Kızlık zarımda yırtılma oldu.. Eşim de ben de korkuyoruz, ne yapmalıyız?

Eşimle evlendiğimizin ilk akşamında ilişkiye girdik.beni çok zorlamadı yavaş yavaş soktu penisini.tamamen girip girmediğini sorduğumda yavaşça hepsi girdi dedi.kızlık zarım yırtılmıştır devamını yarın yaparsın dedim.oda şimdi çıkarsam yarın daha da zorlanırsn dedi.devam etti ve üstüme boşaldı.penisini çıkardıktan sonra çok acımadığını söyledim hani baskı oldu tabi ama çok aşırı acı olmadı çok korkuyodum o geceden. kanamam o gece çok oldu.çarşafı değiştim 2.çarşafta hep kan oldu.3 gün kanamam devam etti doktora gittim kızlık zarımın yırtıldığını söyledi 2 dikiş atıldı şimdi yine böyle bişey olacağından eşimde bende korkuyoruz.şimdi ne yapmalıyız neden yırtılma oldu anlamış da değilim.dikişli olduğum için ilişkiye girmemiz yasak.

Güncellemeler:
lütfen saçma saçma cevaplar yazmayın ben ciddi ciddi soru soruyorum. soruyu beğenmeyenler yorum yazmadan geçebilir.

kızlık zarının yan kısmına yırtılma olduğunu çok kanamam olduğu için 2 dikiş atıldı.normal bir bayan kızlığı bozulduğunda ne kjadar kan gelir ?

0|0
7|19

En İyi Erkek Görüşü

• "Kızlık zarı" yerine vajinasında hasar oluşmuş işte bunu anlamayacak kadar gerzek misiniz? Sen de kızlık zarı deme bacım. zar dediğin zaten ilk ilişkide yırtılır. Doktorun tavsiyelerine uyun.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Sanırım başka bir bölümde sorun olduğu için oraya dikiş atılmış.

0|0
    0|0
    • kızlık zarının yan kısmına 2 diliş atıldı.kanamam çok olduğu için

• Aslında zorlanmada olmadı demişsin ama yanlış bir hareket oldu sanırım.

• tamamen daşak yapmak için sorulmuş bir soru daha!

1|0
    0|0
    • nasıl yani saçma açma yorum yazmayın lütfen

• anlamadım gıttı zaten patlatmışsınız zarı ve çok kan geldı dıyorsun normaldir bazı kızlarda bu olur ,kızlık gıttıgı gıbı kutunda yırılmıs doctor kaç gun ilişkiye girmeyın dedıyse uyun sonra dikiş mikiş tutmaz hrdaya çıkarsın oraya bir daha alet giremez ona gore

0|0
    1|0
  • terziye git sen doktor işine yaramaz

0|0
    0|0
  • zaten kızlık zarı yırtılır ilişkiye girince senin kızlık zarın yırtılmamış vajinan yırtılmış gibi ya penis kalın geldi ya da senin vajinan dar belki biraz ön sevişme uzun süreli tutulsaydı daha iyi ıslanır yırtılma olmazdı

0|0
    0|0
  • Penisin tamamı girip kanama olunca çıkarması gerekirdi devam etmiş zorlamış ondan yoğun kanama ve yırtılma olmuş bir hafta yapmayın bir hafta sonra yaparsanızda zorlamadan ilk bir iki defa çok sakin yapın sonrasında vajinanda açılma olur alışırsın

0|0
    0|0
  • :D hangi siteden çalıntı bu hikaye =/

0|0
    0|0
  • çok hassas bir yapın varmış demekki vajinanın iç kısmında aşırı bir yırtılma oluşmuş doktorun tavsiyelerine uy genişleme oldumu vajinanda

0|0
    0|0
  • patlıcanla dene bir belki yırtılmaz o zaman

0|0
    1|1
  • 10 gün falan ilişkiye girmeyin bir bekleyin. sonra yavaş yavaş zorlamadan birdaha deneyin.

