Geç boşalma sorunu...

Değerli ks üyeleri öncelikle herkese merhaba. Benim çok ciddi bir problemim var. Partnerim kim olursa olsun on sevişmeyi ne kadar uzun tutsamda çok geç boşalıyorum ereksiyonda ve aktif birleşmede sorunum yok. Yanlızca bir saatten önce boşalamıyorum. Aranızda aynı sorunu yaşayan varmı? Bu bir hastalık mı hastalıksa tedavisini bilen arkadaşım varsa ve sorumu cevaplarsa memnun olurum. Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• Sahane bisey bu farkinda degilmsn neden sikayetcsn ki?

0|1
    0|1
    • Simdi abartiyor dememeleri icin sorumda yazmadim dun sabah kiz arkadasimla 3 saati askin bir sure birlikte olduk ve ben bu sure sonunda hala bosalmadim ve cok yoruldum

• adamın karı kız kaldırma taktiği süper ama..önce bir reklamını yapmış:))3 saat boşalamıyorum diye...bulmuş bir sazan:)))valla bu erkeklerden korkulur..:))

• Kişi kendinden bilirmiş işi

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Eskiden çok masturbasyon yapmışsın sen vücut ona alışmış şimdi normal ilişkiyle boşalamıyorsun. Önceleri ben de öyleydim şimdi düzeldi..

Düzelmezsen doktora gitmelisin.

seninki sakız çiğnemek gibi çiğne çiğne bir şey yok.

Oysa güzel bir sevişme ziyafet gibi olmalıdır.

Demir tavında dövülür duygular yoğun ken birlikte boşalmak lazım.

Şimdi sen asansörde bir kızla kaçamak yapsan boşalamayacaksın.

Kaçamağın tadı başka,bazen bir dakikalık kaçamağın zevki 3 saate bedeldir.

0|1
    0|0
  • Birincisi bu bir sorun değil :) ikinci olarak ön sevişmeyi boşalmayı geciktirmek için uzun tutarsın erken boşalmak için değil

0|1
    0|0
    • Ben bu soruyu sormadim sende okumadin say olurmu?

Yükleniyor...