Kapat

Sevgilimde erken boşalma sorunu mu var?

Başladıktan en fazla 5 dk sonra boşalıyor silcen erken boşalma sorunumu mu var ne yapmalıyız?

0|1
3|8

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 7

• Kesinlikle evet hani 10-20dk da bosalsa neyse ama 5 dk diyosun burdan belli zaten erken bosaldıgı

ya hic geciktirici kullandımı

0|0
    0|0
  • Sevgilne 31 cektir tam boşalacağı anda dur ve inmeye yakın tekrar başla ve dur 3 kez bu işlemi tekrar et 1 hafta boynca. değişim olacaktır. bir de testislerinn dibine kelepçeler yad lastikvar ondan takabilsn

0|0
    0|0
  • ön sevişmeyi uzun surelı yapın işe yarar bendede vardı böyle halletık :)

0|0
    0|0
  • Doktora gitsin lustral antideprosyon ilaci icsin

0|0
    0|0
  • erkn bosalma psikolojık bır sorundur

0|0
    0|0
  • Benim 8-9 dakika suruyor en fazla o da az demi?

0|0
    0|0
  • Destek sart...en az 1saat surmedikten sonra anlamsiz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Canım bunu problem haline getirip sevgiline yansıtma bazen erkekler çok tahrik oldukları içinde erken boşalırlar kimi zaman da uzun süreli ilişkiye girmediklerin de de çabuk boşalırlar erken boşalma problemi var diyebilmen için onunla her gün ilişkiye girmelisin ki her gün aynı şekilde oluyorsa o zaman bunu diyebilirsin ki bunun da tedavi yöntemleri var eğer sen de o kişiye böyle psikolojik olarak baskı yaparsan sonu daha da kötüye gider o kişi için

0|1
    0|0
    • Ona bellı etmıyorum

• Bence de etmemelisin sende bunu fazla duşünmemelisin çünkü o kişi belkide çok tahrik oluyor seninle birlikteyken hani bilmiyorum hafta da kaç kez cinsel ilişkiye giriyorsunuz bunların hepsi etken yani

• evli bir arkadaşım eşinin sexi 5 dklık görev dagılımı diye tasvir ettiğini sölemişti. boşanma aşamasındalar. durum böyle de olabilir , bir düşün bakalım sen ve o nasıl bir iletişim içindesiniz,

ilişkinizin formu ne , vs.

tantrik sex çözüm- yalnız çok arabesk kadınım uğraşamam diyosan, sex öncesi bir part boşalmasını sağla, artık bunu hangi yolla yaparsın bilemem.

0|0
    0|0
  • 5 dk çok az canım ya erken boşalıyor değil çok erken boşalıyor :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...