İlişkiye girmek iki kişiyi birbirine bağlar mı?

4 yıldır seviyoruz birbirimizi 27 yaşındayım cinsellik hiç yaşamadım haliyle bakireyim onu çok arzuluyorum o ise 34 yaşında ona ilişkiye girmek isitediğimi söylüyorum onu çok istediğimi o karakterin kaldırmaz diye bunu kabul etmiyor bende merak etme istersen ayrılırız üstünde kalmam evlenmek zorunda değilsin diyorum korkma diyorum o ise " neden korkayım ki ayrıca ilişkiye girersek birbirimize bağlanırız ki diyor"

her ilişkiye girdiğinize bağlanıyor musunuz? nedne böyle diyor ? bakire olduğum için mi yani o benim ilkim onun içinse ilk bekareti oldugu için mi baglanırız diyor?neden ilişkiye girmek istemiyor bağlanmaktan korktuğu için mi yoksa bana kıyamadığı için mi?

0|0
7|23

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi o şöyle bakıyor

Hadi bir ayrılık oldu, bu yaşadıgımız ilişki aklıma gelecek, senin ilkindim ben ben dokundum ben öptüm vs vs bir de onun üstüne başkası girecek hayatına onunla bunları yaşayacaksın, şayet seni bir kere tattıgı için onla neler yaşadıgını tahmin edecek. Bu insana çok dokunuyor

Bunu göze alamıyor

Ve seven bir erkek cinsellik oldugu vakit daha çok bağlanır, şayet kişilikli bir adamsa onu bırakmak aklına bile gelmez daha fazla sahiplenir .)

Ve bu konuda titiz ve hassas gördüğüm kadarıyla durum bu... İstemediği için değil taviz vermeyi kırmızı çizgilerini aşmıyor.

3|0
    2|1
    • hım bu açıdan düşünmemiştim ben evlilik teklifi aldım 4 5 aydır bekletiyorum ilişikiye girdikden sonra gidip onunla evlenirim merak etme üstünde kalma olayı olmmz belki ilişkiye girersek soğurum dediğimde direk bu konuyu kapatalım olmaz öyle şey dedi sonra ilişkiye girersek baglanırız ki dedi

• ooo daha ne kadar bekleyecez yahu 7 senedir tanıyoruz biribirmizi 4 senedir seviyoruz 2 senedri sevgili o evliliğe girmiyor ki ben ne yapayım onu mu bekeleyip duracağım

• Eh sende haklısın yani, o kadar zaman geçmiş, evlilik olmalı artık :)

Senin kararların ve onun vereceği kararlar dahilinde gerçekleşir herşey, oturup adam akıllı konuşursan belki aşama kaydedebilirsiniz

Erkekler Ne Diyor 22

• bence kendine güvenemediği onular var belkide seni yarı yold abırakmaktan korkuyor. İlişkiye girince daha bağlanabilirsiizde terside olabilir bu kişilere göre değişir. Ayrıca neden evlenmiyorsunuz? kendisi başkasıylamı evli ?

1|0
    0|0
  • bir korkusumu var acaba ? yoksa seninle cok fazla yakınlık kurmak istiyor mu ? bu seviye iyi diyor galiba.

0|0
    1|0
  • Azmışın sende o kadar zaman tuttun az daha tutda adam gibi evlen ondan sonra ne halt yiyorsanız yeyin. Tutki bu adamla olmadı sonra ne yapmayı planlıyorsun kimse anlamasın diye 40 50 yaşına kadar evlnemeyecek misin yoksa ne yapacaksın :S

1|0
    1|0
  • sana kıyamıyooda ee artık ciddileşin sizde yaşınızda köyde eşşek kalmadı diye espriyle baglayım

1|0
    0|0
  • 34 yaşında daha önce hiç lişliye girmemişse bir sorun var demektir (:

3|0
    0|0
  • Bir şekilde evlilik olmazsa zor durumda kalmaman için ilişkiye girmiyordur.

0|0
    0|0
  • ablacım evlen onla gitsin evlenmeden verme zaten evlenmeden vermeyen bir kaç tane kaldınız

3|0
    0|0
  • arkadaş sen 27 o da 34 se evlenin daha ne bekliyosunuz ki?

