Benimle tekrar yaşamak istiyor, yine buluşayım mı sizce?

bir kaç yıl önce o zamanda eski olan kız arkadaşımla görüştüm. benimle çıktığı zaman bakire olduğu için sekste ileri düzeye gidemiyorduk. görüştüğümüzde akşamda evine gittim. kendimizi bi şekilde yatakta bulduk. sevgili olmamamıza rağmen ilişkiye girdik. sabah erkenden kız derse gitti. ikimizde evde kimse yok diye biliyorduk meğer diğer ev arkadaşı bizden sonra eve gelmiş tabi bizde sesini falan duymadık. sabah birlikte olduğum kız derse gittikten yarım saat sonra bi mesaj geldi. "gece beni hiç uyutmadınız" diye. ikimizde odalarda bir süre sıcak bir şekilde mesajlaştık. sonra ben onun odasına girdim. onunlada birlikte oldum. bu kız beni geçenlerde face den bulmuş. biraz muhabbet ettik konuyu o güne getirdi. çok güzel bir gün olduğunu falan söyledi. eski kız arkadaşımın ev arkadaşıyla yattığım için huzursuzum aslında. sizce bu kızla yine buluşayım mı? diğeriylede görüşmüyorum zaten.

0|0
19|7

En İyi Kız Görüşü

• hala aynı evde kalıyolarsa sakata gelirsin de, aynı evde değillerse buluş gitsin yav. bişi olmaz.

1|3
    2|0
    • Helesükür anlayisli biride cikmis :D +1

• Konustuklrini sanmiyorum o yuzden ayni degildir bence

• bi sor da sakata gelme.

Kızlar Ne Diyor 18

• İçim bulandı valla,gel de evlen...Gel de birine güven...Hey allahım yaa

4|0
    0|2
    • şimdi bu herif bunları yaptı diye evlenmiyceksen evlenmeyi haketmeyen asıl sensin

• Alla alla sanki sadece erkekler yapıyor bu tür ilişkileri.

• nasıl insanlar var ya.. yazık yazık.. aynaya bakta azcık yüzün kızarsın

3|0
    0|2
  • Pes pes pes.Ne işin var.Eskide olsa sevgilinmiş.

Sen onun arkadaşı ile olmaktan söz ediyorsun. Hadi bir kere yaptın hata.

Devamını niye getiriyorsun.

1|0
    0|2
    • işte bende bu noktada birilerinde akıl alayım dedim ama özellikle kızlar ön yargılı olarak direk bana yüklendi.

• Missdi siz kadinlar her an herseyi düsünebiliyosunuz sizin bu yeteneginiz var bizim böyle bi yetenegimiz yok. Onun icin herseyde karsi cinsi sizin gibi sanmayin kiz kuyruk sallamasaysi ozaman haksizmiyim ? Kardesim kizi mutlu etmis suc oglanda degil

• Düşünme yeteniğiniz yoksa düşünüp fikir verenleri dikkate alın.

• aynı şeyi eski kız arkadaşının yapmış olduğunu düşün ona göre ne yapman gerektğine karar ver pesss yani ...

3|0
    0|2
  • Eski sevgilin açısından hiç mi vicdan yapmıyorsun ? Tam tersi senin başına gelse tepkin ne yönde olurdu acaba

2|0
    0|2
  • Nasıl ya.Başta eski sevgilinle sonrada arkadaşıylamı beraber oldun.Bu ne çirkin bişey.Hala görüşeyimmi diyosun bide.O KIZ ve sen eski sevgilinin yüzüne nasıl bakcaksınız

3|0
    0|2
    • ben eski sevgilimle görüşmüyorum. o bitti geçti. diğer kızda görüşüyor mu bilmiyorum. görüşmüyorki böyle bir teklifte bulundu

• Aaa sorulur mu buluş tabi sonra karşı komşunun zilini çal. Sonra alt komşu. Arkadaşlar bitsin akrabalara el at falan. Yürü koçum

0|0
    0|1
  • tüüü sana ulan sizin gibiler yüzünden biz mutsuz oluyoruz kaç tane kız var neden eski sevgilinin arkadaşı yazıklar olsun ! aldatılmamın acısını çıkartıorum

2|0
    0|2
    • benim kıimseyi aldattığım falan yok. ikiside kendileri istediği için benimle birlikte oldu. aldatan birisi varsa o da kızın ev arkadaşı. ikiside benim o an sevgilim falan değildi..

• Sana bir şey dahi diyemiyorumda o arkadaşa yazıklar olsun, tam sopalık.

3|0
    0|2
  • hay maşallah. Canın kimle istiyorsa onla ol yani bu satten sonra.Olmadı o . Oda olmadı öteki beriki. Üst kattaki komşu gibi . Abartmışsın bence. Tercih yap.

1|0
    0|2
  • bu ne hız be ya

0|1
    0|1
  • grup yap kasedi trtde yayınlat

1|0
    0|2
  • onu bunu bırakta o nebiçim arkadas ya..Düşman başına.

1|0
    0|2
  • Senin hiç erkeklik gururun yok mu

1|0
    0|0
  • anam sen naap biliyonmu git bütün kız arkadaşlarıyla birlikte ol ..genede doymassın yaa

0|0
    0|2
  • Cok cirkin bisey , bence utanmalisin .. sana sadece aciyorum ..!

2|0
    0|0
  • yazık işte erkek içgüdüsü nefes alsın yeter..

1|0
    0|0
  • buluş bence nolcak eski sevgiline vicdan yapmak zorunda değilsin

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Helal kocum be :D onu bunu gecde hangisi daha tatliydi ? :D

0|2
    3|0
    • :D ikincisi daha iyiydi. gecede seslerden epey bi tahrik olmuş sanırım :D yok bilader bu kızlardan cacık olmaz hepsi namus bekçisi kesilmiş. kızların kendisi kuyruk sallıyor biz suçlu oluyoruz

• Haklisin bakma sen bunlara olayi caktirma ise devam ;) eksileyen bayanlar öpüldünüz :P

• Senin zaten niyetin belli boş yere sorulmuş bu soru. Bu sorudan ziyade cinsel itiraf olmuş

1|0
    0|0
  • kaşınıyorsa kaşı hacı yoksa bunların böyle dediklerine bakma anında aldatırlar (genelleme yok tabi :) ) sen devam et dikkatli ol ön mesajlaşma yap önce :)

0|0
    0|0
  • arkadaşını da çağır grup yapalım yoksa gelmem de

1|0
    0|0
  • buluş yap rahatla

0|0
    0|0
  • "Gerçek" Hikayeler detected :)

0|0
    0|0
  • sen kopmuşsun be arkadaşım...