Lustralı nasıl bilirsiniz? Kullananlar lütfen bir bakın.

Bilenler vardır lustral adında bir anti depresan ilaç var, bu ilacı aranızda kullananlar var mı? Birkaç arkadaşım yan etkilerinde geç ejekulasyonunda (boşalma) oldugunu söyledi tavsiye etmedi, doğru mudur? Geç boşalma sorununun psikolojik problemlerim yüzünden olduğunu söyledi doktor, acaba psikolojik problemlerin etkisi gittiği için birbirini tamamlar diye mi düşündü? o yüzden vermiş olabilir mi? diğer yan etkilerinden de bahseder misiniz ? Uykusuzluk sıkıntım var buna da etki eder mi? Ayrıca kilo aldırıyor mu? Kilo almak istemiyorum verene kadar bir taraflarımı yırttım. Okuyanlara selam eder gözlerinden öperim. Şimdiden teşekkürler

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• eşim kullanıyor. kilo falan aldırmadı ama geç boşalma doğru eğer zaten geç boşalma sorunun varsa kulllanma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Başladığımda 60 kiloydum tedavi bittikten sonra 87 olmuştum kilo aldırıyor .

0|0
    0|0
    • Yuh! afedersin bu tepkiyi vermem gerekiyordu. Yaa ben yarım yarım kullanıcam sonra gerekirse arttırırz dozunu dedi. etkisi olur mu o kadar? Sen nasıl kullandın?

• 1 ay civarı

• Ben hiç başlamıyım o zaman yaa tamam cok teşekkür ederim.

• hem geç boşalma sorunu yapıyo hem ereksiyon sorunu yapıyo hemde performans düşürüyo ben 6 ay kullandım ilaca başlamadan önce bir kerede rahat hiç tıkanmadan 5-6 gidiyodum ilaca başladıktan sonra en fazla 1 ya da 2 ondada nefes nefese kalıyon ölcek gibi bırakalıda 1 ay felan oldu hala bir düzelme göremedim

0|0
    0|0
Yükleniyor...