Bu Çelişkiyi Çözemiyorum sitede sizce neden?

1 yıldır sitedeyim düzenli takip ederim..genelde penis boyu ile ilgili sorularda dikkati çeken acı ile birlikte zevk verdiği düşüncesi.ve sürekli cevaplarda kızların yazdığı birşey ama fark ettiğimde bunu söyleyenler bakire..sonra çoğu soruda 1 yıl veya daha fazla hiç orgazm olamamış zevk yerine acı çekmiş kadınlar var ve hala zevk alamadıkları için soru sorduklarını gördüm.araştırmalarımın bazılarınıda kadınlar üzerinde yaptım, penis küçük olsa bile kadının ruhuna hükmetsen ve tüm bedenini uyarmak için nasıl birşeyler yapılır onu düşündüm, çünkü kadınlar göğüs, boyun, kulak memesi bir yerden zevk alıyorlar buda vajinal orgazme erişmelerine yardımcı.orgazm olmaları için tek etkenin penis in girip çıkıp büyük olması gerektiğini düşünmüyorum.o kadının beyni önemli ne kadar rahat, kendisini orgazme hazırlamışmı erkek o kadının ruhuna ne kadar hitap etmiş, önsevişme yeterlimi, ıslanma, tüm bedenini etkilemişmi bunlar önemli gibi geliyor birde özellikle dikkatimi çeken bir p*rnoda, erkek gidip gelmede seriye bağladı ama baya hızlı, kızın nefesi kesildi hıçkımaya başladı orgazm oldu sanırım ve boyutu normaldi işlevde gidip gelmede önemli ruhen kadınında erkeği hissetmeside etken sanırım..çözemediğim hiç bu duyguları yaşamamış bakire olup büyk penis isteyen kızlar daha eline erkek dokunmamış nerden acıdan zevk alındığı kanısına varmış?evli olanların çoğu acı çektiğini zevk almadıklarını söylüyor

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• soru son derece mantıklı ve gerçek anlamda bir soru...

penisin acı ile zevk vermesi gerektiğini savunan bakire ya da sadece zarı bakire kızların aslında samimiyetine inanmıyorum. birileri burda seksi mazo-sadist biçimde yansıtırken onlar da öyle olması gerektiğine inanıyorlar ve yaşamasalar da laf olsun xper dolsun diye evet canımızı yaksın diyorlar. 20 cmlik penisle karşılaşınca napacaklarını çok merak ediyorum.

penis boyuna gelecek olursak gerçek anlamda kadını tatmin edemeyecek kadar küçük penis sahibi erkek azdır diye düşünüyorum. ki sekste kadını tatmin eden son şey penis aslında. ruhuna dokunmadığınız, kalbini fethedemediğiniz, ön sevişmeyi hakkıyla yerine getirmediğiniz bir kadını salt penisle asla tatmin edemezsiniz. orgazmı yaşasa bile ruhu aç kalkar o yataktan...

son soruna kendi adıma cevap veriyorum sevişirken asla canımın yanmasına dayanamam. eğer bu karşı tarafın fantezisi ise bir yere kadar kabul edilebilir ama benim canımı acıtsın biçiminde bir isteğim olmadı olamaz da... kadının canını penisiyle ya da saını çekerek ya da başka türlü yakmaya çalışan erkeğin ya da bundan keyif alan kadının ruhsal anlamda bir sıkıntı ya da geçmişten getirdiği bir eksiklik olduğunu düşünürüm..

saçını okşamak, gözlerine bakmak, güzel sözler söylemek ve duymak yerine bana küfür etsin saçımı yolsun kalçamı tokatlasın diyenlerin büyük kısmı seksi yaşamamış izlediği hard p*rnolardan etkilenmiş kızlardır

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Demiyorum boşuna cinsellik bölümü 'Gizlilerin ' seks hikayeleri ile geçiyor .

0|1
    0|0
    • okuyan kızlarda birşey sanıyor sevgilim bu sitede takılıyorsa vah halimize :)

• hepsi sallıyor işte burda yaz yaz okusunlar

0|1
    0|0
    • korkuyorum sevgilim takılıyorsa saçma sapan düşünce aşılıyorlar sallayıp duruyorlar

• en azından cinsellik bölümüne girermi bilmiyorum da ben ona boy ile alakalı birşey demedim tek dediğim ben benim sevgilimsen devam edersin eşim olursun ileride ne diyorsun saçmalama dedi ne olursa olsun seninim dedi bakalım :)

• hayırlısı olsun hakkınızda. aşağıdaki uzun yazan arkadaşın hakkı var hepsi sallıyor bunların dediklerini kafya takma

Erkekler Ne Diyor 1

• güzel yazmışsın , o yazıyı okuyup anlayabilen biri nesibeyle bize yarabbim :)

nerde o saatlerce gözüne bakıp ağladığım kadın

nerde saçının her teline ayrı ayrı dokunduğum kadın

hayalmisin be güzelim varmısın yokmusun bilemedim

nerde o sabaha dek okumaktan bıkmadığım kitap

her hücresine isim koyabileceğim kadın nerdesin ? :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...