18 yaşında bir bakire, umudunu yitirmeli mi?

Arkadaşlar bakirenin önde gideniyim...

Artık geç mi? Umudumu yitiriyorum.

Hep böyle gidecek gibi...

Rahibe olmayı düşünüyorum. Benden azize bile olur.

Siz kaç yaşınızda cinsellik yaşamaya başladınız?

İlla bekaret kaybetmekten bahsetmiyorum. Bir tene dokunmak. Sevişmek...

• 14-17'de başladım cinselliğe.
    32% (7)41% (18)38% (25)Oy Ver
  • 18-19
    36% (8)18% (8)24% (16)Oy Ver
  • 20-24
    14% (3)16% (7)15% (10)Oy Ver
  • 24+
    5% (1)2% (1)3% (2)Oy Ver
  • Henüz yaşamadım.
    13% (3)23% (10)20% (13)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|30

En İyi Erkek Görüşü

• Her şeyin bir yeti ve zamanı vardır. Önemli olan doğru zaman, doğru kişi.

3|0
    0|1
    • Çok geç oldu artık. Ufukta kimseler görünmüyor. :(

• Yanıtlayan bey haklı, hisleriniz gayet olağan ancak doğru insan ile olmadığınız zaman bu size üzülmekten başka bir şey getirmez, sizin istedikleriniz çok masumane ancak sizi isteyecek olan insanlar sizi ne olarak görüyor, istedikleri sizinkine paralel mi? Hakiki bir sevgi ile karşılanabilecek şeyler sizin diledikleriniz, o da bir bey ile ancak zaman içerisinde oluşan bir süreçtir ve ileride eşi nazarıyla bakabildiğiniz insan size bu bağlılığı verebilir ancak...

• Yine sizin kararınız ancak yaşınız gereği muhtemelen eğitiminize devam ediyor olmalısınız... Bu aradıklarınızı illa ki bulacaksınız, hepsi zaman ile olacak, siz geleceğinizi kazanmalısınız öncelikle...

Erkekler Ne Diyor 29

• evlenene kadar bakire kalanların hali noolcak peki 25 27 yaşına kadar veya hiç evlenmeyen ve hayatı boyunca bakire kalıp o şekilde ölenler? :)

2|0
    0|0
    • Benim bakış açım farklı onlarınkinden. Onlar hallerinden memnunlar. Mutlular. Ben değilim.

İstediklerimi yaşayamıyorum.

Umarım burdan yavşayanlar çıkmaz.

• bunun çözümü basit çok istiyorsan bir erkekle yatabilirsin ortalık abaza kaynıyor ne diyim ama bence yapma yani :)

• İğreniyorum onlardan :( Yapmam :(

• Daha yaşın erken

Ayrıca o cinsel istekleri bir sen yaşamıyorsun, her kadın yaşıyor...

Zamana bırak sadece, aceleci davranma aksi takdirde neleri isterken neler neler bulursun...

Bu hayat bir bakirelikten çok şey taşır, fakat bir kadında bir bedenden fazlasını taşır, isteklerinin dürtülerinin esiri olma. Şayet istekleri ve duyguları kullanan bu dünyada hat safhada. Ve sen dizginle nefsini, elbette bir gün bunu da tadacaksın, şayet bunu tatmak ugruna da ne gönlüne ne bedenine eziyet çektirme..

Sabırlı ol, zamanı gelince herşeyi yaşarsın, kendinden de umudunu kesme.

2|0
    0|0
    • Gelecek gibi görünmüyor. :( 60 yaşıma gelirim ve ilk erkeğim bir jigolo olur :( Sonraki de. Ondan sonraki de... :(

• Bundan 4 sene önce de tek başıma kalmıştım. Daha 14'ümde tek derdim cinsellikti. Yine evden çıkmıyordum, yine kimseyle tek laf etmiyordum. Tek başıma ''ben neden hala...'' diye ağlıyordum tüm gün. Buraya geleceğimiz kesinleştiğinde zaten çok korktum. Biliyordum yine böyle olacağımı.

Ama neyse ki bu o kadar ağır değil. Birazcık yaş olgun olunca. Ama şimdi de yaşımdan dolayı endişeliyim. ''Ya hep böyle devam ederse?''. ''Bu yaşta bu kadar toy olmak utanç verici.''. Böyle düşünüyorum sürekli. :(

• Hedefsizlik amaçsızlık zaten bu konuya odaklanmana neden olmuş...