0|0
    0|0
  • çok kalın herhalde zarını değil vajinanı yırtmış bende yırtmıştım bir kaç vajinayı biliyorum

1|0
    1|0
  • Kulak zarının yırtılmasımı gerekiyordu :D

0|0
    0|0
  • 1 hafta yapma 1 hafta sonra hayvan gibi zorlamadan yavaş yavaş yapın işte :)

0|0
    0|0
  • çokmu kalındı

0|0
    0|0
  • Çok affedersin ama senin eşin cahil eşeğin tekiymiş. Ne demekmiş şimdi çıkarırsam yarın daha zor olur? Tamamen kendi zevkini yarıda bırakmamak için sana zarar vermiş eşek herif.

Oysaki ilk ilişkide kadın yeterince uyarılıp sulandırıldıktan sonra erkek penisini önce yavaşca,sonra ise biranda içine girip geri çeker. Kesinlikle içinde kalıp devam etmez. Kızlık zarı yırtılır,3-4 gün geçtikten sonra rahat rahat ilişkiye girebilirdiniz.

Ama o girip hemen çıkmak yerine devam etmiş, bunu yaparak,yırtılan zarı daha fazla örseleyip kanamanın ve hasarın çok olmasını sağlamış...

İşte bunlar hep cehalet ve bencillik...

3|2
    0|0
    • zararlı o çıktı dikiş atıldı 10 gün ilişki yasak

• ama onun savunması farklı bide doktor kendimi çok kasmışım ondan dolayı dedi bende anlamadım.şimdi 10 gün ara verdikten sonra tekrar girdiğinde ilk günki gibi acicakmı yavaşca yapıp geri çekmesimi gerekio yine

• Bunu sınamak için ilişkiye girmeden,yavaşça bir girip çıkması gerekir.Ama bu kez eşeğin ipini sıkı bağla kardeşim

• seninkinin penisi çok kalındır ondan fazla yırtmış galiba.

0|0
    1|0
  • sanırım ilişki tarzında sıkıntı var eşin yanlış birşeyler yepmış önce seni iyice hazırlasın vajinanı gevşetin

0|0
    1|0
  • Alın bunu burdan

1|0
    0|2

Kızlar Ne Diyor 7

• Devam ettiği için yırtılmış olabilir geçmiş olsun.

0|0
    1|0
  • Ilk ilişkide kanama olduğunda bir süre durmak iyidir bir de erkek içeri boşaldığında kanamanın daha fazla olacağı söyleniyor

0|0
    1|0
  • Yırtılması normal ki zaten .

Ama sevişmeden direk ilişkiye girdiyseniz , yani ıslaklık hissetmeden .

Zorladıysa , ondan olmuştur .

0|0
    1|0
  • benim bir hafta sürmüştü kanamam. ama öyle çok olmadı. leke şeklindeydi

0|0
    1|0
    • benim 2 gün çok oldu sonra az oldu.daha bugün bitti kanama oda dikiş atıldı diye.

• Arkadaşım kızlık zarının yırtılması gerek zaten normali bu..Kimse ilk gece zarın yırtıldı diye dikiş atmaz..Senin vajinan hasar görmüş vajinana dikiş atmışlar zara değil..Millete çemkirmeden önce doğru mu yazdım diye kontrol et..

Ne kadar kan gelir sorusuna gelince de o değişir insandan insana benden 2 damla çok az bişey gelmişti ama ablamın 1 hafta sürdü kanaması adet kanaması gibi oldu..

0|0
    1|0
  • bu anlattığın şeyin mümkün olduğunu sanmıyorum hele söz ettiğin yere dikiş atılması bana komik bir yalan gibi geldi k. bakma

0|0
    1|0
  • hicbisey anlamadim desem?

0|0
    1|0
    • Bu ön sevişme olmadan ilişkiye girmiş vajinası ıslanmadan eşi zorlamış vajinayı yırtmış sonra ameliyat

• zannetmiyorum yavasca girmis zaten

Yükleniyor...