Erkek niye aldatır (mesajlaşarak)?

arkadaşlar eşim beni aldattı mesajlaşarak 6 ay kadar da sürmüşş ve yakalndı (hazin son) onu daha terketmedim yani yapamadım çok yalvarıyoo karşımda hüngür hüngür ağladı özür diledi asla aşk yoktu aramızda şeytena uydum cinsellik konuştuk ama ben seni seviyorum diyo yatakları tabiki ayırdım bir çocugumuz var ne affedebiliyorum nede terkedebiliyorum ne yapayım ben ölüyorumm!

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• ayrılmayın zamanla eski karı koca arasındaki samimiyete dönmeye çalışın ama zamanla burnunu sürte sürte ama abartmadan yatakları ayırmakla iyi yapmışsınız ama çok abartmayın aradan bir ay geçmişse eğer artık birlikte yatın ve artık oturup konuşun çok abartmayın çünkü erkek her zaman cinselliğe yakın olduğundan tekrar sizde bulamadığını dışarlarda arayabilr çok sabırlı olun aranızda birşey olmuş ki başka kadınlara gözü kaymış durupduruken olmuşsa cahilliğinden kendinibilmezlikten en basit tabiriyle siz daha iyi bilirsiniz tekrar söylüyorum dinleyin yanında olun abartmayın denge meselesi çok abartırsanız sizi cepte bilir ya da tersi sizden tamamen soğuyabilir tekrar etmek gerekirse yatak ayırma işi en fazla bir ay olsun eğer o kadar süredir ayrı yatıyporsanız artık birlikte yatın kocanızı dinleyin ve bir daha olursa artık ayrılmayın demeye kimsenin hakkı yok orası size kalmış ama şimdi ayrılmayın hem çocuk için hem aile saadeti için çabalamalısınız geekirse evde afedersiniz çıplak gezin ama kocanızın gözünü dışardan alın cinsellik konuşma isteğini başka kadınlarla değilde sizinle yapsın gerekirse cinsellik konuşun erkekler çozuk gibidir istediklerini verirseniz istediğiniz gibi yönlendirisiniz ama kılıbık etmeyin olmasına da izin vermeyin eğer kocanızın gözünü dışarıdan alırsanız ailenin kurtulması dışında manevi olarak alacağıznı sevabı Allahın lütfu rızası çok çok çok fazladır unutmayın ...Allahım yardımcınız olsun...

0|0
    1|0
    • teşekkür ederim birazda olsa umut oldunuz bir bilseniz neler hissettiğimi hiç haketmemiştim bu yaşadıklarımı kendisi de diyor zaten seninle bir ilgisi yok diyo eşşeklik ettim yuvamı ne hale getirdim diyo hüngür hüngür ağladı karşımda ama bu ilk değildi bir sürü yalan söyledi bir çok kez ondan şüphelendim ama kanıtlayamadım sonunda çıktı ortaya ve yakalndı şimdi tamamen güvenim bitti hiç iyide hissetmiyorum neden ayrılmıyorum onuda bilmiyorum..

• abla diyeyim o zaman size:) bence psikolok olayını soruşturun gerekirse yaşadığınız şehrin merkezine gidin aile bağı kpmaması için gerekirse yapılmalı bir tarafın fedakarlık yapması gerekir...soruşturun sorun illaki bilen biri vardır ama bu yaşadıklarınızı söylemeyin insanların diine dolanmasın kocanızla aranızda kalsın ne için lazım diyen olursa uygun birşey söylersiniz aklıma gelmedi birşey söylediklerim fikir değil ben azıcık ilahiyat okuyan bir fakirim:)

• :)) tamam kardeşş çok teşkür ederim yazdıkların için bundan sonrası artık bana düşüyor zor ama gerçek:)

Erkekler Ne Diyor 12

• çocuğun yaşı büyükse ayrılabilirsin

0|0
    0|0
  • nE OLUYORKİ yatak ayırınca ..diğer tarafta tercih senin tabiki kabul etmek devam etmek artık elinde bir koz var ve karşı tarafında hiç kredisi yok ipler senin elinde belkide o senden korkacak artık !

0|0
    0|0
  • elindeki kartlara baktım zaten en iyi kartını oynamışsın xD

0|0
    1|0
  • vala yapacak bişi yok sanki ondan ayrılsan daha iyisinimi bulacaksın devam et bence artılarını ve eksilerini değerlendir ve tek başına gücün var mıorasını düşün ona göre karar ver sonuçta bu hayat senin...

0|0
    0|0
  • mesajlasmakta bir nevi aldatmadir sen ona her anlamda sadik kalabilmissen iyi ama yok sanalda orda burda az biraz konusmuslugum var diyorsan sus otur yok o yapti ben temizim diyorsan ber cezasini ihanet asla affedilmeyecek biseydir madem esin var ne diye baskasiyla cinsellik konusuyorsun lan hoduk derler adama

0|0
    0|0
  • can sıkıntısından:D

0|0
    1|0
  • erkeklerde kadınlarda aldatır ona isteidğini vermemişsindir neyse artık o! o da başka bir çöcüm aramıştır pişman olsada affetmezdim ben!

0|0
    0|0
  • Aldatma affedilmez amaa çok yalvarıyosaaa bir dene..

0|0
    0|0
  • Aldatmanın mesajı felan olmaz ..

0|0
    0|0
  • Ben soru başlığınıza cevap vereyim. Bir erkeğin aldatması ancak karşı taraftan/cinsten kaynaklanır. Siz belki farkında değilsiniz ama bu devirde kızlar çok abazalaştılar. Siz kocanızı hemcinslerinizden korumazsanız böyle kötü bir olay yaşamanız tabiki mümkün olur. Eskiden utanma, haya, edep vardı. Ama şimdi ise yok. Bu yüzden bunların olma olasılığı daha yüksek.

Son sorunuza gelirsek de adam belliki çok pişman. Affedip affetmemek size kalmış. Affedecekseniz bu kez eşeği sağlam kazığa bağlamayı unutmayın bence.

0|0
    0|0
  • mesajları cok fazla takma.

0|0
    1|0
  • evde gül gibi karısı var mesajlaşıyor bide cinsellik hakkında ne adamlar var ya kolay kolay affetme süründür.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ya ayrıl ya affet.

Yatağı ayırmak nedir aynı evin içinde.

0|0
    0|0
  • çocuk nedeniyle ayrılamıyosan,yatakları ayırmakla en iyisini yapmışsın.Çocuğun eğer yaşı büyükse ayrıl bence.

0|0
    0|0
  • offf çok zor bir durum bizmde bir komşumuz var kocası diğer komşumuzla aldatıyo onu kadın perişan. aldattığı kadında evli ve hamile haline şükret bnce komşumuz sürekli görüyo kadını elinden bişyde glmiyo. sadece mesajsa bir şans ver çnkü çocuğunuza yazık ama öyle bir korkut ki bidaha yapamasın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...