Belli bir hedef koy önüne, istemeyerek de olsa açıktan o liseyi bitir, üniversiteyi kazan, kendini geliştir, kariyerini geliştir, YOKSA Bİ ÖMÜR AİLENE VE İLERDE KOCAN OLACAK ADAMA ESİR YAŞARSIN. Bugün bu yaşadıgın hayatı istemiyorsan yarın için bir an önce bişeyler yapmaya çalış...

Aksi takdirde hep böyle devam edebilir...

• en güzeli evlenmeden bazı şeyleri yaşamamak. sonra hastalık haline geliyor insan sapıklaşıyor. insan hayatta prensipleriyle yaşamalı bence asıl zevkin alası onda

1|1
    0|0
  • gayet normal kızım daha yaşın cok erken

1|1
    0|0
  • KIzIm nedir bu sendeki s..ilme merakI

0|0
    0|0
  • 65 yaşında bakire teyze tanıdım !

Park'ta oturuyordum baktım yanıma geldi oturdu müsaade isteyip

Neyse nerelisin felan derken evli olmadığını öğrendim

Teyze hiçmi yapmadın bakiremisin dedim !

Dedim yani harbi harbi ;)

Bakireymiş ...

0|1
    0|0
  • 18'den önce yaşamak saçmalık zaten

2|2
    0|0
  • 17 yaşında idim. 20 li yaşlarda bir kız ile çıkmaya başladım. Benim ne ev ayarlayacak ne de onu öpecek cesaretim vardı. O hepsini ayarladı. Arkadaşının evinde kaldık, böylece hayata atılmış oldum.

0|1
    0|0
  • bizim komşunun kızı 36 yaşında evlenmişti ve biz dalga geçmiştik kendi aramızda " enişte artık hiltiyle deler, beton gibi sertleşmiştir bunun zar" diye. Aradan 15 sene geçti ve çocuğu olmadı. Sanırım enişte hiltinin ucunu kırdı :) Ben ilk seviştiğim de 17 yaşımdaydım ve seviştiğim bayan ise 20 yaşındaydı.

0|0
    0|0
  • illa o deliğe girip çıkmasına gerek yok...başka türlüde yapılıyor

0|0
    1|0
  • Bu acelen negduyan 30 yaşındasın zannedecek azgın seni

2|1
    0|0
  • Belliki ibineliğine yazmışsın bunu sen liseli hadi git yat

1|0
    0|0
  • inanmıyom ben kızlar bence 8 yaşında başlıyorlardır.

0|1
    0|0
  • 22 yaşındayım ..

Daha hiçbir kizin elini tutmadım

Sen anladın sanırım

0|1
    0|0
    • Halinden memnunsan sorun yok. Ya da inançların bunu gerektiriyorsa. Benim durumumdaysan kötü.

• Kızım sen azmış gibisin 18 yaşına geldim hala veremedim diye umudunu yitirme en yakın zamanda evlen.

1|1
    0|0
  • Soruyu okumayıp direkt anket şıklarına bakınca cinselliğe kaç cm lik penisle muhatap olarak başladınız kızlar tadında bir soru imajı var.

0|0
    0|0
  • evlen eşinle yap...önüne gelen bir züppeye kendini becertmek hiç de iyi bir şey değil...ben şahsen bakire olmayan biriyle evlenmem ...evlensem bile ikinci gün boşanma davası açarım...doğru babasının yanına postalarım...

0|0
    0|0
  • daha dur acelen ne bu hava değil su değil

0|0
    0|0
  • Ben 14 yasinda

0|0
    1|1
  • oyy kıyamam :D çok da güldüm rahibe olma durumuna ya :D ben de bakirim daha üzülcek bir şey yok bunda üstelik senden iki sene fazla yaşadım :(

1|0
    0|0
  • Mrb. Aynı durumdayız. Ama ben hem erkeğim hem 22 yaşındayım benim için daha zor. Hiç birşey yaşayamadım kimseyle henüz. Üstelik beni tutan bir inanç ya da din de yok. Peki sence güzel birimisin? Benim çekici olduğumu söylüyor arkadaşlarım. Ama durum farklı bende. Sen neden yapmıyorsun birşey peki?

