Ona aşığım ama o bir değişik..

Sınıfta bir çocuk var. Tam istediğim tip yani bu kadar olur. Sarışın, renkli gözlü filan boyuda uzun. Ondan çok hoşlandım. Arkadaşım bizi tanıştırdı bir kaç kere kahve filan içtik benden hoşlandığını söyledi. Ben okuldan çıkınca beni arayıp eve gittin mi filan diye soruyordu, hoşuma gidiyordu ilgisi. Sonra en yakın arkadaşından gay olduğunu öğrendim bunu gidip kendisine sordum ve onayladı. Ama kızlardanda hoşlanıyormuş. Benden elektrik almış etkilenmiş. Ne yapacağımı bilmiyorum çok tatlı çok nazik ama olurmu ki ? Yani bu huyu devam eder mi? Sen olursan aşabilirim dedi bana bilmiyorum çok kafam karışık yardım edin :(

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• bu adamı başka adamlarla paylaşmak zorunda kalabilirsin?bunu kaldırabilir misn

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Huy değil o. Önce bunu kabullensin. Bugün senden elektrik alıyorsa ileride tıpkı senden aldığı gibi bir erkekten de alabilir. Sonuçta doğuştan bir yönelim. Bu riski alacaksan başla bir şeylere.

0|0
    0|0
  • bir erkekle aldatılmayı pek kaldırabileceğini sanmıyorum :) boşver gitsin :D

0|0
    0|0
  • çocuğun ilk tipine hasta olmuşsun madem tipini elde etmişsin ama gay olduğu sorun olduğuna göre cinsellik beklentin de var gibi geldi onu da ya tutarsa diye deneyeceksin galiba

0|0
    0|0
    • cinsellik beklentim yok. sadece beni sevse yeter ama başka erkekler olursa kaldıramayabilirim

• sizin sorununuz o anın güzelliğine bakmıyorsunuz karşınızdakinin size hissettirdiğine bakmıyorsunuz direk geleceğim güzel olsun cinsellik düşünmüyorsan ve hoş zaman geçiriyorsan problem ne belki de çocuk senin sayende düzelecek kim bilir ?

• üzüldüm senin adına ...

0|0
    0|0
  • bişey olmaz. takılın!

0|0
    0|0
  • İlk yoruma katılıyorum, herşeyi aşsan için rahat etmez.

0|0
    0|0
  • az cılve yap erkeklıgını hatırlasın

0|0
    0|0
  • Gay diyosunda çocuk çok değişik anlatın travesti sandım bence şu gay travesti işi çok saçma ve iğrenç bişey ama bişeyleri düşününce çocuk senden isteğini alamaz gibi geliyor

0|0
    0|0
  • Eleman biseksüel gay değil.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Fabrikası bozuk bir kere uzak durman da fayda var.

0|0
    0|0
  • Bence ne yaparsan yap bu durumu aşamazsınız artık alışkanlık olmuştur onda hem aklında bu durum varken nasıl onla çıkacaksın nasıl için rahat edecek

0|0
    0|0
  • Biseksüel .

Aşılması zor .

0|0
    0|0
  • ya gaysındır ya da degılsındır.ınsanların tercıhıne saygı duyarım.ama hem gay olupda hemde bı kızdan elektrık alma nasıl oluyo onu anlamadım

0|0
    0|0
Yükleniyor...