Her kategorideki soru ve cevaplara gizli yazanlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bazen dikkat ediyorum cinsellik neyse de her soruya cevaba gizli katılan arkadaşlar var. Herkez canının istediği gibi yazar çizer birşey dediğim yok da merak ediyorum niye? Nedeni hakkında ne düşünüyorsunuz?

Güncellemeler:
Genel intiba tutarsızlığının belli olması yani. Buna bende katılıyorum. Geçen gün bakire olan şimdi pozisyon soruyo mesela :))
Etmus varsa sende yazsana

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• düşüncemi söyleyim insanların dediklerinin arkasında duramayacak kadar aciz olmaları diye düşünüyorum cinsellik kategorisinde soruyu soruyorlar hemen gizleniyorlar sorma özaman yada soruyorsan açık açık sor hadi diyelimki o kategoride yanlış birşey yazılır mesaj yağmuruna tutulur diye yapıyorlar ama en basit bir soruda bile kendilerini gizliyorlar bunun nedeninin farklı düşüncelerinden dolayı toplumdan dışlanma korkusu olan ve burda kendini ispatlamaya çalışan kişiler olarak görüyorum saygı duyuyorum fakat cidden tuhaflar

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• valla gizli yazılmayacak bir soruys bilr gizli soran ve yazan var bence burda o kullanıcıyı tanıyan var ondan gizleniyor :):)

0|1
    0|0
  • ben dengesizliklerimi gizlemek için o yolu seçebilirim. yani biri çıkıp da sonradan bak sen şunu demiştin şimdi de bunu diyorsun demesin diye yapılıyor olabilir mi.

0|1
    0|0
  • Eğer insanlara öyle bir hak tanındıysa gizli ya da açık yazmış hiç farketmez.Önemli olan sorulara verilen değişik açılardan yapılmış yorumlar bence.Çoğu zaman kim yazmış diye bakmam.Anca güzel,bilgilendirici ya da eğlndirici bir cevap olacakta kim yazmış diye bakarım.O yüzden nick ve profil resmini görüp görmemek çok sorun olmaz benim için...

0|0
    0|0
  • ama işte öyle örnek verme. belki o arada fikri değişti. benim bir anda bile fikrim değişebiliyor. normal değil mi.

0|1
    0|0
    • Fikir değişebilir ama yorumum fazla değişmez eski yorumlarıma bakıpta yazmasaydım dediğim olmadı hiç

• tartışmak istemiyor olabilirler

0|0
    0|0
  • beni tanıyan var ondan gizli yazıyorum hatta şimdi de gizli görmesin ondan saklandığımı

0|0
    0|0
    • Bu yorumunu gizlerken netteki varlığını mı gizliyorsun? Bak bu saatte nete girmiş demesin diye mi?

• hayır yazdıgım yorumları gormesın dıe bu sıteden tanıdık var yanı ...

Erkekler Ne Diyor 3

• nedenini aslinda az cok tahmin ediyorum. ben tum cevaplarimi acikca yaziyorum sonra da bir suru tip takiyor, cevaplari sindiremeyenler, soran disinda alinanlar vs vs... herkes bu sacmaliklarla muhatap olmak istemiyor demek ki.

1|1
    0|0
    • adam gelip seni yorumlarina gore soyle buldum kil oldum internet bilmem nesi diyorlar... cok oyleleri cok :) sakinimdir o yuzden pek dalasmam, herkes bu kadar rahat olamiyor

• haha off o komediydi :D erkek arkadasiyla ilk kez birlikte olacakti cat diye super seks makinesi oldu 20 gunde

• dur bakim ben ne yaziyorum :D su garipleir mi? onlar icin baslik acmistim hey gidi hey :P

0|0
    0|0
  • terbiyesizlik yani başka birşey demiyorum:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...