Prezervatif/Kondom kullanan erkekler zevk alıyor mu? Zevk almayan kız var mı takılıyken.

Prezervatif kullanan erkekler zevk alıyor mu Kızlarda benim gibi tenime teni değmesi lazım diyenler var mı?Hangisini tercih ediyorsunuz?

• Rötar
    5% (1)12% (10)11% (11)Oy Ver
  • Tırtıklı
    36% (8)23% (19)26% (27)Oy Ver
  • Çok ince
    55% (12)62% (50)60% (62)Oy Ver
  • Renkli
    4% (1)3% (2)3% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
rötar kullanan hiç mi yok yani şimdi türkiye deki en çok satan tür oldugu düşünülünce

0|0
3|17

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi tabii ki prezervatifsiz alınan zevkle prezervatifle alınan zevk kıyaslanamaz bile.

Bir kere sinirler arasına tabaka giriyor.

Ha çoğu durumda elbette gerekli. Hele cinselliği farklı insanlarla yoğun şekilde yaşayan biriyseniz prezervatif kullanmak kaçınılmaz. Anca sağlığından %90 emin olduğum kadınlarda kullanmam. Asla %100 emin olamayız ayrıca.

Kullandığımızda neyi tercih ederiz? Bakayım seçeneklere; renkli hariç hepsini kullandığım oluyor. Hepsinin amacı ve işlevi farklı neticede.

Çok ince olanı tercih ediyorum genelde. Aradaki tabakayı en aza indirgemek için.

Rötarı tercih etmem sıkıntı oluyor, en kalını o çünkü. Zaten ortalama 30-40 dk olan sürem insanın pestilini çıkaracak kadar uzamış oluyor. Her zaman kullanılabilecek bir seçenek değil.

Yeni çıkan Okey Sıcak Temas'ı da denedim; takdir ettim. Ettim yani, güzel.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• erkelerin zevkini çok ama çok azaltır condom kadınlarınkini çok etkilemez sebebi de şudur erkeğin penisinde lastik kısım sabit kaldığı ileri geri oynamadığı için erkeğin zevki çok azalır kadınsa hala daha içinde hareket olduğu için zevkten çok mahrum kalmaz ama iki tarafta ten teması hazzından mahrum kalır ...

0|0
    0|0
  • et ete değecek aga ::)) linki izleyin link

0|0
    0|0
  • ET ETE DEYECEK ARKADAŞ BİR KERE YAPTIM HİÇ BİRŞEY ANLAMADIM BOŞBİR DELİĞE SOKUYOR GİBİ OLDUM SICAKLIK HİÇ GELMEDİ BENDE ÇIKARIP ATTIM

0|0
    1|0
  • aşırı fark yok, güvenilir biriyle yapıyorsan ya da tek eşliysen gerek yok, ama bilmediğin biriyle yapıyorsan kondom şart.

0|0
    0|0
  • Durex elite tavsiye ederim.Gerçekten çok ince farketmiyosun bile

0|0
    0|0
  • aslında zevk alımı ciddi şekilde etkiliyor.

0|0
    0|0
  • bebeğim ten tene değmeli ama prezervatif kullananlar için en iyisi tırtıklı derim çünkü kadını çıldırtıyor..

0|0
    0|0
  • doğrusunu söylemek gerekirse prezervatif ile yapılan ilişkilerden zevk alamıyorum. her ne kadar ekstra his katan prezervatif kullansam da hani derler ya et ete degecek diye aynen öyle..

His kaybı yarattıgı düşüncesindeyim

0|0
    0|0
  • bir kere meraktan kullandım kuşakabin yaramadı

0|0
    0|0
    • ne meraklıymışın ya türkiyede en çok hangisinin kullanıldığını bile biliyon a.q.

• hiç sevmem prezervatifi kullanmayı zevk almadım için ben boşalırken rahat boşalma taraftarıyım

0|0
    0|0
  • ten tene farklı oluyor tabi ama okun bu çifte haz mı ne olanı vardı o iyidi :)

0|0
    0|0
  • zevk alırsın fakat ben tercih etmiyorum.

0|0
    0|0
  • alıyor iksde ama et ete degdiği kadr degl tabi :))

0|0
    0|0
  • en az 10 yıldır düzenli seks hayatımda hiç kullanmadım.

0|0
    0|0
  • Eldiven takıp burnunu karıştırmak = Prezarvatifle sex yapmak.

1|2
    0|0
  • Hayatimda hic kullanmadim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• :D arada bir fantezi amaçlı kullanıyozda nasıl olduğuna hiç bakmadım yanında deyilim duşuneler kullandığımız için daha zevkli oluyo

0|0
    0|0
  • biz kadınlar için çok bir farkı var diyemem ama erkek açısından düşününce lateks eldivenle tene dokunmak neyse ona benzer bir histir diye tahmin ediyorum.

0|0
    0|0
    • uzun ve güvenli bir ilişki sağlarmı

• geciktiricili prezervatifler bence hikaye, yani en azından ben gözle görülür bir uzatma yaşamadım. ama cinsel yolla bulaşan hastalıklara karşı en etkili yöntem. doğum kontrolü açısından da iyi. özellikle sperm öldürücü etkisi olanlar kazara delinmelerde dahi bir parça etkili olabilir.

• azaltıyor cicim ama yok etmiyor

0|0
    0|0
    • ne kullanıyorsunuz

• tamam

• kapat yolladım

Yükleniyor...