0|0
    0|0
    • Merhaba. Dışarıdan okuyorum okulu. İstanbul'da birkaç kız arkadaşım vardı sürekli görüştüğüm. Bir tek onları bilirdim. Şimdi İstanbul'dan da oldum. Taşınmak zorunda kaldık ufacık bir ilçeye. Neredeyse iki ay oldu taşınalı. Evden çıkmadım. Niyetim de yok. Böyle bir hayatım var.

• Tamamen ilkin mi oldu söz konusu kadın? Yani öpüşme vs.

Benim halim çooook karmaşık. İstersen ekleyebilirsin. Burada olduğunda söyle bana. Kaldırayım gizliliğimi geçici olarak.

• Evet, bu son 1 haftada 2 kişiyle daha ilişkiye girdim. Ben burdayım. Gizliliğini kaldırabilirsin.

• valla ben yurtta bulduğumu götürüyorum

0|0
    0|0
  • Saçmalama daha çok erken.. Daha üniversite hayatın var :D

0|0
    0|0
  • ben 15 yaşında lisede ilk deneyimimi yaamıştım

0|0
    0|0
  • Ya galiba şaka yapıyosn demi? 18 diyosun geçmi kaldım diyosn.Lütfen yapmayın böyle kızlar, ne geç kalması, du bakalım hele, o günde gelir elbet :) Uygun biri denk gelince yaparsın.Merak etme daha önünde çookk zaman var.

0|0
    0|0
    • Erken mi ki. Genç miyim ben?

• I-ıh.

• Ok sen bilirsn.Galiba sohbeti pek sevmiyosn.Yardımcı olmak istemiştim.Bende yalnızım çünki. :(

• bu yeme çok sazan takılır bence :D

1|2
    0|0
  • 14

0|0
    1|0
  • hayır böyle şeyler düşünme sen doğru yoldasın ilerde istediğin gibi olacaktır, bende 21 yaşındayım bakirim pişmanda değilim

3|1
    0|0
    • Allah yolunda ilerleyen biri değilim.

Ama beni bakire tutan, aşk istemem. Bulacak mı acaba gerçek aşk beni :(

Hiçbir erkekle çıkmadım, sevgili gibi konuşmadım bile. Muhafazakar olduğumdan değil. Sevemediğimden.

• Allah hayirli kismet nasip etsin. Ama soranin dusunme tarzi farkli senin soylediklerin onun icin bir anlami yoktur.

• anlamsizdir olacakti*

• Seni önce tebrik ediyor sonra kınıyorum. Bununla övüneceğine dalga geçiyorsun aferin !

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• 18 yasındasın ve geç mi diyorsun böyle düşünmen agır saçmalık

3|2
    0|0
  • Ben de böyle düşündüğümde 18'dim. Bunca zaman olmadı herhalde hiç olmayacak diyordum. Üniversiteye başlamadan bir şeyler yaşadım ama. Sevdiğim kişiyle olmadı, amaan öpüşmek bu muymuş yani o kadar beklediğime değmemiş dedim. Önemli olan o doğru kişiyi bulabilmek ve sabretmek sabretmek :)

0|0
    0|0
    • Ne zaman yaşayabildin :(

• Bir kez mi öpüştün? Başkası olmadı mı sonra

''Öpüşmek bu muymuş'' demenin nedeni anlaşılıyor. Tutku olmazsa olmaz o :) Aşk olunca başkadır

^_^

• Tabii ki öyle çok yavan oluyor :) Başkaları da oldu ama aşk meşk olmadı. Bir tanesinden zevk almıştım aslında ama öyle unutulmaz olmuyorlar işte :)

• 23 yasımdayım ölmedim hala yaşıyorum ana fikri aldın sen ;)

2|3
    0|0
  • Abartma 18 yasindasin kocalmadin daha duyanda 30 yasinda sanacak. Dokundum 18 yasimda. Bakireyim kocama sakliyorum kendimi bence sende oyle yap ;)

1|1
    0|0
  • :D16 amaaaa benim ilkimde sonunda o oldu işlh öylede devam eder

4|1
    0|0
    • Mutluluklar bir ömür boyu size. :) Darısı benim başıma.

• Evet 2yıl sonra tam ilişki yaşadık şimdi 19 yaşındayım nişanlıyız işlh okulum bitince evlencez

• Bir yastıkta kocayın <3

• 18 mi ooo çok geç kalmışsın istesen de kimse sevişmez artık senle:))

1|1
    0|0
Yükleniyor...