Kızlık zarı kanaması nasıl olur? Bozulmuş mudur?

Ben 11 yaşındayken vücudumu daha yeni keşfediyordum ve maalesef orta parmağımın ilk bükülen yerine kadar 1.5 santim falan (tam oraya kadar değil) denedim hafif sokmayı.. Hemen ardından değil ama ya o gün ya sonrasında kahverengi bişey geldi (o zamanlar adetim düzensizdi) ped taktım ve adet sandım. Kan geldi sonradan adet gibi pede sonra da kesildi. Bozulmuş mudur yoksa sadece düzensiz adetten dolayı mı olmuştur?

0|1
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Zar 1.5-2 cm gerde vajen girişinden.Muayene olmadan birşey söylemek zor bence.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• adettir, kanama olsaydı o an gelirdi

0|0
    0|0
    • hemen mi gelir?

• kızlığın bozulsaydı o an parmağının üzerindede kan olabilir veya anında gelirdi, sonuçta vajina ağzına yakın kızlık zarı fazla derinde olmadığından hemen gelir

• sanmam bozulacağını ama zedelenme olmuş olabilir vücut az buçuk zedelenmeyi tamir eder.

0|0
    0|0
  • 3 ya da 5 cm araliğinda içeridedir hiç kanama olmadımı parmağini soktugunda...

0|0
    0|0
    • yok olmadi.. korkuyordum fazla sokmadim..

• normalinde zdelendiğinde ya da bozuldugunda bir kaç damlada olsa kan gelmesi gerek kanama olmadıysa sorun yok üzülme yani...;)

• Bişey olmamıştır korkma ama o yaşta meraktan mi soktun parmağını :)

0|0
    1|0
    • Evet başka ne olsun? O yaşta daha kaç delik var onu dahi bilmiyordum ben

• Hmm :) şimdi de yaramazlık yapiyon mu öyle :)

• Jinekolojik muayenede ortaya çıkar.

0|0
    0|0
  • 11 yasinda duzensiz adet mi ya arkadas bunlardan kac tane var kj?

0|0
    0|0
  • 11 yaşında adetmi oldun

0|0
    0|0
    • 10.5:)

• hımm şaştım doğrusu. ama korkma bişey olmamıştır rahat ol . dokunma bidaha oraya sahibi gelir açar bakar girer sen elinle kurcalama bozarsın :)

• bişey olmamıştır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• adettir bendede geliyordu

0|0
    0|0
  • adet olma yaşı çok düştü artık. soruna gelince bir şey olmamıştır hemen gelir kan daha sonraki günlerde değil. sende benim gibi meraklıymışsın bende denedim e bir şey olmamış meğer evlenince anladım

0|0
    0|0
    • Sende korktun mu benim gibi kanamaz diye? Ben çok korkuyordum ama artık önemsemiyorum. İlişkiye girmediğimi biliyorum sonuçta .. Güvenmesi lazım

• Hm sağol:) senin tecrübelerine dayanarak artık korkmayacam:D kesin adette o

• bana güven emin olmasam bu kadar net konuşmam. sevgiler :)

Yükleniyor...