1|0
    0|0
  • Evet ilişkiye girdiğim birisine aşık oldum. Sevgili olduk belli bir süre devam etti. Sonra o çekti başka diyarlara gitti.

0|0
    0|0
  • ya sende zorla isteniyon, çocuk çekiniyor az da olsa, üstünde kalmazsın belki ama ailen, sülallen sorun çıkarır belki senle bitmeye bilir bu iş. Ya da iyi niyetli aradaki aşk biter diye yapmak istemiyordur. Niye bu kadar çok istiyorsun ki?

0|0
    1|0
  • Ciddi düşünmediği için vebalini almak istemiyo olabilirmi

0|0
    0|0
  • çok düzgün bir adammış fgurur duy bence ben eğer seni isteseydim gider nikahımı yapardım ama yaşardım seni doya doya

0|0
    0|0
  • Bu kadar kolay Bekaretinizi Vermeyiniz .) madem ragbet Ediyorsunuz Evlenin !

1|0
    0|0
  • sen ne diyon 10 kişiyi bile birbirini bağlar :D

0|0
    1|0
  • Her iliskiye girdigime baglanmam bu sevdigim ise baglanirim

0|0
    0|0
  • bence ilişkiye girmek istemiyor ilginç ama bu devirde

0|0
    0|0
  • 27 yaşındasın bekarsın

0|0
    2|0
  • Kiyamadigi icin olabilir

0|0
    1|0
  • sanki seni kafasında hala evleneceğim insan kategorisine koymamış gibi.ayrılma ihtimaliniz düşüncesiyle de ilişkiye girmiyor.

1|0
    1|0
  • Dürüst adammış önüne geleni miken tiplerin yanında kıyaslanamaz bile.

1|0
    1|0
  • her ilişkiye girdiğimizle bağlansaydık ben kördüğüm olmuştum şimdiye kadar

4|0
    0|0
  • bağlanıyoruz tabi eğer insani değerlerin varsa en önemlisi insansan ve böyle hissedebiliyorsan.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• 4 yıldır bağlanamamış mı hayvan ...

1|0
    0|2
  • Sana bağlanmaktan korkuyor .

Cinsel ilişkide ' yakınlık ' oluyor tabiiki .

1|0
    0|0
  • Karakterin kaldırmaz derken her şeyi özetlemiş zaten ;) yarın öbür gün ayrılırsanız yapışırsın gibi düşün ;)

0|0
    0|0
  • Yaşınız gelmis zaten evlenin gitsin.

2|0
    0|0
  • "sen şimdi böyle söylüyorsun ama yarın bekaretimi sana verdim, beni bırakamazsın" dersin, başıma kalırsın demek istiyor.

2|2
    0|0
    • öyle olmayacağımı adı gibi biliyor bizim durum biraz karışık aslında onu 6 yıldır seviyorum ama gurur ugruna ben 4 sene başkasıyla çıktım patronumdu o da beni seviyordu ben de onu ama sırf gururdan dolayı yıllarca onu sevdiğimi ruhu duymadı hayatımda ilk defa onunla seviştim bu sevişmeden sonra artık görüşmeyeceğiz dedim 6 ay aramadım bana ulaşamadı

• yok sen yanlış anladın bahsettiğim kişi patronum yani ben patrounum severken başkasıyla çıktım gurur yüzünden ruhu bile duymadı onu sevdiğimi . ama bende çok hassasım gururlu onurluyu hırçınım

• bu işlerde fazla gurur hiç iyi değil. bak işte hem yıllarını kaybetmişsin hem de onun sana karşı olan düşünceleri karışık hale gelmiş. yaptığın şeylere anlam verememiş.

• daha ne kadar baglanıcaksınız :) ama çok takdir ettim sizi günümüzün cinsellik temelli ilişkilerine örnek gösteririm

1|0
    0|0
  • 30 a gelicen evleneene kızım evlilik önncesi bişey yaşamayın bak

2|1
    0|0
Yükleniyor...