Esnek kızlık zarı diye bir şey var mı gerçekten?

YanlızKeŞiŞ
esnek kızlık zarı diye bir şey var mı gerçekten bu bir bayan arkadaşım la böyle bir muhabbete girdim benimki esnek falan dedi inanmadım erçekten böyle birşey var mı yoksa büyük sıkıntı yaratıcam karşı tarafıma :) lütfen ciddi cevaplar

saygılar kalejenjelo
Güncellemeler
+1 yıl
Tek Diyebiliceğim Anne Tarafıda Öyleymiş Bana Böyle Bi Açıklamada Bulundu Anasınada Sordum Aslında Çekinmem Utanmam Böle Şeylerden Geleceğim Söz Konusu Çünki Anasınında Esnek Miş
Esnek kızlık zarı diye bir şey var mı gerçekten?