Evliyim ama hala kızım...

Merhaba ben 22 yaşındayım. 20 gün önce evlendim çok mutluydum ve malum geceyi falanda yaşadık balayındanda döneli 5 gün geçiyor ama hala bakireyim. Kocam benim bakire olmadıgımı düşünüyor ama aslıdna onun penisi aşırı kısa ve ince. Doktara gidelim diyorum onuda kabullenmiyor. Ne yapabiliriz ? Yardım lütfen. Kadınlıgımı his etmek istiyorum boşancam ya da aldatcam kocamı :S Lütfen yardım..

Güncellemeler:
Arkadaşlar bakireyim ve kocam bekaretimi bozamıyor bunu daha nasıl anlatabilirim saçma saçma yorumlar geliyor cidden çok zor bir durum bu benim için ne yapcagımı bilmiyorum :S
Aslında şeytan diyor gir bir medres bul ondan çocukta peydahla baktır bu adama görsün gününü.. Çok sinir etti beni bakire oldugum halde degilmişim gibi davranıyor bana çocugu olmadı halde çocuguymuş gibi davransın oda.. Kadınlıgımı yaşıyamıyorum lafta kadınım lafta
Arkdsaşlar sizce aldatsam başkasından pedahladıgım çocugu kendisininmiş gibi baktırsam mı daha çok canı yanar yoksa rapor alıp cinsel acıdan tatminsiz diye dava açığ akrabalarına göstersem mi daha çok kahrolur ? Acı çeksin istiyorum çünkü o denli nefret ediyorum.

0|0
1140

En İyi Erkek Görüşü

• sen kendin git doktora o zaman. seni bilmediği konuda suçlayamaz. eşine de ki "bana ithamda bulunma. ya adam gibi benimle doktora gel ya da bu konuyu kapat" . olmazsa sen kendin git ve doktora belgelet durumu. sonra da al yüzüne çarp.

son yazdığın ise çok kötü. hiç bir kadın kocasını aldatmaz kendisini aldatır. kahpelik ismi de seninle yaşar kocana bulaşmaz. saçmalama ve olumsuz düşünüyorsan boşan. öyle aldatma gibi saçma sapan şeyleri bırak. boşan başkası ile evlen.

1|1
    0|1
    • Doktara gidip bakıre oldugumun raporunu alcam

• 20 günde kurulmadı ki bu ilişki 2 günde bitsin? Önce oturup etraflıca düşünmesi gerekiyor. Bakire olduğunu ispatladıktan sonra diğer aşamaya geçilmesi gerekiyor. Öncelik ilişkiyi düzeltme yönünde olmalı.

• düzeltmeye yanaşmıyor. baksana adam doktora gitmeyi reddediyor. reddetmesi art niyetli olduğunu gösterir. içinde endişe olması doğal ama bunu yenmenin en doğru yolu doktordur. adam bunu istemiyor. demekki kendinde sorun olduğunu biliyor kabullenemiyor çamuru kadına atıyor

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 39

• zenci keser bacım seni!

evlerden ırak

1|1
    0|0
  • aldatma madem mutsuzsun boşan seni bozamayacak kadar kısamı belkide sen esneksindir

0|0
    1|0
  • Penis boyunun ilişkinize engel olmamalı. Seni doyuramıyorsa başka yollar dene ama aldatmak son çaredir. Bu haksızlığı ona yapman yanlış. Bakirelik testini gidip kendi başına yaptırıp kocanın önüne koyabilirsin. Beraber gitmenize gerek yok. Aşırı kısa derken? 8 cm yeter genellikle. Bu hamile kalman için de uygun zevk alman için de. Daha fazlasını istersen önce otur düşün çünkü geri dönüşü olmayan bir şeye kalkışmış oluyorsun. Bebek yapmayı deneyin. Bebek yaptıktan sonra senin iştahında bir azalma olur zaten aldatmamış olursun kocanı.

