Ters ilişki sahtekarlık mı?

kişinin kendi kanaati yadırgamıyorum ve saygı duyuyorum ama bana kandırmaca ve cesaretsizlik gibi geliyo eğer bakire olsaydım ve sevgilim böyle bişey teklif etseydi ayrılma needenim olurdu..yani yiyosa normal yap derdim e elini taşın altına sokmuyosan da yapamazsın yüreksiz derdim..ve olay şu oluyor ben bakireyim ?iyi de daha kötüsü arkadan yaptın ve zevk almadın artı sonraki sevgilini eşini bakireyim diye kandıracaksın yazık değilmi yap paşa paşa yaptım de ya istiyosa ister ama sen dürüst ol yetr ki :((((

0|0
7|20

En İyi Kız Görüşü

• çok da yadırgayamıyorum ben bu kızı aslına bakarsan. onun da hormonları var. ama bi yandan da kafasına vura vura öğretilmiş tabular var. korkuları var. cinsellik herkesin ihtiyacı sonuçta, ama "her sevgilim bi kere versin, ama karım bakire olsun." zihniyeti devam ettiği sürece bu kızın başka ne şansı var ki. cesaretsizlik evet, ama kime göre? benim işim gücüm var, kimseye muhtaç değilim diyen kadına, sen bakire değilsin derse bi adam, kadın s*ktit git diyebilir, umrunda da olmaz. ama ya o kızın böyle bi seçeneği yoksa? en temel iç güdülerine hakim ol, hormonlarını durdur deme hakkımız var mı?

cinsellik istedi diye kimseyi yargılayamıyorum ben. kadını kendi bedenine yabancılaştıran zihniyetin suçu bunlar hep.

3|2
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 20

• bakire olup anal yapmak , burun deliğinle kahve içmeye benzer..haa sahtekarlıkmıdır evet tek şartla ; yemediği nane kalmayıp ama ama ama ben bakireyim el değmedi elime( doğrudur eline el değmedi ama en kuytularına neler deydi ...) diyenler için sahtekarlıktır...bi başka görüş açısına göre off sıkıldım yaa isteyen istediği gibi kullansın deliklerini boşverin be yaaaaa

0|0
    0|0
  • kisilerin kendi secimi. bakire kalayim arkadan yap demek sahtecilik, ama normal bir iliskide anal seks de yapilabilir taraflara bagli olarak.

1|1
    0|0
  • düpedüz sahtekarlık hemde...

0|0
    0|0
  • Katılıyorum

0|0
    0|0
  • Niyeti bakire kalayım durumuysa sahtekarlık tabiki

0|1
    0|0
  • (bkz: az bulunan kız)

bu modelden bi tane de bana lazım.

0|0
    0|0
  • kadinlarin analdan zevk almadiginimi saniyorsun hatda normalden daha fazla zevk alanlar cogunlukta ve sahtekarlik kismina %100 katiliyorum aldatmaca

0|0
    0|0
    • numara yapıyolardır :)))mahsustan orgazm numarası gibi,bu cok yaygındır

• inşallah basur olurlar

2|0
    1|1
  • öyleleri kıymete biniyo malese,namuslu tayfası.

0|0
    0|0
  • pis iş bunlar

0|0
    0|0
  • kandırmaca diyelim..yok sevgilim seni çok seviyorum namusuna zarar gelmesin arkadan yapalım dieyen çok kişi var...

0|0
    0|0
  • melekcim keşke benimde seningibi düşünen bi sevgilim olsaydı

0|0
    0|0
  • yoo ben sevgilimle her ikisinide yaptım hiç de aldatmaca gibi düşünmedik.

0|0
    0|0
    • bak kendının dıyosun her ıkısını de yaptım dıye helal cesursun...

• tebrik ederim sonuna kadar haklısın bence dürürstlük en iyisi katılıyorum sana

0|0
    0|0
  • bence sahtekarlığın en önde gideni

0|0
    0|0
  • doğrusu senin söylediğin...

0|0
    0|0
  • sonraki sevgilini ve eşini bakireyim diye kandıracaksı sözün için +1

0|0
    0|0
  • onlar kendılerını kandıryor

0|0
    0|0
  • malasef şimdiki kızlar öle

0|0
    0|0
  • adam belki anal seviyordur ?

0|0
    0|0
    • o ayrı bısey zevk meselesı ama sırf bakıre kalayım dıye ugrasanlara ve basıma iş almım dıyen erkeklere lafım

Kızlar Ne Diyor 6

• Hem de ne sahtekarlık..

Erkeklere acıyorum ben kuzum evleniyor hevesle,evlendiği kız da rolünü iyi oynuyor,hiçbir şey bilmiyor tavırlarına yatıyor,ya da bana izin ver diyor birkaç gün falan,adamında hoşuna gidiyor kız oğlan kız aldım diye:-) hmm tabii gerçekten bakire olupta gerçekten korkan kızlarda var..ama konumuz gereği ters ilişki yani vajina yerine kalçadan ilişki,özellikle lisedeyken gördüğüm birşeydi bu.birçok kız hoşlandığı çocukla ya sürtünme yoluya ilişkiye girer ya da anal yoldan.oral seks yapar,anal yapar ama o bir Bakire dir..evleneceği adama da sen ilksin der..

Ne diyelim Allah ıslah etsin.Ben bakireliğimi 16 yaşımda erkek arkadaşımla yaşadım,evleneceğim adamın zaten bu soruyu soracağını sanmam,sorarsa da söylerim bakire değilim diye..diğerleri gibi yalancı olacağıma dürüst olurum

1|0
    0|0
    • bence evleneceyn kişiye hiç anlatma daha hayırlı olur senin için önrünün sonuna kadar kafasını kurcalıcak bu olay

• sen rahat ol sprout,evleneceğim erkek benim bacak arama değil ona karşı hal,hareket,davranışlarıma,ona karşı olan aşkıma,sevgime bakacaktır,ona nasıl iyi bir eş olacağıma..artı evleneceğim bakir olmadığı sürece bana bu soruyu soramaz..

• Öyleleri altına hep sıçsa millette anlasa ne güzel olur.

0|0
    1|0
  • ak yolu varken bok yolunu neden tercıh ederlerkı

1|1
    1|0
  • Kesinlikle öyle.

0|0
    0|0
  • Beden bakire ruh f...şe :)

Öhöhhöö kusura bakmayan durum bu.

1|0
    1|0