
  • höng ! höng vede höng

0|0
    0|0
  • kıbrıt copumu soktu ne yaptı . hadı anlat.

0|0
    0|0
  • esnek yapıda demekki kızlık zarın

0|0
    0|0
  • çok mu dertlisin derdin dinlemek isterim

0|0
    0|0
  • hangi devirde yaşıyorsun da 4 yıl boyunca tecavüze maruz kalıyorsun? dağda yaşasan bile mantıksız dediklerin.

0|0
    0|0
  • rahatsın artık her istediğine verebilirsin

0|0
    0|0
  • Esnek olabilir.Hiç acımadı mı ilişkiye girdiğin zamanlarda?

0|0
    0|0
  • bir insan ancak bu kadar aşşağılık olabilir yani

0|0
    0|0
  • defalarda yapacaksında bozulmayacak ayrıca diktirme açık açık söyle adama dürüst ol biraz

0|0
    0|0
  • 4 yıl tecavüzmü etti ? posta gazetesinden falanmı aldın bu soruyu yoksa bir yerinden sallıyormusun yoksa gerçekten aptalmısın ?

3|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Sevdiğiniz insanı nasıl kandırabiliyorsunuz, yalan dolan üzerine ne inşa edebilirsiniz, empati yapın kandırılmak hoşunuza gider miydi, isteyerek ya da istemeyerek yaşadığınız ne varsa anlatmalısınız, o da size anlatmalı, "seçim ve kabul/ret" adı verilen bir durum var nihaiyetinde...

0|0
    0|0
  • 4 yıl boyunca her defasında zorla mı bacım?

0|1
    0|0
  • 1- bu adam 4 yıl boyunca sana nasıl tecavüz etti?

2- her seferinde seni zor kullanıp elini ağzını mı bağladı?

3- sen ona tecavüz etmiş olmayasın?

4- eğer o sana ettiyse polis şikayet mahkeme sözcükleri bir şey çağrıştırdı mı sana?

5- senin yalanını ...sinler

6- acıdım şimdiki sevgiliye yazık be

0|3
    0|0
    • kimsen olmayınca, sokaklarda yaşamaya maruz kalınca oluyor böyle şeyler. hayat sizin gördüğünüz gibi değil. ne yazıkki bunlarda oluyor. yaşamadan nasıl olduğunu bilemezsin.

• yaşadıklarımın beni nasıl bir insan yaptığını tahmin bile edemezsin. yargılama bence

• yok annem yok herkes neler yaşıyor. dürüstlük ve ahlak insanın özünde olacak. senorya dinlemek istemiyorum ne halin varsa gör. sadece sevgiline acıdım

Yükleniyor...