0|0
    0|0
  • Ne kadar küçük ki bu penis onu anlayamadım.

0|0
    0|0
  • sen penis için evlendin anlamadım ki.. Hiç zevk almadığını eşine anlat mutsuz olduğunu söle zaten oda anlar seni. Doktora gitmek istemez tabi ilk başta ama sende yardımcı olmalısın ona. Bir de bir şey sorucam. Madem boşanma ya da aldatma derecesi kadar önemli bir şey senin için. Evlenmeden önce hiç mi görmedin

0|0
    0|0
    • Artık nefret ediyorum o kadar çok soguttuki beni kendinden anlatamam insan karısına o... dermi diyor ama sana desin kocan anlarsın dedigimi nefret ediyorum acı çeksin istiyorum

• evlendıkten sonra mı değişti böle

• mılletde ne fantazıler var mk.

2|0
    0|0
  • eğer ki kanıtlamak istiyorsan kızlığını kocanda yetmiyorsa alırsın kalın uzun bir cisim artık ne olur bilmem kocanın gözünün önünde sokarsın kanatırsın baktın kanamıyo sebebini bilmem(esnek olur patlak olur ) bişey diyemem ama o saatten sonra da kafanı önüne eğersin neden eğeceğini de söyleyim 20 günde adamı aldatmayı düşünmek o...luktan başka bişey değildir Allah kocana akıl fikir versin de kurtulsun senden

0|0
    0|0
  • doktora ondan habersiz git

0|0
    0|0
  • Sanırım aldığın cevaplar seni tatmin etmiştir...

1|0
    0|1
  • gerçekten de zor durumdasın bir şekilde doktora gitme yönünde kocanı ikna etmen gerek çokmu küçük kocanın penisi...

0|0
    0|0
  • Vay vay. Şimdi durum şu çocuk yapsan başkasından söylesen bile inanmaz ama rapor alırsan ıspatlı işte o zaman işler fena değişir :)))

Hemde ipler senin eline geçer

Ama eşinin ki 8 cm den kısa olmalı seni bozamaması için o kadarım ya?

0|0
    0|0
  • Anlamadığım konu ne kadar kısa ve ince olabilir ki bekaretini bir türlü bozamıyor ?

0|0
    0|0
  • düşüncen cok yanlış Allah senin gibi kimseye eş nasıp etmesin amin

0|2
    0|0
  • Hic yakinlasma olmadimi evlenmeden once resmen hysran seninki

0|0
    0|0
  • Sakın başkasından çocuk peydahlamaya kalkışma. Başın belaya girer kesinlikle. Doktordan rapor alman daha doğru.

0|0
    0|0
    • Niye gircekmiş o işteyken biriyle yatarım al buda çocugun derim kocama baksın dursun..

• Nerden anlıycak az anlar olsaydı kendisinin minik pipili oldugunu anlardı

• Allah allah. Kendisinin minik pipili olduğunu anlıyordur. Yav çocuk kendisine benzemeyeceği için hemen anlar. Ne iş yapıyor kocan? Yaşı kaç? Mesleği ne?

• tamam sıkma canını, bir sakin ol önce. gerçekten evlilikte cinsel uyum ve cinsel tatmin önemli. eğer şimdiden problem olduysa boşanmak en mantıklısı. onu aldatırsan haklıyken haksız duruma düşmüş olursun.

0|0
    0|0
  • ayrıca doktora gitmek de fayda etmez. sonuçta ince ve kalınsa doktorun yapabilceği bişey yok :( sen de haklısın tabii kadınlığını hissetmek istiyorsun ama evleneli daha 20 gün olmuşken boşanmak falan pek mantıklı değil.

0|0
    0|0
  • eğer sadece 2 seçeneğin varsa boşan, aldatma. ama doktora kesin git bakire olduğunu görsün hakkında konuşmasın.

0|0
    0|0
  • kısa derken kaç cm..tatlım aldatacağına bakarsın olmayacaksa boşanırsın ama önce doktora gitmeye falan ikna etmeye çalış...

