Biz mi cinselliği aştık yoksa cinsellik mi bizi aştı ?

Sorunlardan sorulardan biraz uzaklaşalım değil mi biraz da eğlenelim peki soru şu biz mi cinselliği aştık yoksa cinsellik mi bizi aştı burada yazılanlar ve sorulanlar ve cevaplananlara bakarak sordum bu soruyu ?

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• aştık, her ne kadar aşsakda erkeklerin çoğu ilişkiye girecek bayan bulamıyor.

0|0
    0|0
    • Peki bu her bayanla yatarım dediği için olabilir mi ? Ya da her bayana verecek gözüyle baktığı için de olabilir mi ?

• O işte ondan kaynaklı ret edilme korkusu oysa her şey gibi o da doğal yani hayır cümlesine de alışmaları gerekiyor

• ya mesele hayır meseleside değil, hayır diyorlar bide üstüne bir daha konuşmam diyorlar. Hatta aniden bağırma ihtimali bile var, sağa sola söyleme ihtimali var. varoğlu var. Kız erkeğe teklif etse hayır dese olay biter ben senle konuşmam falan demez çoğu zaman.

Erkekler Ne Diyor 9

• bizler aştık artık cinselliği .bizim aşmamıza nedende cinselliğin daha kolay yaşanması ve tercih edilmesi .yaşaması artık zamana ve uygunlu ğa bağlı değil .istekler ve cinsel hazzın yoğunlaştığında artık kişi bunu yaşanası zorunlu olarak görüyor .bir ihtiyaç oldu .ayıpsanacak ve hayatta bir engel olabilecek bir durum olarak görülmüyor artık

0|0
    0|0
  • Niye değişmeyen tek şey değişimin kendisidir.. sonuçta yaşam tarzlarımız da zamanla değişiyor...insanların seksi yaşamasından daha normal ne var ki?

0|0
    0|0
  • cinsellik bundan 10-15 yıl öncesine kadar cok daha toplum içinde konuşulan paylaşılan bir olay oldu

0|0
    0|0
  • Biz cinselliği aştık + aşırttık + zedeledik + ezdik

ayaklar altına serdik :)

cut.

0|0
    0|0
  • yaşayamayacagımız şeyleri hayal ediyoz belkı ondan

0|0
    0|0
  • ne yaşadıgınıza bağlı sanırım evlisiniz ne kadar tutkulu ne yaşadıklarınıza baglı

0|0
    0|0
  • hayallerimiz bizden önde gidiyor. hatta biz duruyoruz hayallerimiz gidiyor :D sjdkgbskjbgsg

0|0
    0|0
  • onu bılmemde sımdıkı henclık kendını harbı astı ben dahıl :)

0|0
    0|0
  • iyi bir kaptan okyanusu geçer suyun bütün nimetlerinden faydalanır güzelliklerini görür ama gemiyi batırmadan limana getirir. Bu cinsellik işlerinde malesef bir çok genç arkadaşımız boğulmuş durumda. Cinselik güzeldir zevklidir iii hoş ama bokunu çıkartmamak kaydıyla. 7/24 sex düşünmek bence kalitesini azaltır ne demişler bal yiyen baldan usanır. Herşeyin ölçülüsü güzel ve kaliteli

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• aştık abarttık hayatın odak noktası haline getirdik... sapkınlıklar hikayeler o bu derken ahlaken de yozlaştık...

2 yıldır felçli eşime bakıyorum. cinsellik evlilikte önemlidir değerlidir. cinsellik her şeydir be. penisi küçükse bırakın vajinası çirkinse kaçın kaçın

hayatın gerçeklerinden o kadar uzaksınız ki...

hala kaç santim yeter diyorsunuz

hala insanlığı bacak arasında arıyorsunuz

eşim altını değiştirirken ağlıyor daha 42 yaşında

cinsellik bizi aştı

sizi bilmem

1|2
    0|0
    • Buradan eşiniz için sadece Üzgünüm diyebilirim ve başka bir şey yapamam hiç kimse böyle bir olayla karşı karşıya kalmak yaşamak istemez orası da ayrı bir şey biraz özel olacak bu sorum arzu ettiğiniz takdirde cevap vermeyebilirsiniz yanlış anlamayın lütfen benimkisi bir merak bu siteye neden üye oldunuz ?

• Evet bazı şeyler insana zor gelir bir şekilde çıkar yol arar bazen bulur bazen bulamaz sabır her şeyin ilacıdır hayat her şekilde devam ediyor ve insan her daim yaşamaktan yana karar kılar

• ben durumunuza çok üzüldüm. mesajlarınızın üzerinden biraz süre geçmiş ama ben yeni gördüm. ve kayıtsız kalamadım yaptığınız bu fedakarlığa. ben bekar ve evlenme gayesi içinde olan bir erkeğim. yaşım 32. birlikte olmak için baktığım kızların hep güzel olmasına, seksi görünmesine önem verdim. elbette iyi insan olması ve düzgün bir ahlak ile iyi bir kariyer sahibi olmasına yönelik beklentilerim de var. ama burada paylaştığınız bu bilgi var ya. bana bambaşka bir bakış açısı getirdi...

Yükleniyor...