Minyon kadınlar sert ilişkiye dayanabilir mi?

Sevgilim sert ilişkiden hoşlanıyor. Bakire olmadığım halde ilk ilişkimizden sonra 2 gün kendime gelemedim. Bir daha ilişkiden de korkuyorum. Hem oldukça hızlı ve sert hem de kalçalarımı tokatlıyor. Canım yanıyor. Alışma ihtimalim var mı?

0|0
520

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 19

• böyle sevgili buldun da şikayet ediyorsun bide!yuh artık...bırak tokatlasın ne olacak..bende minyon tipliyim partnerim benimde popoma şaplak atıyor çokta hoşuma gidiyor:)))))))))))))

kadınların çoğu erkek bulamıyor sen buldun da yok sertmiş yok maçoymuş...tadını çıkar söylersin ona arada bir soft yap sonra tekrar sert...ayarlasın dengeyi işte...

0|0
    0|1
  • Sert ilişkinin minyonla alakası yok. Sonuçta şiddete maruz kalan yerlerinle alakalı bir durum bu. Kalçalarını tokatlıyorsa kallçan acır, penisi büyükse vajinanı zorlar, 15 dk lık seks yerine 45 dakika ilişkide bulunnursanız yorgun düşersin, Yani minyon olmanla ilgili bir sorun yok tamamen bünye ile alakalı. Hızlı olması aslında hoşuna gitmesi lazım senin ve o da durulur belli bir zaman sonra. Onun ilk deneyimleri olabilir, geçer :]

0|1
    1|0
  • Nasıl bir sevgiliniz var anlamıyorum ki ...

Biz kizin elini tutmaya kiyamiyoruz millet sevisirken hirpalanmaktan bahsediyor

Hayat iste ...

0|1
    0|0
  • son kullanma tarihini öne alıyo haberin olsun

1|2
    1|2
  • kızlar dayak yemekten hoşlanıyor bunu anladım

0|0
    0|0
  • minyon olmakla alakalı değil de sert sevip sevmemekle alakalı bence, yani tercihsel bir durum. eğer sen sert ilişkiden hoşlanmıyorsan ya da canın yanıyorsa bunu söylemelisin bence.

0|1
    1|0
  • hastalıklı kızım o kemiklerini kırar şak şak vura vura dikkat et

0|0
    0|0
  • alısırsın

sen sevmıyormuun sert ılıskıyı

0|1
    1|1
  • ooooooooooo ne güzel bende sert severim

0|0
    0|0
  • herşeyin orta yolu bulunur

0|0
    0|0
  • İlerleyen yaşlarda belki

0|0
    0|0
  • hep bu izledikleri filmlerden işte...

0|1
    1|0
  • Ona söyle canım yanıyor diye ne o ya hayvan gibi sert s*kici desene :D

0|0
    0|0
  • Partnerin sana hislerine deger vermez sana zevki tatdirmasi gerek

0|0
    0|0
  • var evet hard sex seviyor işte

0|0
    0|0
  • bende severim hatunun ateşlisini ama yok malesef

0|0
    1|0
  • Hiç yok.

0|0
    0|0
  • merak etme alışırsın ve yavaş yapacağı zaman sen daha sert olmasını isteyeceksin

0|1
    1|0
  • Dayanamadıysan demek ki

0|1
    1|1

Kızlar Ne Diyor 5

• ne kadar serte ılıskı yasadınız öyle dövüyorlarmı sizi bir acıklasanızya bana

0|0
    0|0
  • Alışacağını sanmam.

0|0
    0|0
  • Aynı aynı benimki ya ama alışırsın canım

0|0
    0|0
  • ahh ah alışma sevmediğin şeye zorun ne?

1|2
    1|0
  • görünmeyeceğini bilsem ekle konuşalım diycem ama bu zor. Benimki de öyle bacım.

0|2
    1|0
    • sizler ne güzel sex yaparmışsın ya nedense bize denk gelmiyor böyle hatunlar

Yükleniyor...