0|0
    0|0
  • neden ısını gormuyormu kocanınkı?

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    19

Kızlar Ne Diyor 11

• ilk olarak sen evliliğini seks üzerinemi kurdun daha 20 günlük evlisin ve seks için yakınıyorsun biraz her seyı zamana bırak sular durulsun sonra kafa kafaya verip bir çözüm ararsınız ha benim sabrım yok diyorsan zaten sen evlendiğinde bakire değilsindir

0|0
    0|0
  • Güncellemeleri okurumda 20 günlük gelinmem aklına bunlar gelebiliyorsa ayrıkda adam kurtulsun. Bu nasıl evlilik arkadaşım? Kendine gel huuu

0|2
    0|0
  • yeni evlenmişsin ya 20 gün olmuş ve aklından geçenlere bak yazıık kadınlık bekaretle olmuyo malesef ben sana kadın diyemem bu saçma düşüncenle nasıl düşüncedir ya çocuk peydahlsam dondum kaldıım ...

0|0
    0|0
  • nasıl olsa gizlisin açıkca söyle daha önce ilişkin oldumu olmadımı

0|0
    0|0
  • çükün kısa ve ince de o zaman sende ona

0|0
    0|0
  • yuh yani güncellemeleri okudumda sana evli bile diyemiyorum..siz nasıl evlendiniz kardeşim. galiba daha 20 günken böyle yapıyyorsun o zaman sen elin adamınada mı göz dikicen.bak sana akıl veriyim git doktora al raporu göster tamam işte.sakın aklından bile geçirme öyle şeyler

0|0
    0|0
    • nefret ediyorum artık ondan acı çeksin istiyorum acı

• bende senin yerinde olsam bana hele o..pu muamelesi yapılsa tabiikide kızarım haklsıın ama neden evlendin?

• ulan ne karılar var bee..evlenmeseydin madem ne saçma bir düşüncelerin var senin böyle evliliğin içine ediyim töbe töbe..kocanda sana güvenmiyorsa evlenmeseydin.kocan nedne yapamıyorki?hemen sokucak içine olay bitti

1|1
    0|0
  • "penisi aşırı kısa ve ince" bunu yüzüne söyle kafayı yer bu bir. bakireysen rapor al ve sana bakire olmadığını ima ettiği herseyi kaydet(ses kaydı video vs). doğru avukata. cinsel açıdan tatminsizlik bosanma sebebidir bir dr psikolojim bozuldu diye dava acarsin. avukatın iyiyse paraya para demezsin.

0|0
    0|0
  • hadi canım itiraf et artık herşeyin tadını biliyorum ben de

1|2
    0|0
  • 1- bakiresin ama ince ve kısa olduğunu düşünüyorsun kaç tane gördün okşadın içine aldın da kocanın penisine laf ediyorsun?

2- 20 gün önce evlenip de ya boşanacam ya aldatacam diyecek kadar uzmansın konuda ama hem de bakiresin ?

3- sizinle evlenen adamlara yazık be burdan akıl alıp kocana yutturmaya çalışacaksın kendini

hem bakire hem penis boyunda uzman arkadaşım

7|9
    1|0
    • peki sen tabir yerindeyse bamya gibi penisli biriyle beraber oldunmu,onun veremediği zevki biliyormusun

• ulan ne penismiş be? boyu önemli değil diyen sizdiniz ne oldu şimdi?

• tövbe azgın hepside bunların şuna bak ya boyuda boyu gelin veriyim elinize 20cm

• töbee :/// gorucu usulumu

1|0
    0|1
    • sanmam görücü usulü olduğunu. Görseydi ufak penisli olduğunu evlenmezdi :)

• nıe kucuk penıslılerle evlenılmıomu

• ama ablamızı kesmemiş baksana. Aslında ablamızı bir zenciyle evlendirmek lazımdı.

Yükleniyor...